HEMEN BİZİ ARAYIN

%100 antibakteriyel ürünler ile temizlenir. Halılarınız ilk günkü temizliğine kısa süre
içerisinde ulaşır. Özel kurutma sistemimiz ile kışın dahi halılarınız yıkanır,
3 günde teslim edilir.

0542 620 9991

0212 620 9991

KOLTUK YIKAMA

Profesyonel Ekip ile Yerinde Hizmet

İNCELE

ARA : 0542 620 9991

ARA : 0212 620 9991

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama İstanbul Avcılar bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir. Avcılar da bulunan halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisi ile hijyenik ortamda yıkadığı halılarla ön plandadır.

Profesyonel makinelerimiz el değmeden halıları yıkamaktadır. Avcıların en çok tercih edilen halı yıkama firması olarak sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır.

Halıların içine hapsolmuş gözle görülmeyen mikrop ve toz kalıntıları özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maksimum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda Tanış halı yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır.

Yaşam alanlarında kullandığınız halılarınızı, sizler evdeki imkanlarınızla ne kadar temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. Profesyonel hizmet anlayışı ve kusursuz halı yıkama servisi ile çalışan firmamız  halılarınızı adresinizden alır, sadece 2 gün içerisinde tüm lekelerinden arınmış, pırıl pırıl bir şekilde size teslim eder.

Avcılar halı yıkama hizmetimiz için bizi arayın, uygun fiyata profesyonel halı temizliğine kolayca ulaşın.

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar koltuk yıkama firmamız tüm semtlere hizmet veren ve yapmış olduğu tüm temizlik işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren bir firmadır. Avcılarda koltuk yıkama alanında uzun süredir hizmet vermekte olup tecrübelerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Temizlik işlemine tabi tuttuğumuz tüm koltuklarda garantimiz mevcuttur. Koltuk yıkama fiyatları öğrenmek isterseniz, müşteri temsilcilerimiz sizleri telefonun ucunda beklemektedir. Müşteri temsilcilerimizden en doğru fiyatı almanız için özel eğitimlidirler. Sizde takdir edersiniz ki her koltuk takımı aynı degildir. Koltukların bir çok çeşidi vardır, bunlar yedili, sekizli ,dokuzlu, minderli, deri kollu vs. birçok modelde bulunmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ayrıca avcılar koltuk yıkama’da gerçekleştirilen temizlik sonrası kuruma süresini, yıkama süresini ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz sizlere tam olarak anlatacaktır. Avcılar koltuk yıkama da yıkatacağınız her koltuk güvencemiz altındadır. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın…

Avcılar koltuk yıkama firması olarak merak ettiklerinizi tahmin ediyor ve kısaca cevaplarımızı sizlere aşağıda sunuyoruz;

Soru 1 : Koltuk yıkama süresi ne kardır?

Cevap : Bir koltuk takımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak ortalama olarak yarım saat ile 50 dakika arasında bir zamanda temizlik işlemi sonlanmış olur.

Soru 2 : Koltuklar nasıl yıkıyorsunuz?

Cevap : Koltuklarda kullanılan kumaş özelliğini de dikkate alarak uygulama seçimi yapıyoruz. Kumaşda aksi bir sorun mevcut değilse köpük ve sulu sistem yıkama yapılır. Hemen ardından durulama işlemine geçilir ve en son olarak vakumlama yapılır. Koltuklarda hassasiyet gerektiren bir durum var ise buharlı yıkama tercih edilir.

Soru 3 : Koltuklarımı hangi sıklıkta yıkatmalıyım?

Cevap : Koltuklar en çok kullandığımız eşyalardan olduğundan dolayı en fazla kir ve bakteriyi üzerinde taşımaktadırlar. Bundan dolayı sizlere tavsiyemiz senede iki defa yıkatmanızdır.

Soru 4 : Koltuklarım temizlendikten sonra tüm lekeler çıkar mı? Kumaşıma herhangi bir zarar gelir mi?

