Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy halı yıkama firması olarak tüm halılarınızı evinizden veya iş yerinizden alıyor ve halınızın türüne göre özel yıkama sağladıktan sonra yine aynı şekilde evinize veya iş yerinize teslim ediyoruz. Halı kültürü olan bir ülkede yaşadığımız için halılarımız bizim için bir çok anlam içermektedir. Bir çoğumuzun evinde ise klasik  fabrika halılarının yanı sıra mutlaka bir iki tanede el örmesi kıymetli halılar bulunmaktadır. Bu halıları ise kendiniz içeriğini bilmediğiniz kimyasallar ile rastgele yıkayamayacağınız gibi her halı yıkama firmasına da teslim edemezsiniz. Ataköy halı yıkama firması olarak tüm halılarımız özel halı yıkama makinalarında halının dokusuna göre özenle yıkanmaktadır. Aynı zamanda halının yapısına göre kimyasal temizleyici kullanılmaktadır. Özellikle bu kimyasal ile halınız gerçek anlamda derinlemesine temizlenmiş olur. Ataköy halı yıkama fabrikası 600 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikalarından birisidir. Aynı zamanda makine parkuruda halı yıkama alanında en modern cihazlar ile donatılmıştır.  Ataköy halı yıkama servisi özel araçları ile sizleri ziyaret etmekte , halınızı özenle toplayarak halı yıkama servisimize getirmektedir. Ataköy halı yıkama firması olarak aynı zamanda her türlü halının tamiratını da gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden halınızı alırken halınızın genel formunuda inceleyerek eğer bir tamire ihtiyacı var ise bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Ataköy halı yıkama firması halı yıkama sektöründe hizmet kalitesi ile öncü firmalardan bir tanesidir. Bizim için müşterilerimiz ile telefon ile konuşan kişiden tutun halıyı yıkayan uzman personelimize kadar hepimiz aynı misyonda yol almaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin başında gelmektedir. Her zaman müşterimiz adına empati yapmakta ve onların karına nasıl hareket etmemiz gerekiyorsa öyle hareket etmekteyiz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz çok iyi bilirler ki her halıyı kendi halımız gibi yıkamaktayız ve müşterilerimize özel olarak paketleyip götürmekteyiz. Her halının bir hikayesi olduğunu biliyoruz ve buna sonsuz saygımız vardır. Bu hikayenin asla zarar görmesine izin veremeyiz. Ataköy halı yıkama firması olarak dilerseniz yerinde halı yıkama hizmeti verdiğimizi bilmenizde yarar var.

Ataköy Perde Yıkama

Ataköy perde yıkama firması olarak firmamız aklınıza gelebilecek tüm modellerde perdeleri evinizden veya iş yerinizden alarak özenle temizledikten sonra yeniden yerine kusursuzca takmaktadır. Ataköy perde yıkama servisi uzun yıllardan bu yana aynı bölgede hizmet vermektedir. Perde yıkama evlerde en zor temizlik türlerinden birisidir. Eski tür perdeler yine bir nebze yıkanmaya çalışılırken stor perde , zebra ve jaluzi perdelerin bu şekilde yıkanması mümkün olmadığı için en azından senede bir Ataköy perde yıkama servisini çağırarak zahmetsizce perdelerinizi temizletebilirsiniz. Bu işi sizin için hiç zahmetsizce yapmakta tertemiz perdelerinizi yerine takmaktayız. Zamanla perdelerin farklı bölgelerinde ufak tefek problemler görülebilmektedir. Bu problemlerde sorunsuzca çözülerek müşterimizden ekstra bir ödeme istenmemektedir. Ataköy perde yıkama firması aynı zamanda ev temizliği ve ofis temizliği konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. 

