Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

bahçelievler halı yıkama

Bilindiği üzere halılarımız gün boyunca üzerinde gezindiğimiz ve en çok kullandığımız ev eşyalarımızdan birisidir. Bu kadar sık kullanımından dolayı bir süre sonra ister istemez kirlenmekte ve bununla birlikte zararlı bakteriler üremeye başlamaktadır. Özellikle yeni bebekleri olmuş ailelerin veya ailede alerjisi olan kişilerin halı temizliğine çok dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü bağışıklığı diğer insanlara göre daha zayıf kişiler bundan çabucak etkilenerek hasta olabilmektedirler. Bunun yanı sıra hayatımızı üzerinde geçirdiğimiz halılarımızda zamanla gözle görülür lekelerde oluşabilmektedir. Bahçelievler halı yıkama firması olarak bu bölgede geniş servis ağımız ile kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Gerek makine halısı gerek se el halısı olsun tüm halılarınız evinizden veya iş yerinizden ekiplerimiz tarafından teslim alınır. Teslim alınırken halınız ile ilgili notlarda alan uzman arkadaşlarımız halılarınızı halı yıkama servisimize getirirler. Bahçelievler halı yıkama firması olarak diğer tüm işlerimizde maksimum özeni gösterdiğimiz gibi halı yıkama konusunda da aynı özeni göstermekteyiz. 

Bahçelievler halı yıkama servisimize gelen halılarınız üretim özelliğine ve kirlilik oranına göre özel programlanan makinalarımız ile tek tek yıkanmaktadır. Bu şekilde el yapımı özel halılarınızı koruyorsak makine halılarınızı da aynı hassasiyette koruyarak temizlemekteyiz. Bizim için her halı bir birinden değerlidir bu sebeple tüm işlerimizde aynı hassasiyeti göstererek müşterilerimize hizmet vermeyi misyonumuz olarak görüyoruz. Bahçelievler halı yıkama firması olarak halı yıkaması esnasında halıya veya onu kullanan kişilere zarar vermeyecek tamamıyla doğa dostu kimyasallar kullanarak temizlik işlemini yapmaktadır. Bu şekilde çevreye karşı sorumluluğumuzu da yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Bizim için her halı bir referans demektir. Bu yüzden tüm ekibimiz ile bu misyon doğrultusunda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bahçelievler halı yıkama şirketi olarak aynı zamanda battaniye yorgan gibi çamaşır makinasında yıkandığında makinaya zarar verebilecek eşyalarınızı da aynı şekilde özenle yıkamaktayız. Yıkama işlemi bittikten sonra yine halı ve diğer eşyalarınız özenle paketlenerek sizlerin müsait olduğu zaman diliminde evinize veya iş yerinize teslim edilir. Bahçelievler bölgesinde yaşıyorsanız ve halı yıkama hizmetine ihtiyacınız var ise hiç vakit kaybetmeden ekiplerimizi arayabilirsiniz. 

Bahçelievler Perde Yıkama

Bahçelievler perde yıkama firması olarak her türlü  perdenizi adresinizden teslim alarak temizlendikten sonra yine adresinize teslim etmekteyiz. Bahçelievler perde yıkama firması geniş servis ağıyla sizlere hızlı ve doğru çözümler üretmektedir. Aynı zamanda sizlerin perdenizi sökmek gibi bir uğraş vermeniz gerekmemektedir. Ekiplerimiz perdelerinizi yerinden profesyonelce çıkartıp temizlik işlemi bittikten sonra yine profesyonel bir şekilde takmaktadır.  Özellikle jaluzi ve zebra perdeler çıkartılıp takılırken oldukça dikkat edilmelidir.  Bahçelievler perde yıkama firması  zebra perde, kalın perde, kadife perde, katlamalı perde, jaluzi tül ve stor perde gibi aklınıza gelebilecek tüm perde çeşitlerini itina ile temizlemektedir.  Aynı zamanda perdelerinizin üzerinde kolay tamir yapılabilecek sorunlara ise ücretsiz bir şekilde müdahale etmektedir. Zamanla kullanılan perdelerde ister istemez böyle ufak tefek problemler yaşanabilir. Eğer bizimle çalışıyorsanız şayet bu problemleri hiç dert etmeyin.  Bizler müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak adına tüm perdeleri gözden geçirmekteyiz. 