Cevap : Kesinlik kumaşlarınızda en ufak bir solma olmaz. Koltuklarınızda sulu yıkamaya engel bir durum var ise, renk solması veya aşınma gibi, uzman ekibimiz buhar ile yıkama sistemine geçer. Bunu evinize veya işyerinize gelen tecrübeli elemanlarımız kumaşın cinsine ve hassasiyetine bakarak en iyi sonucu alabileceği şekilde uygulamayı yapar.

Soru 5: Koltukalarım ne kadar süre sonra kurur?

Cevap : Bu süre yaz veya kış günü için farklılıklar göstermesine rağmen en geç 5 saat içerisinde kurumaktadır. Ayrıca oda sıcaklığıda bu kuruma süresini uzatır veya kısaltabilir. Tabiki bu kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama tercih edilirse 3 saat gibi bir sürede kurur.

Soru 6 : Yıkamada kullanılan ürünler insan sağlığına zararlı mı?

Cevap : Kullandığımız temizlik ürünlerinin tamanı antibakteriyel ve doğal temizlik ürünleridir. Herhangi bir şekilde hayvana veya insana zararları bulunmamaktadır.

Soru 7 : Randevu almak için ne yapmalıyım?

Cevap : Avcılar koltuk yıkama olarak bizlere telefon açmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız seçtiğiniz gün içinde size bir saat verir ve o saatte sizi bekletmeksizin servis yerinde olur. Ayrıca servis elemanlarımız muhakkak gelmeden 1 saat öncesinden sizleri aramaktadırlar.

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama işlemlerini evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerinde derinlemesine yapmaktayız. Yorgan, yastık ve battaniyeler yaşam alanlarımızın birer parçası olmuşlardır. Elimizin, yüzümüzün ve vücudumuzun en çok temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip etmek isterseniz yerimizde sizleri ağırlamaktan memnun oluruz.

Müşteri hizmetlerimizden randevu aldığınızda servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi alırlar. Profesyonel ve yorgan/battaniye türlerine göre otomatik ayar yapabilen makinelerimiz ile yıkanırlar. Yıkama işlemleri sırası ile ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemidir. Yıkama sonrasında kapalı ve hijyenik kurutma odalarında kurutma işlemi gerçekleştirilerek paketlenir. Kontrol edildikten sonra servis elemanlarımız ile adresinize teslim edilir.

Yün Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama lekelerin ve kirlerin temizlenmesi ile birlikte bakteriyel temizlikleride yapılmaktadır. Temizlik işlemi için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan türlerine göre otomatik seçim yapan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır. Yıkama işleminden önce çıkarılması zor olan lekeler için yumuşatma işlemi yapılır. Renk solması veya karışmasını önlemek için ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra otomatik makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Kurutma işleminde en ufak nem dahi kalmayacak şekilde kontrollerini yapıyoruz. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Ayrıca yıkama işleminde yer alan bir teknik ile yorganlarınız ütülenmiş gibi sizlere ulaşacaktır.

Yorgan Yıkama Aşamaları:

Önce Yorgan Yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

1.Aşama : Ön Yıkama; Otomatik Yorgan Yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem yorganları yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kirleri yumuşatarak bir sonraki işleme hazırlar.
2. Aşama : Ana Yıkama; suyun ısı derecesi programda seçtiğimiz ürüne göre ısınır ve deterjanı hazneden alarak su ile karıştırır. Bu işlem yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder.
3. Aşama : Durulama; yorganlar bu aşamada tüm deterjan ve köpüklerden yaklaşık 25 dakika kurtulur.
4. Aşama : Sıkma işleminde yorganlarda bulunan suyun %90 kadarı atılır ve yıkama işleminden sonra ortalama %10’luk bir nem kalır.
5. Aşama : Kurutma; işleminde kapalı ve hijyenik kurutma odalarında tamamen kurutulur.
6. Aşama : Kontrol ve paketleme; işleminde sizlere yola çıkmak üzere hazırlanırlar.