Özellikle ofislerde kullanılan perdeler genelde jaluzi perdelerdir.  Bu perdeler sökülüp takılırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir.  Aksi taktirde  çabucak deforme olan bu perdeler  bir daha onarılamayacak şekilde  hasar görebilir.  Bu yüzden evinize gelen firmalarının  alanında profesyonel olması çok önemlidir. Perde yıkama için bizleri çağırdığınızdan itibaren tüm sorumluluk  bize aittir.  Bu yüzden Ataköy perde yıkama firması olarak tüm ekibimiz özenle seçilmekte ve her biri kendi alanında özel eğitimlerden geçmektedir.  Bizler  ancak  bu şekilde kaliteli bir hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Perde yıkama firması olarak belki etrafınızda birçok perde yıkaması yaptığını iddia eden il görebilirsiniz ama bunlar arasında tercih yaparken mutlaka firmanın referanslarını kontrol ediniz.  referanslarımızı incelediğinizde göreceğiniz üzere  Bizler Ataköy’de birçok ev ve özellikle kurumsal firmalara temizliğin her dalında hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu yüzden bu bölgede temizlik denince ilk akla gelen firmalardan bir tanesi biziz. Ataköy perde yıkama firması olarak tüm perdelerinizi kendi ofis veya iş yerimizin perdesi gibi özenle yıkamaktayız. Bu şekilde sizlere en iyi kalitede hizmet verdiğimizi düşünmekteyiz. Hizmet sektöründe olmaz ise olmazlardan bir tanesi empati yapabilmektir.  Ancak bu şekilde müşteri gibi düşünerek müşterilerin ihtiyaçları gidebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Ataköy Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ev hanımlarının en çok zorlandığı işlerin başında gelmektedir. Ataköy koltuk yıkama firması olarak hanımlarımızı bu dertten kurtarmaktayız. Bit telefon ile Ataköy koltuk yıkama firmamıza ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Bu şekilde sizlerin müsait olduğu bir zaman diliminde ekiplerimiz profesyonel cihazları ile gelip derinlemesine temizlik işlemini yapacaklardır. Sadece evlerinizde değil aynı zamanda iş yerlerinizdeki koltukları temizletmek için de bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Üstelik iş yerlerinde koltuklar evlerdekinden daha fazla kullanıldığı için daha hızlı kirlenmektedir. Aynı zamanda şu iyi bilinmelidir ki her koltuk elinize her geçen temizlik maddesi ile temizlenmez. Her koltuğun kendisine göre bir yapısı olduğundan dolayı o koltuğa uygun bir temizlik kimyasalı ve methodu seçilmelidir. Mesela bir deri koltuk ile bir kumaş koltuk aynı mantık ile temizlenemez. Ataköy koltuk yıkama servisi olarak aynı zamanda kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar insan sağlığına zarar vermeyecek cinsten kimyasallardır. Bu şekilde hem temizliğinizi kusursuz bir şekilde yaptırırken bir yandan da sağlığınızı korumuş olacaksınız.

Oldu da koltuğunuzun üzerine herhangi bir şey döküldü, siz bunu çıkartmak adına hemen elinize geçen ilk kimyasal ile müdahale edeceksiniz. Bu kimyasal eğer çok kuvvetli ise koltuğun o bölgesinde yer alan kumaşı deforme edebileceği gibi renginide alabilir. Bu durumda ufacık bir lekeyi çıkartayım derken elinizde koskoca bir koltuk takımı kalmış olacak. Siz en iyisimi gerek rütun temizlikte gerekse böyle acil durumlarda hiç vakit kaybetmeden Ataköy koltuk yıkama servisimizi arayın. Tam teçhizatlı araçlar ile sizi ziyaret edecek ekibimizin yanında mutlaka koltuğunuz için uygun bir çözüm bulunmaktadır. Aynı zamanda Ataköy koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızda varsa ufak tefek arızlarıda onu da müşteri memnuniyeti adına gidermekteyiz. Bizler temizlik konusunda her alanda aynı kalitede hizmet vermeyi kendine misyon edinmiş bir firma olarak her işimizde müşterilerimize garanti vermekteyiz. Bu şekilde bizleri müşterilerimiz gönül ferahlığı ile çağırmakta gerek hafif gerekse ağır tüm temizlik işlerini bizler yapmaktayız.  Bu güveni vermek için epeyce bir bedel ödedik ve severekte ödemeye devam edeceğiz. Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Ataköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evimizde aslında en çok kirlenen ama bizlerin hacim olarak büyük olduklarından dolayı göremediğimiz eşyalardan bir tanesi de yogan ve battaniyelerimizdir. Yorgan ve battaniyeler genelde bir nevresim takımı içinde yer aldıklarından dolayı bizim aklımıza her zaman öncelikle onları temizlemek gelmektedir. Aynı zamanda hacim olarak çok büyük bir yer kapladıkları içinde bir çok kez çamaşır makinasında yıkamaya çalıştığımız halde verimli bir temizlik olmadığının farkında olmaktayız. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden Ataköy yorgan battaniye yıkama servisimizi arayarak evinizden yorgan ve battaniyelerinizi almalarını isteyebilirsiniz. Vermiş oldukları randevuya sadık olarak gelecek ekiplerimiz temizlik yaptıracağınız yorgan, battaniye ve yastık gibi büyük hacimli eşyaları alarak servis aracı ile Ataköy yorgan battaniye yıkama servisine getirmektedirler. Burada uzman ekibimiz öncelikle bu eşyaları kumaş ve doku sınıfına göre sınıflandırmaktadır. Bundan sonra ise her yorganın veya battaniyenin cinsine göre özel yıkama makinalarında yine özel temizlik kimyasalları kullanılarak temizlenir. Temizlenen eşyalarınız özel kurulama alanlarında temizlenerek yine belirtildiği saatte evinize bırakılır.