Bahçelievler perde yıkama firması özel perde yıkama alanında her türlü uzunlukta zebra perdeyi rahat bir şekilde temizleyebilmektedir. Özellikle zebra perdeler temizlenirken geniş bir alana ihtiyaç duyulmaktadır. Son zamanlarda kullanım kolaylığı açısından neredeyse tüm evlerde kullanılan zebra perdeler evlerde temizliği mümkün değildir.  Bununla birlikte jaluzi perdeler de oldukça titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir. Çünkü jaluzi perdeler oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir. En ufak bir çarpmada formu bozulacaktır. Bu yüzden her işte olduğu gibi perde temizliği konusunda da profesyonel firmalarla çalışmanızda fayda vardır. Bizler Bahçelievler perde yıkama firması olarak  30 seneyi aşkın deneyimimiz ile perde konusunda aradığınız tüm hizmetlere ve taleplere cevap verebilecek kapasitedeyiz. Bu yüzden perdelerinizi gönül ferahlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Perdeleriniz tam size söylendiği taktirde evinize veya iş yerinize gelinerek montajı yapılır. Zamanın herkes için kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimize verdiğimiz sözü tam zamanında gerçekleştiriyoruz. Bizler bugünlerimize müşterilerimizden aldığımız güç ile geldik ve bunun ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizlerde onların güvenine layık olabilecek hizmetler üreterek onlara karşı mahçup olmamayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler koltuk yıkama firması olarak Bahçelievler’de ve yakın bölgesinde birçok konut ve iş yerinde hizmet vermiş bulunmaktayız. Tüm ev kadınları bir şekilde temizlik yaparken koltuklarını da temizlemeye çalışmaktadırlar. Ama bazen bu kirler sizin evinizde kullandığınız temizlik malzemeleri veya makinalar ile temizlenemeyecek boyutta olabilir. Kendileri temizleyemeyecek durumda olanlar ise  evlerine temizlik görevlisi çağırarak temizliklerini yaptırmaya çalışmaktadır. Yalnız koltuk temizliği oldukça zor ve aynı zamanda titiz bir şekilde yapılması gereken bir temizliktir. Koltukların görünen yüzleri kadar koltuk araları denilen bölgelerinde özenle temizlenmesi gerekir. Sürekli kullanmış olduğumuz koltuklarımız belli bir süre sonra kirlendiği gibi günlük kullanım esnasında üzerine bir şey dökülerek  kirlenebilmektedir. 

Bahçelievler koltuk yıkama olarak her türlü koltuk için o koltuğun kumaşına veya kaplamasında uygun kimyasal temizlik malzemelerimizle  tüm lekeleri koltuğa zarar vermeden çıkarmaktayız. Bütün kimyasallarımız  özenle seçilmiş olup insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Tabii ki kimyasallar kadar kullanılan ekipmanında etkisi büyüktür.  Bahçelievler koltuk yıkama şirketi olarak her konuda olduğu gibi bu konuda da alanında profesyonel ekip ve ekipmanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Koltuğunuz kirlendiğinde hiç vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz uzman ekibimiz sizlerden almış olduğu randevuya uyarak tam zamanında sizleri ziyaret edecek ve koltuklarınızı yerinde profesyonel bir şekilde temizledikten sonra sizlere teslim edecektir. Aynı zamanda eğer koltuklarınızın ufak tefek problemleri varsa ekibimiz onlara da ücretsiz bir şekilde müdahale etmektedir. Bizim için önemli olan müşterimize vermiş olduğumuz hizmette kusursuz olabilmektedir.  Bahçelievler koltuk yıkama firmamız aynı zamanda birçok farklı konuda da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Koltuğunuzda herhangi bir leke olduğunda ve bunu çıkartmak istediğiniz de bunu kendi imkanlarınızla çıkartmaya çalışırsanız şayet koltuğunuza zarar verebilirsiniz. İnternet  günümüzde her ne kadar faydalı olsa da maalesef bir o kadar da zararı görülmektedir. Aslı olmayan temizleme yöntemleri ile koltuklarınızı müdahale ettiğinizde koltuklarınız da geri dönüşü olmayan hasarlar ortaya çıkabilir.  Her kumaşın kendisine özgü bir yapısı vardır.  Profesyonel ekibimiz bu konuda oldukça hassas davranarak her koltuğu kendi yapısına uygun bir şekilde temizlemektedir. Firmamızdan koltuk yıkama hizmeti alabildiğiniz gibi perde yıkama, Halı Yıkama veya ev temizliği konusunda da hizmet alabilirsiniz.