Battaniye Yıkama Aşamaları:

Önce Battaniye Yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

1.Aşama : Ön Yıkama; Otomatik Battaniye Yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kirleri yumuşatarak bir sonraki işleme hazırlar.
2. Aşama : Ana Yıkama; suyun ısı derecesi programda seçtiğimiz ürüne göre ısınır ve deterjanı hazneden alarak su ile karıştırır. Bu işlem yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder.
3. Aşama : Durulama; battaniyeler bu aşamada tüm deterjan ve köpüklerden yaklaşık 25 dakika kurtulur.
4. Aşama : Sıkma işleminde battaniyelerde bulunan suyun %90 kadarı atılır ve yıkama işleminden sonra ortalama %10’luk bir nem kalır.
5. Aşama : Kurutma; işleminde kapalı ve hijyenik kurutma odalarında tamamen kurutulur.
6. Aşama : Kontrol ve paketleme; işleminde sizlere yola çıkmak üzere hazırlanırlar.

Avcılar Stor Perde Yıkama

Avcılar stor perde yıkama firması olarak müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda en iyisini yapmaktayız. Kaliteli ve ilkeli hizmet sunmanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız. Stor perde ve zebra perde yıkama konusunda uzman kadromuz ve tüm İstanbul’a ücretsiz servis hizmetimiz ile siz degerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Stor ve zebra perde haricinde diğer modellerdeki ve çeşitlerdeki perdelerinizi de hijyenik ortamda yıkamaktayız. Temizleme işleminde kullanılan tüm temizlik ürünleri antibakteriyel doğal ürünler olup kesinlikle hayvan ve insan sağlığına zararsızdır. Avcılar stor perde yıkama fiyatları konusunda da uygun çözümler sunmaktayız. Ayrıcalıklı bir hizmet için firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Avcılar stor perde yıkama

İstanbulun parlayan yıldızı Avcılar, hızla gelişen ve yeni binalara ev sahipliği yapan bir ilçedir. Bina sakinleri ihtiyaç duydukları hizmetleri kısa zamanda ulaşmak için müşterilerimize stor perde yıkama hizmetimiz ile hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Perde temizliği belirli aralıklar ile yapılmadıüı takdirde bir çok yan etkileri doğmaktadır. Dolayısı ile perdeler zamanında temizliği yapması gereken ürünleridir. Bu durum ayrıca perdelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Stor Perde Temizliği

Stor perde yıkama hizmetimizde en önemli ayrıntı, perdenin sorunsuz bir şekilde yıkanması ve tam zamanında teslim edilmesidir. Ayrıca gelen ekiplerimiz hem alımda hemde teslimde stor perdelerinizin monte ve demonte işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Profesyonel temizlik hizmetinde güvenilir ve istediğin zaman uygun olan bir temizlik firması bulmanın ne kadar zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Personellerimiz güvenlik kontrollerinden geçmiş ve eğitimlerini tam olarak almış durumda olmasını sağlıyor ve bu süreci sizler için kısaltmış oluyoruz. Müşteri hizmetlerimize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir veya randevu talep edebilirsiniz.

Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?
7 gün 24 saat profesyonel temizlik hizmeti için arayabilir, bilgi alabilir ve randevu talep alabilirsiniz.

Temizlik Hizmetinden Memnun Kalmazsam Ne Yapabilirim?
Temizlik personelimiz işlerinde deneyimli ve eğitimli olmalarına rağmen memnun kalmadığınız takdirde en kısa sürede temizlik ekibimiz gelerek ücretsiz bir şekilde yeniden temizlik hizmetini gerçekleştiriyorlar.

NASIL TEMİZLİYORUZ?
Evlerinizi, iş yerlerinizi, inşşatları, fabrikaları vb. tüm alanları kendi yerimiz gibi temizliyoruz. Ekiplerimizin eğitimleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Avcılar Temizlik Hizmetlerimiz

Ev temizliği
Ofis temizliği
Boş ev temizliği
İnşaat sonrası temizliği
Fabrika temizliği