Ataköy yorgan ve battaniye yıkama servisi bu konuda her anlamda sektörün öncü firmalarından bir tanesidir. Bizim için her eşyanız sizin için ne kadar önemliyse bizim içinde aynı şekilde önemlidir. Bu yüzden firma içi eğitimlerimizde çalışanlarımıza önce bunu aşılamaya çalışmaktayız. Aynı zamanda bu bir takım işidir. Nasıl ki yorgan ve battaniyeleri evinizden almaya gelen kişiler güler yüzlü davranmak zorunda iseler aynı zamanda temizlik yapan kişilerde aynı hassasiyet ile temizlik yapmak zorundalar. Bu çizgilerimizin dışına kimse çıkamaz. Ataköy yorgan ve battaniye yıkama servisi olarak yapmış olduğumuz tüm temizlik işlerini ciddiye almakta ve gereklerini gerek ekip gerekse ekipman parkuru olarak sonuna kadar yapmaktayız. Yorgan ve battaniyelerinizi kendi imkanlarınız ile yıkamaya çalıştığınızda tam olarak sağlıklı bir temizlik yapamayacağınız gibi aynı zamanda kuruması içinde günlerce beklemeniz gerekecektir. Bu işlerin hiçbir ile boşu boşuna uğraşmayın . Aynı zamanda bu tarz büyük hacimli eşyaların yıkaması esnasında çamaşır makinanızın arıza yapma olasılığını yükselttiğinizi unutmayın.

Ataköy Yatak Yıkama

Yatak yıkama evlerde en zor yapılan temizlik türlerinden birisidir. Bir çok evde yatak temizliği denilince akla çarşafların yıkanması gelmektedir ki bunun yatak temizliği ile alakası yoktur. Yatağınızın uzun süreli sağlıklı ve temiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız periyodik olarak yatak temizliğine dikkat etmenizde fayda vardır. Bu şekilde aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatmış olursunuz.  Ataköy yatak yıkama firması evlerinizdeki yataklarınızı sizlerin uygun olduğu bir saatte alarak yine sizlerin uygun olduğu bir saatte evinize teslim etmektedir. Bizler sizleri yataksız bırakmamak adına elimizden geldiğince hızlı ve doğru bir şekilde yatak temizliği yapmaya özen göstermekteyiz. Ataköy yatak temizlik firması ile yataklarınız derinlemesine temizlenmiş olup aynı zamanda gözle görülmeyen bakterilerden de yatağınız arındırılmış olur. Yataklarınız servisimizce alındıktan sonra özel yatak yıkama makinalarında yatağınızın özelliklerine göre özel kimyasallar kullanılarak yıkanır. Her yatağın yapısına göre bir temizlenme şekli vardır. Bu şekilde yıkandıktan sonra özel kurulama odalarında yatağın içinde hiç nem kalmayacak şekilde kurulama işlemi tamamlanır. Artık yataklarınız ilk aldığınız gündeki gibi temiz ve kullanışlı olacaktır.