Bahçelievler Yorgan ve Battaniye Yıkama

Özellikle her gece kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyeler haliyle bir süre sonra kirlenmektedir. Bunlar ağır eşyalar olduğu için çamaşır makinamızda yıkarken çamaşır makinanıza ister istemeden zarar verebilirsiniz. Aynı zamanda bunların sağlıklı sıkma ve kurutma işlemleri içinde endüstriyel makinalara ihtiyaç duyulmaktadır. Sizler en iyisi bunların hiç birini düşünmek zorunda kalmadan Bahçelievler yorgan battaniye yıkama servisimizden hizmet alın. Bizlere bir telefon ile ulaşarak evinizden yogan ve battaniyelerinizi hatta yastıklarınızı da yıkatmak için servisimizi çağırabilirsiniz. Firmamız elemanların sizin müsait olduğunuz gün ve saatte sizleri ziyaret ederek yıkamaya vereceğiniz tüm eşyalarınızı teslim alır. Bahçelievler yorgan battaniye yıkama firması olarak endüstriyel çamaşır makinalarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinamıza çamaşırlarınız atılmadan önce kendi aralarında kumaş özelliklerine göre ayrıştırılır. Çünkü her yorgan ve battaniye için ayrı bir yıkama programı ve sıcaklık vardır. Eğer bunlara dikkat edilmez ise şayet yogan ve battaniyeleriniz zarar görebilir ki bu bizim ve sizin asla istemeyeceği bir şeydir. Bu yüzden tüm yapmış olduğumuz işlerde dikkatli olduğumuz gibi bu işlemde de oldukça dikkatli olmaktayız.  

Yorgan ve battaniyeleriniz kendi programlarına göre ayrıştırıldıktan sonra önce kaba kirlerini yumuşaması için bir süre sadece su kullanılarak yıkanır. Dediğimiz gibi bu sıcaklık ürüne göre ayarlanır. Daha sonrasın da yaklaşık 45 dakikalık deterjan ile yıkama programına geçilir. Burada kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar dünya markaları olup alanlarında en profesyonel kimyasallardır. Bu şekilde yorgan, battaniye ve yastıklarınızdaki tüm kirler ve lekeler sorunsuzca giderilmektedir. Bunu sonrasında her ne kadar bu kimyasalların insan sağlığına hiçbir zararları dokunmasa da iyi bir şekilde durulanması gerekmektedir. Durulama işlemi de bittikten sonra sıra gelir sıkma ve kurulama işlemine. Sıkma işlemimizde bittikten sonra özel kuruluma odalarında bu eşyaların üzerindeki tüm nem giderilir ve eşyalarınız size teslim edilmek üzere paketlenir. Bahçelievler yorgan battaniye yıkama firmamız gördüğünüz gibi her adımda profesyonelce yaklaşmakta ve sizlere en doğru hizmeti sunmaktadırlar. Yorgan ve battaniyeleriniz tamda istediğiniz zaman ve tarihte yine evinize tertemiz bir şekilde bırakılır. İsterseniz sizler için bunu periyodik hale getirebiliriz. Bu şekilde ne zaman yıkanması gerekiyorsa hatırlatmasını size geçebiliriz.

