Bakırköy Halı Yıkama

bakırköy halı yıkama hizmetiFirmamız Bakırköy ve yakın çevresinde neredeyse 30 yılı aşkın süredir halı yıkama hizmeti vermektedir. Bakırköy halı yıkama firması olarak ev veya iş yerlerinizden halılarınız  özenle toplanarak alınır ve halı yıkama merkezimize getirilir. Burada özel halı yıkama makinalarımızda halınızın cinsine göre yıkama işlemi yapıldıktan sonra özel halı kuruluma merkezlerimizde halınızın üzerinde hiç nem kalmayacak şekilde kurulandıktan son halılarınızı paketlenerek müsait bir zamanınızda sizlere teslim edilir. Bakırköy halı yıkama firması olarak müşterilerimize söz verdiğimiz tarihte ve zaman diliminde halılarını teslim edebilmemiz oldukça önemli bir konudur. Bu sebeple tüm ekibimizi ve ekipmanımızı bu talebi karşılayabilmek adına maksimumum seviyede tutmaktayız. Ancak bu şekilde kaliteli bir hizmet sunulacağına inanıyoruz. Firmamız  600 metrekarelik halı yıkama fabrikası ile Türkiye’nin en büyü halı yıkama fabrikası olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Aynı zamanda tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet verebilmek için araç sayımızda aynı şekilde oldukça fazladır. 

Bakırköy Halı Yıkama firması olarak her halıyı kendi üretim şekline en uygun modlarla gerekirse tek tek yıkamaktayız ve her halının kendi çeşidine göre kimyasal kullanılmaktadır. Bakırköy Halı Yıkama servisi olarak yaptığımız işi oldukça ciddiye aldığımızı müşterilerimizden teyit edebilirsiniz. Bakırköy’de halı yıkama firması adında maalesef bir çok ciddiyetsiz firma bulunmaktadır. Bu sözümüz ona halı yıkamacıları bir yanda arana yıkarken bir yandan da halınızı yine fırça ve sabun ile temizlemeye çalışmaktadır. Sonrasında asarak kurulumaya çalışmakta eğer kış günlerindeyseniz halılarınız nem içinde teslim edilmektedir. Ama halı maalesef böyle yıkanmaz. Evde veya dışarıda halınızı her ne kadar el gücü ile yıkamaya çalışsanızda halının diplerinde zararlı bakteriler kalacaktır. Bu bakterilerden halınızı arındırmak için kullanmış olduğunuz halı yıkma makinasına dikkat etmeniz gerektiği gibi halı yıkama kimyasallarınada dikkat etmeniz gerekmektedir. Bakırköy halı yıkama firması olarak kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar özel olarak seçilmekte ve bunların insan sağlığı üzerine hiçbir yan tesiri bulunmamaktadır. Aynı zamanda her halıya özel uygulama yapıldığını da bildirmekten mutluluk duyarız. Halı yıkama zamanınızı isterseniz bizlerinde sizlere hatırlatabileceğini unutmayınız. 

Bakırköy Perde Yıkama

Günümüzde artık bir çok ev ve özellikle iş yerlerinde perdelerin modelleride değişmiş eski tip perdeler kalkmış yerine jaluzi ve stor perdeler almıştır. Eskiden tülleri ve güneşlikleri çıkartıp çamaşır makinasına atar ve temizliğini elimizden geldiğince gerçekleştirdiğimizi zannederdik. Günümüzde kullanılan modern perdelerde bunu yapmanız maalesef mümkün değildir. Bırakın temizlemeyi yerinden çıkartılıp takılması bile özel bir beceri gerektirmektedir. Bakırköy perde yıkama firması olarak sizlerin her ihtiyacınız olan zamanda seve seve hizmetinize koşmakta perdelerinizi yerinden özenle çıkartarak perde yıkama servisimize getirmekteyiz. Burada perdeleriniz türüne göre özel yıkama işleminden geçtikten sonra yine servislerimiz tarafından evinize veya iş yerinize getirilerek montajı sağlanmaktadır. Maalesef perde yıkama işlemi özellikle yeni tip perdelerde ancak bu şekilde olabilmektedir. Burada yapmanız gereken sadece bu işi yapabileceğinize inandığınız iyi bir firma bulabilmektir. Bakırköy perde yıkama firması olarak neredeyse 30 yıllık deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece modern perdeler değil aynı zamanda eski tip perdeleriniz de sökülerek yıkanıp getirilmektedir. Bu işlemler sırasında perdeleriniz kontrol edilmekte varsa ufak tefek problemleri onlarda giderilmektedir.