Ataköy yatak yıkama firması sizlere en azından yılda bir kez yataklarınızı yıkatmanızı önermektedir. Belli bir süre sonra gözle görülmeyen bakteriler yatağın içinde birikmeye başlar buda özellikle hassas bağışıklığa sahip kişiler ve çocuklar için ciddi sağlık problemlerine neden olur. Aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerine de azami şekilde dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz tüm temizlik malzemeleri  sağlık  bakanlığı onaylı ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan temizlik  malzemeleridir.  Ataköy yatak temizleme firması olarak temizlik konusunda bir çok farklı alanda hizmet verdiği için temizlik malzemeleri konusunda da oldukça deneyimlidir. Tüm  ekip çalışanları kendi alanlarında  uzman olup hangi yatağın nasıl temizleneceği konusunda oldukça donanımlıdırlar.  Ekiplerimiz kadar ekipmanlarımızda tam donanımlı olduğu için  yıkama işlemleri kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.  Ataköy yatak firması olarak bizler  sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek  bu yenilikleri hiç vakit kaybetmeden bünyemize eklemekteyiz.  Bu şekilde müşterilerimize hızlı ve doğru çözümler sunduğumuza inanıyoruz.

Ataköy Yerinde Halı Yıkama

Bir çok iş yerinde bilindiği üzere hareket halıfleks  kullanılmaktadır. Bu halıfleksler bir defa mahsus olarak özel ölçüleri alınarak yere özel yapıştırıcılar vasıtasıyla monte edilir.  Bundan sonra ise bu halılar ancak yerinde yıkama ile temizlenebilir.  Ataköy yerince hali yıkama firması  olarak bizler  alanında profesyonel ekibimiz ve ekipmanları ile htiyaç duyduğunuz  her yerde yanınızdadır.  Özellikle iş yerlerinde kullanılan halı kaplamalar çok sık bir şekilde kirlendiği için burada sürekli olarak bir temizlik ihtiyacı olmaktadır. Aynı zamanda bu halı kaplamalar sadece ofislerde değil aynı zamanda bir çok evdede bulunmaktadır. Özellikle yatak odalarında yer alan halıflelksler çocuğunuzun yere basarak üşümemesini sağlamak için döşenirken eğer iyi bir temizlik yapılmaz ise şayet yarardan çok zarar vereceği kesindir. Çünkü özellikle halı diplerinde biriken bakteriler dışarıdan el gücü ile silinmekle veya süpürülmek ile temizlenmezler. Aynı zamanda marketlerden alacağınız temizlik malzemeleri de profesyonel temizlik malzemeleri olmadığı için yeteri kadar temizlik yapamazsınız. En güzeli siz Ataköy yerinde halı yıkama firmasını çağırın ve hiç uğraşmadan her anlamda tertemiz halılarınıza yeniden kavuşun. Ataköy yerinde halı yıkama servisimiz halılarınızı yıkadıktan sonra ortamın kokusunun bile nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Ataköy yerinde halı yıkama firması , özel halı yıkama makinaları ile halı kaplamaların en derin bölgesine kadar nüfus ederek derinlemesine temizlik yapmaktadır. Aynı zamanda sadece yerinde değil özel el halılarınızı, makine halılarınızı dilerseniz evinizden alarak özel halı yıkama makinalarında yıkamaktadır. Ataköy yerinde halı yıkama firması olarak halı anlamında tüm konularda sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer halılarınızda tamirata ihtiyaç duyuyorsanız , overlok yapılacaksa veya saçak tamiri olacaksa yine bizleri çağırabilirsiniz. Halı konusunda uzman ekibimiz nadide göz bebeği halılarınızı korumaya alıp yine eski formlarına kavuşmalarını sağlayacaktır. Ataköy yerinde halı yıkama firması olarak sadece Ataköy’de değil İstanbul’un dört bir yanında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Geniş servis ağıyla çok kısa bir süre içinde temizlik ihtiyacınızı kökten halletmiş olur. Bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Ataköy Ev ve Ofis Temizliği

Özellikle günümüz koşullarda ev içinde her iki tarafında çalışması gerektiği düşünülürse evde temizlik yapmak için yeterli vakit olmadığı gibi aynı zamanda zaten yorgun vücutların derinlemesine bir temizlik yapmaları söz konusu bile değildir. Bu aslında beklenecek bir durumda değildir. Bu yüzden Ataköy ev ofis temizliği firması olarak tüm evlerin temizlik konusunda bir numaralı yardımcısı olarak yolumuza emin adımlar ile devam etmekteyiz. Ataköy ev ofis temizliği firması olarak sadece günlük temizliğin yanı sıra aynı zamanda periyodik temizlik hizmeti de vermekteyiz. Bu şekilde eviniz düzenli olarak temizlendiğini bileceksiniz. Ataköy ev temizliği firması olarak her evde ihtiyaç duyulan personel sayısı , uzman personel ve profesyonel temizlik cihazları ile hizmet vermekteyiz. Bir çok kadınımız evine temizlikçi almaktadır. Ama bu temizlikçinin elinde bir kova ile etrafı ne kadar temizleyebilir bir düşünmeniz gerekir. Her insanın bir gücü vardır ve bu gücünde bir sonu vardır. Evdeki temizlikçilerinizde bir süre sonra güçten kesilecek ve mutlaka bir şeyler eksik kalacaktır.