Bahçelievler Yatak Yıkama

Belki yıllarca üzerinde yattığınız yatakların sadece çarşaflarını değiştirerek temiz olmasını maalesef sağlayamazsınız. Belki bir çok temizliği kendi evinizde belli bir oranda yapma şansınız bulunmaktadır ama yatakların temizliği ile ilgili böyle bir durum söz konusu değildir. Eğer çok uzun zamandan beri yatağınızın temizlemediyseniz şayet hiç vakit kaybetmeden Bahçelievler yatak yıkama firması olarak bizleri arayın. Yatağınızdan çıkan kiri gördüğünüzde sizlerde gözlerinize inanamayacaksınız. Bahçelievler yatak yıkama servisi olarak evinizden yataklarınızı alıyoruz ve kısa sürede tertemiz yaptıktan sonra tekrar evinize teslim ediyoruz.

Yatak temizliği hem sizin sağlığınız açısından hem de yatağın ömrünü uzatmak ve daha sağlıklı kullanabilmeniz için önemli bir unsurdur. Aynı zamanda gözle görülmeyen bakteriler zamanla yatak içinde birikir ve insan sağlığına zarar verdiği gibi kötü kokunun da çıkmasına sebep olur. Bu yüzden düzenli bir şekilde yatak temizliği yapılmasında fayda vardır. Bahçelievler yatak yıkama firması yataklarınızı sağlığa zararlı olmayan doğa dostu kimyasallar ile temizleyerek sonrasında özel kurutma makinaları ile kurumasını sağlar. Bu şekilde yatağınızı sanki yeni almış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yatağınız bu şekilde hem hava almış olur hem de zararlı bakterilerden tamamıyla arınmış olur. 

Özellikle küçük bebek sahipleri ve alerjik hastalıklara sahip müşterilerimizin bu konuya daha fazla hassasiyet göstermeleri gerekmektedir. Bir çok alerjinin sebebi maalesef yataklardan kaynaklanmaktadır. Her ne kadar antibakteriyel korumalı yatak alırsanız alın bu ancak bir nebze yatağınızı koruyabilir. Bahçelievler yatak yıkama firması olarak düzenli olarak yatak temizliği yaptığımız bir çok adresimiz bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz günlük koşturmacanın arasında yatak temizliklerini unutsalar dahi bizler kendilerine periyodik olarak yatak temizliğini hatırlatmaktayız. Firmamız profesyonel yatak yıkama hizmetinin yanı sıra halı yıkama ve perde yıkama gibi ev hanımları için çok zor yapılacağı hizmetleri profesyonel ekipleri ile hızlı ve doğru şekilde yapmaktadır. Bu temizlikler el gücü ile yapılabilecek temizlikler değildir. Evde kendi başınıza yatak yıkamaya çalışırsanız şayet hem tam anlamıyla temizleyemeyeceğiniz gibi hem de yeteri kadar kurutamayacağınızdan yay sistemine ve kumaşın ıslak kalmasından dolayı yatağa zarar verebilirsiniz. Gelin hiç başınız ağrımadan yataklarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde temizleyelim.

Bahçelievler Yerinde Halı Yıkama

Bahçelievler yerinde halı yıkama servisi olarak ev veya iş yerinizde yere monte edilmiş halılarınızı veya halıflexlerinizi yerinden sökmenize gerek kalmadan profesyonel ekibi ve özel halı yıkama makineleri ile yerinizde temizlik hizmeti veriyoruz. Bu şekilde sizlerde özel yapışkanlar ile yere monte edilmiş halılarınızı sökmek takmak derdi ile uğraşmış olmuyorsunuz. Aynı zamanda böyle bir işlemde temizlik bedelinde astarı yüzünü geçen bir maliyet doğuracaktır. Bahçelievler yerinde halı yıkama firmamızı arayarak sizin için müsait olduğunuz bir gün ve saate randevu verebilirseniz tam o saatte ve yerde ekiplerimiz halılarınızı yıkamak için hazır olacaktır. Halılarınızın üzerindekileri bir kenara çekmek için uğraşmayın , personelimiz özenle halınızın üstündeki eşyaları gerektiği kadar hareket ettirerek halınızın her alanını ilk günkü ışıltısına ve temizliğine geri döndürecektir. Bahçelievler yerinde halı yıkama hizmetini genelde ofis veya iş yeri gibi yerlerinde halıflex olan işletmeler çağırdığı gibi aynı zamanda halıfilex kullanan evlerde bu hizmetimizi talep etmektedir. Özellikle halı üzerindeki bir çok leke insan gücüyle çıkamayacağı gibi halı diplerini eliniz ile temizlemeniz neredeyse imkansızdır. Özellikle sökülemeyen halıları evinizde yıkamanızda maalesef mümkün değildir. Eğer halınız yeteri kadar kurumaz ise bu hem halının çürümesine neden olacağı gibi hem de rutubet kokusuna neden olacaktır.