Bakırköy perde yıkama servisi olarak her türlü perdeyi yakından tanıyan uzman ekibimiz sizleri ziyarete geldiğinde özenle perdenizi çıkartmaya dikkat etmektedir. Çünkü bazen müşterilerimizden başka firmaların perdeyi çıkartırken perdenin mekanizmasına zarar verdiğini duymaktayız. Bir temizlik işlemi için bir perdeden olmak veya büyük maddi zararların başınıza gelmesi düşünülemez bile. Bizler Bakırköy perde yıkama firması olarak perdenizi elimize aldığımızdan itibaren tüm sorumluluğu da üstümüze almaktayız. Biz her perdeyi kendi perdemiz olarak düşünür her perdenin kendi evlerimizde olduğu gibi temiz olmasını sağlamaya çalışırız. Hizmet sektöründe empati yapabilmek çok önemli bir husustur. Ancak bu şekilde kaliteli bir hizmet verildiğini düşünmekteyiz. Bizim için her ayrıntı önemlidir. Zamanında ekiplerimizin gelmesi kadar zamanında perdelerinizin yıkanarak tarafınıza iletilmesi bile bizim için önemli ayrıntılardır. Bizler sadece bir kez bizimle çalışın mantığında hiç olmadık. Her zaman müşterilerimiz ile sürekli ilişkiler kurmaya özen gösterdiğimiz için her türlü temizlikte her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Bakırköy Koltuk Yıkama

Her gün üzerinde oturduğumuz kalktığımız bazen de yattığımız koltuklarımız belli bir süre sonra temizlenmesi gerekmektedir. Koltuklar tabii ki sadece evlerde değil ofis ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Hadi evlerimizde bir nebze girenler çıkanlar belli ve temiz kullanılmaya özen gösterilmektedir. Ama iş yerlerindeki koltuklara yeri ve durumuna göre günde yüzlerce kişi oturup kalkabilmektedir. Koltuk temizliği ise diğer hiçbir temizliğe benzemez. Elinizde bez ile temizlemeye çalışsanız bile ister istemez bir leke kalacaktır. Bakırköy koltuk yıkama firması olarak işte tam burada devreye girmekteyiz. Bakırköy koltuk yıkama servisi olarak koltuklarınızın eski temizliğine kavuşacağını iddia edebiliriz. Çünkü Bakırköy koltuk yıkamada çalışan tüm ekibimiz koltuk yıkama konusunda oldukça deneyimlidir. Aynı zamanda kullanmış olduğumuz ekipmanlarımızda koltuk temizleme için üretilmiş özel cihazlardır. Bu şekilde koltuklarınız derinlemesine temizlenmiş olmaktadır. Koltuk döşemeniz her ne olursa olsun elimizde her döşemeye uygun kimyasal ürünlerimiz olduğu için çok rahat bir şekilde temizliğiniz yapılmaktadır.

