Altınşehir Halı Yıkama

altınşehir halı yıkama
altınşehir halı yıkama

Altınşehir halı yıkama olarak sizlere sesleniyoruz. Bütün bir yılı üzerinde geçirdiğiniz halılar için temizlenme zamanı gelmedi mi? Sizin için efsunk bir zaman ve güç harcama anlamına gelen halı yıkama işlemi için vaktiniz yoksa işi profesyonellere bırakmaya ne dersiniz? Altınşehir halı yıkama hizmeti olanağından yararlanarak, halılarınızı tanış ekibine emanet edebilir, derinlemesine temizlik sağlanarak, bütün bakterilerden arınmalarına izin verebilirsiniz.

Tanış halı yıkama işlemleri için oldukça güçlü bir donanıma sahiptir. Halı türüne nazaran özel olarak muamele yapılması icap ettiği için, bu amaca göre hazırlanan makineler ve özel ürünler kullanarak, halılarda derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Her ne kadar yüzeyi lekesiz gaslıkse de, dip kısımlarda yer alan toz ve leke birikintileri halılarda bakteri oluşuma neden olduğundan, özellikle küçük çocukların sağlığı negatif olarak etkilenecektir.

Aile bireylerinin sağlığını korumak ve halı yıkama işlemlerini daha basit hale getirmek için başakşehir ilçesi altınşehir mahallesi için de hizmet sunan tanış olarak, bizlere güvenebilirsiniz. Siparişinizin ardından halılarınızı en geç 24 saat içerisinde kapıdan alıp, temizlik işlemine başlamaktayız. Yıkama işleminden sonra ise en geç 5 gün içinde tekrar kapıda, ambalajlı şekilde teslim etmekteyiz.

Halılarda sathi değil, derinlemesine temizlik sağlayabilmek için altınşehirde halı yıkama hizmetinden yararlanmak doğru adım olacaktır. Bu konuda uzmanlığını kanıtlamış tanış ailesi olarak bizlere, www.tanishaliyikama.com üzerinden ulaşarak, online sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sırasında ürün yelpazesi üzerinden halı türünü seçmeli, adet bilgisini girmeli ve metrekare ayrıntılarını bildirmelisiniz.