Bizler zaten ağır temizlik işlerinde özel temizlik makinaları kullanmaktayız. Mesela gerçek anlamda bir halı temizliğini bir kişi yapmaya çalışsa yarın gününü verse bizim halı yıkama makinalarımızla çok kısa sürede yaptığımız gibi derinlemesine bir temizlik yapamaz. Aynı şekilde ofis temizliğinde de profesyonel kişiler ancak derinlemesine temizlik yapabilirler. Ofisinizdeki bir çaycının bir yandan derinlemesine temizlik yapması bir yandan servis yapması düşünülemez bile. Bu yüzden sadece evlerde değil iş yerlerinde de hizmet vermekte olan Ataköy ofis temizliği firmamız tüm iş yerlerinde o iş yerinin fiziki durumuna göre temizlik hizmeti vermektedir. Sizin ihtiyacınız yeter ki temizlik olsun. Ataköy ev ofis temizliği firması olarak her zaman profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uzun yıllardır aynı sektörde temizlik firması olarak hizmet veren firmamızın aynı zamanda bir çok kaliteli referansıda bulunmaktadır. Bizde aynası iştir kişinin lafa bakılmaz derler. Bizden bir kez temizlik hizmeti aldığınızda her zaman bizleri tercih edeceğinize inanıyoruz.

Ataköy Halı Tamiri ve Overlok

Ataköy halı tamiri overlok firması olarak özellikle halı tamiri konusunda alanında ustalaşmış özel halı ustalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu şekilde halılarınız ile ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan halılarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Bu şekilde halılarınızı a’dan z’ye elden geçirmekte ve size orijinal haline en yakın şekilde yeniden tamir ederek teslim etmekteyiz. Halı kültürünün çok olduğu ülkemizde özellikle milas halıları, iran halıları, konya halıları gibi yörelere ait bir değerli halı evlerimizde kullanılmaktadır. Bu halılar ister istemez belli bir kullanımda sonra yıpranmakta saçakları dökülmekte veya bölgesel olarak kopmalar yaşanmaktadır. Özellikle el yapımı özel halılarda bu ister istemez daha çok yaşanmaktadır. Bir çok kişi Ataköy halı tamiri ve overlok firmasından bir haber olduğu için bu çok sevdikleri halıları katlamakta ve öylece saklamaya devam etmektedir. Bizler Ataköy halı tamiri firması olarak diyoruz ki halılarınızı gün yüzüne çıkartın arızaları ne ise biz sorunu çözelim sizlerde keyifle halınızı kullanmaya devam edin.

Ataköy halı tamiri overlok firmasını çağırdığınızda halı ustalarımız öncelikle halı üzerinde incelemelerini yapmakta ve nasıl bir uygulama yapılarak halının tamir edileceği konusunda sizlere bilgi vermektedirler. Gerekirse düz bir çerçevede gerilerek gerekirse elden özenle tamir edilecek olan halılarınızda kesinlike orijinal renklere ve motiflere sadık kalınarak tamirat işlemi yapılır. Ayrıca el halılarında en büyük sorunlardan bir taneside saçakların zamanla tahriş olmasıdır. Saçaklar yine el dokuması ile aynı kumaştan örülebildiği gibi ayrıca hazır saçak modellerinden istediğinizi halınıza monte edebiliriz. Bu şekilde saçak probleminizide kısa bir süre içinde giderebileceksiniz. Bizler Ataköy halı tamiri ve overlok firması olarak halılar ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorunda kendi ustalarımıza kusursuz bir şekilde güvenmekteyiz. Firmamız sadece halı tamiri konusunda değil aynı zamanda halı temizliği konusunda da ülkemizin önde gelen firmaları arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Halı yıkama makinaları ve parkuru ile ortalama 600 metrekarelik bir alana sahip olan firmamız her halıyı kendi özelliğine göre yıkamaktadır.