Ataköy Halı Yıkama

antika halı yıkama
antika halı yıkama

Ataköy halı yıkama hizmetimizden daha önce hiç faydalanmış mıydınız? Tanış halı yıkama ’ya halı vekilimlerinizi emanet ederek sizler de kaliteyi yaşayın! Istanbul’daki en eski halı yıkama ve tamir servisi olan firmamız, asırlardır bu topraklarda insanlarımıza halı ve kilim bakımında hizmet sunmaktadır. En büyük referansımız olan geçmişimiz, sizlere halı ve kilim konusunda ne kadar tecrübeli bir firma olduğumuzu da kanıtlıyor. Sizler de halı yıkamada en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız yazışma kanallarımız vasıtasıyla bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bize halı ve kilimlerinizi emanet ederek siz de kalitemizi görebilirsiniz!

Ataköy halı yıkama hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz halı yıkama servisimiz halılarına uygulanan işlemlerde birkaç kriteri gözetmekte ve bu kriterlere göre de lüzumlu halı yıkama uygulamalarını yapmaktadır. Halılarınız üzerinde yapmış olduğumuz analizlerimiz şu şekildedir:

Halılarınızda kullanılan araç-gereç: Halılarınız hangi malzemeden imal edildiyse o doğrultuda yıkama işlemlerini yapıyoruz. Böylece halılarınızdaki yıpranmayı sıfıra indirirken halılarınızın en ulaşılmaz noktalarına kadar inerek gizli saklı toz ve mikropları da yok ediyoruz.
Halılarınızın yıpranma payı: Zaman geçtikçe her halı ve kilim de talep eder istemez yıpranmaktadır. Bir halı, ne kadar çok yıprandıysa o kadar çok narinleşir. Biz de yıkama işlemlerimiz öncesinde halınızın yıpranma seviyesini belirleyerek ona bakılırsa çalışmalar yapıyoruz.
Halınızın üzerindeki leke türleri: Her lekenin aynı uygulamayla çıkması mümkün değildir. Lekeye göre hareket etmek gerekir. Lekenin türüne bakılırsa araç-gereç kullanarak halınızın gereksiz yere yıpranmasını engelliyoruz.

Ataköy halı yıkama tanışın sunduğu halı ve kilim hizmetleri

Ataköy halı yıkama hizmetlerinin yanında halı ve kilimlerinizle alakalı olarak daha biroldukca hizmetimiz mevcuttur. Halı ve kilimlelerinizle ilgili olarak yaşadığınız bütün problemlerde bize başvurabilirsiniz. Sunduğumuz öteki hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Ataköy antika halı yıkama: Antika halı sahipleri, halılarını genelde temizleme işlemleri için kimseye teslim edemez ve kendince bir yol bulmaya çalışır. Bu yol da çoğu zaman halı sahibinin kendi bireysel çabalarıyla yaptığı temizlik uygulamalarıdır. Bu uygulamalar, halı içinde yuvalanmış mikrop ve bakterilerin yok edilmesinde yetersizdir. Antika değerindeki halı ve kilimlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Antika halı temizliğindeki tecrübemiz sizlere sunduğumuz en efsunk referansımızdır.
Ataköy halı tamiri: Yıpranmış, deformasyona uğramış olmuş halılarınız var; fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yıpranma oranı kesinlikle bütün halı ve kilimleriniz için siz değerli üyelerimizin hizmetindeyiz. Halılarınızın yıpranmış bölgelerine en uygun işlemleri yaparak onu orijinal haline kavuşturuyoruz.
Ataköy kilim yıkama: Oldukça büyük değere sahip kilimlerinizi kime yıkatabileceğinizi kara kara düşünmenize gerek kalmadı! Tanış olarak bütün kıymetli kilimlerinizi en duyarlı uygulamalarla yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.
Ataköy halı kir çıkarma: Halılarınızdaki sıkıntılı lekeler umudunuzu mu kırdı? En çıkmaz denilen halı lekelerinin de bir çözümü bulunduğunu tanış ataköy halı yıkama ile tanışınca görmüş olacaksınız!

Halı yıkamada işi profesyonel ellere bırakın!

Günümüzde halı yıkama sektörünün gereksinimler doğrultusunda giderek efsunmesi ve buna paralel olarak birden fazlaca amatör firmanın da ortaya çıkması, insanoğlunun halı yıkamacılara olan itimatını kırdı diyebiliriz. Özellikle; halı üzerinde gerekli analizlerin yapılmadan direkt basma kalıp yöntemlerle yıkama işlemlerinin yapılması, istenilen sonuçların alınmamasının yanında halı ve kilimlerin tahrip olmasına da neden olmaktadır. Tanış ataköy halı yıkama servisi olarak bu işi ustalaşmış manada yapıyoruz ve halılarınızı da ilk günkü orijinalliğine kavuşturuyoruz. Asırlık bir tecrübeye sahip olan firmamız, sizlere istanbul’daki en kaliteli halı ve kilim yıkama hizmetini sunmaktadır. Bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.