Bahçelievler yerinde halı yıkama firması , yerinde halı yıkama isteyen müşterileri için özel halı yıkama robotları ile hizmet vermekte aynı zamanda bu makinalarda kullanılan temizlik kimyasallarının halınıza yada sağlığınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Halı üzerindeki hemen hemen her lekeye karşı solüsyonumuz hazır bulunmaktadır. Bizim için önemli olan müşterimizin halısının öyle yada böyle temiz olmasını sağlamaktır. Müşterilerimiz haliyle profesyonel bir destek çağırdığında neticeye bakmak isterler. Bizlerde karşımıza tam olarak nasıl bir halı ve üzerinde nasıl bir leke çıkacağını bilemediğimiz için her zaman tedbirli olmaktayız. Tüm halı yıkama servislerimiz taş teşkilatlı olarak dolaşmaktadır. Müşterimiz bizleri tercih edip çağırdığına göre bizlerde elimizden gelen en iyi hizmeti onlara sunmamız gerek. Bizler ile çalışanlar çok iyi bilir ki müşteri memnuniyeti bizim için her şeyin önünde gelmektedir.

Bahçelievler Ev ve Ofis Temizliği

Özellikle büyük şehirlerde insanlar ister istemez daha bir yorulmaktadır. Özellikle İstnanbul herşeyden önce ulaşımı ile insanı yormaktadır. Bir kişi sabah işine giderken yolda eğer bir iki saat yolculuk yapıyorsa zaten işine yorgun başlıyor. Aynı şekilde akşam eve gelmesi de akşam trafiğinde başka bir dert olmaktadır. Bir de bayansanız bunun üzerine evde temizlik herhalde size kabus yaşatacaktır. Bizlerde Bahçelievler ev ofis temizliği firması olarak bu sıkıntınızı çok iyi bildiğimiz için sizlere bir çok profesyonel hizmetimizin yanı sıra bu hizmetide vermeye karar verdik. Bunun için alanında en iyi temizlik görevlilerini bünyemizde sigortalı olarak barındırarak ihtiyacınız olan her mekanda başarılı bir temizlik yapması için istihdam etmekteyiz. Bahçelievler ev ofis firması olarak şimdiye kadar bir çok ev ve iş yerinde hizmet vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz bizleri arayarak müsait oldukları günü bildirmektedirler. Sadece çalışan kadınlarımız için değil ev hanımlarımız içinde temizlik gerçekten yorucu bir iştir. Çünkü bizim kullanmış olduğumuz cihazlar ve kimyasallar sizlerde bulunmadığı için her ne kadar temizlik yaparsanız yapın derinlemesine bir temizlik yapmış olmazsınız. 

Bahçelievler ofis ve ev temizliği firması olarak tüm ekibimizin profesyonel olduğu gibi tüm cihazlarımızda profesyoneldir. Bu şekilde çok daha hızlı ve güvenilir bir temizlik yapılmış olur. Evlerde olduğu gibi iş yerlerinde de oldukça fazla temizlik hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. İşletmeler için önemli olan bütçelerini iyi ayarlayabilmeleridir. Bir ofiste sadece temizlik için birini bulunduracağınıza bu hizmeti bizler gibi profesyonel firmalarda alarak hem daha sağlıklı ve düzenli bir temizlik yaptırmış olursunuz hem de oldu ki gelen personellerimizden memnun kalmadınız istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Bahçelievler ev ofis temizlik firması olarak müşterilerimizden önce bizlerin yapılmış olan temizlikten memnun kalmamız gerekmektedir. Bu yüzden tüm yapılan işler formenlerimiz tarafından kontrol edilir. Belki sizin hiçbir zaman fark edemeyeceğiniz bir detayı uzman arkadaşlarımız anında görür ve o bölgenin yeniden temizlenmesini sağlayacaktır. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti her şeyin üstünde gelmektedir. Bu yüzden her elemanımız öncelikle firmamız içinde empati yapmayı öğrenmelidir.

Bahçelievler Halı Tamiri ve Overlok

Halılarımız sürekli kullanıla kullanıla bir süre sonra eskimeye ve deforme olmaya başlar. Bilindiği üzer halı kültürü ülkemizde bir çok yerde halen vardır. Halılar kuşaktan kuşağa emanet edilir. Bu yüzden bir çok evdeki halının özel bir anlamı bulunmaktadır. Bu halıları belki baba evinizi veya çok sevdiğiniz birini hatırlatabilir. Yada evlenirken yada sonrasında özenle seçip almış olabilirsiniz. İşte bu ve bir çok sebepten dolayı halılar öyle eskiyince atıp gideceğiniz eşyalarınız arasında yer almaz. Bizlerde bunu çok iyi bildiğimiz için  Bahçelievler halı tamir ve overlok firması olarak tüm halılarınızı elden geçiriyor veya önlem almanızı sağlayarak halılarınızın başına bir şey gelmeden bakımını yapıyoruz. Halı tamiri yaptırmak için Bahçelievler halı tamir overlock firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Halınızı öncelikle evinizden istediğiniz saatte almaya gelecek olan arkadaşlarımız sizin yanınızda halının fizibilite çalışmasını yapacak ve halınız için neler yapılması gerektiğini sizlere anlatacaktır. Eğer sizler içinde uygun ise halınız dikkatlice toparlanarak servis arabamız ile firmamıza getirilecektir. Bizim için her halı çok önemlidir. Bu yüzden tüm halılarımız özellikle bu şekilde tamirata ihtiyacı olan halılar adeta bir sanat eseri gibi özenle taşınmaktadır. Firmamıza getirilen halılar, uzman arkadaşlarımız tarafından yeniden kontrol edilir ve gerekiyorsa şayet tamir edilecek bölgedeki ipliğin rengine uygun iplik temini yapılır. 

Halı tamirinin türüne göre ya bir çerçeveye sabitlenir yada elle özenle yapılır. Bu tamamıyla halının formuna göre değişir. Halı tamiri overlok işlemi halınızın kenarlarının toplanması işlemine denir. Bu şekilde halınız dağılmaktan kurtulur.  Aynı zamanda kilimlerinizde Bahçelievler halı tamir overlok servisimizde dikkatli bir şekilde tamir edilmektedir. Halı konusunda her alanda uzman personelimiz kilimlerinize aynı halıda olduğu gibi nasıl bir müdahale gerektiriyorsa en doğru müdahale ile tamir edilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde hem halılarınız hem de kilimleriniz eski hallerine en yakın hallerine dönüşür ve sizler halılarınızı  çok uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabileceğiniz gibi sizden sonraki kuşaklara da aktarabilirsiniz. Halı ile ilgili her neye ihtiyaç duyuyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizleri arayarak servis hizmeti isteyebilirsiniz. 

Halı tamirinde bir diğer önemli nokta ise saçaklarının tamiri ve yeniden yapılmasıdır. Halı saçaklarınız bir süre sonra deforme olmaktadır bunu gidermenin ise iki yolu vardır. Bunlardan birincisi saçaklarınız aynı iplikten orijinaline sadık kalınarak tekrar dokunarak eski haline getirilir bir diğeri ise hazır saçakların halınıza monte edilmesidir. Halı saçakları için elimizde bulunan hazır halı saçak modellerinden seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde orijinal saçaklara göre daha uygun fiyata saçak probleminizi çözmüş olursunuz. Bununla birlikte patchwork dediğimiz parça halılarda özenle aynı renk kumaşlar bulunarak tamir edilir.