Bakırköy koltuk yıkama firmamız bu koltukların yıkaması esnasında insan sağlığı için hiçbir zararı olmayan kimyasallar kullanmaktadırlar. Bu şekilde sizlerde gönül ferahlığı ile koltuklarınızı kullanabileceksiniz. Bakırköy koltuk yıkama servisi olarak analayacağınız üzere her şeyden önce hijyene önem vermektedir. Yaptığımız her işte olduğu koltuk yıkama konusunda da müşterilerimizin tamamının mutlu olmasını dilemekteyiz. Koltuk yıkama işini evinizde yapmaya çalıştığınızı düşünün öncelikle bir kimyasal kullanmak zorundasınız ama aslında bu kimyasalın koltuğunuza zarar verip vermeyeceğini bilmiyorsunuz. Ayrıca koltuk araları özel olarak temizlenmesi gereken yerlerdir. Çünkü asıl bakteriler bu alanlarda birikmektedir. Eğer evinizde bağışıklık sistemi düşün bebeğiniz veya hastanız var ise bu bakteriler onlarda rahatsızlığa yol açacaktır. Ayrıca bu kimyasalları kullanırken sizlerin de epeyce bir efor sarf etmeniz gerektiği gibi ellerinizde ister istemez etkilenecektir. Tüm bunlar ile uğraşacağınıza bir telefon ile Bakırköy Koltuk Yıkama servisini arayarak randevu alabilirsiniz. Tam zamanında eviniz veya iş yerinizde sizleri ziyaret edecek uzman ekibimiz çok kısa sürede sağlıklı bir şekilde koltuklarınızı temizleyerek teslim edecektir. Aynı zamanda ufak tefek arızalar tarafımızdan ücretsiz bir şekilde telafi edilmektedir.

Bakırköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkamak bir çok ev hanımı için oldukça basit bir iş gibi gelebilir. Çamaşır makinasına atıp yıkamak kadar basit bir şey yoktur sizin için ama bir süre sonra bakmışsınız çamaşır makinanız arıza yapmıştır. Bunun sebebinin çamaşır makinanıza gücünün üzerinde yorgan battaniye attığınızdan kaynaklandığı pek aklınıza gelmeyebilir. Bakırköy yorgan battaniye yıkama hizmeti veren firmamız yorgan ve battaniyelerinizi evinizden alarak yüksek hacimli ve güçlü çamaşır makinelerinde yıkayıp kuruladıktan sonra yine ilk alındığı günkü gibi temiz ve yenilenmiş bir şekilde evinize teslim eder. Sizlerde ayrıca hem çamaşır makinanıza zarar vermediğiniz gibi aynı zamanda yıkamak, kurulamak işleri ile boşa yorulmamış olursunuz. Bakırköy yorgan battaniye yıkama servisi olarak araçlarımız  her zaman sizlerin hizmetinizdedir. Özellikle mevsim geçişlerinizde yorgan ve battaniyelerinizi yıkattırmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde yorgan ve battaniyeleriniz hava almış olur. Aynı zamanda sizler kendi evinizde yorgan ve battaniyeyi temizlemeye çalışsanız dahi doğru kimyasalda bu işin önemli bir ayağı olduğundan doğru kimyasalı kullanmıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda bu kimyasal eğer yeteri kadar durulanmaz ise ister istemez insan vücudu ile temas eder ki buda bazen sağlığa zararlı olabilir.

Bakırköy yorgan battaniye yıkama servisimizdeki temizlik için kullanılan tüm kimyasallar özenle seçilmiş olup insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır. Bu sebeple gönül ferahlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Bakırköy yorgan ve battaniye yıkama servisimiz aynı zamanda kurulama işinede maksimum önemi göstermektedir. Bu yüzden özel kurulama odalarında kurulanan yorgan ve battaniyeleriniz alır almaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi Bakırköy yorgan ve battaniye yıkama servisimiz işin her aşamasında profesyonelce sizlere hizmet vermektedir. Bizim için her müşteri özel ve her müşterimizin kullanmış oldukları eşyalarda bir o kadar özeldir. Her işimizde olduğu gibi bu işimizde de müşterimiz adına empati yapmaktayız. Onun için yorgan ve battaniyeler kurulanıp paketlenir paketlenmez müşteriye teslimatı sağlanır. Firmamız sadece yorgan battaniye konusunda değil aynı zamanda halı yıkama, ev ofis temizliği ve koltuk yıkama gibi ağır konularda da yine profesyonel ekibi ile sizin yanınızda olmaktadır.

Bakırköy Yatak Yıkama

Maalesef biliyoruz ki bir çoğunuz yeni bir yatak alana kadar yatağınızı yıkatma gereksinimi duymamaktasınız. Bu işlemin oldukça zor olması bir yana yıkamaya çalışsanız dahi büyük bir ihtimalle yatağınıza zarar vereceğiniz kesindir. Bakırköy yatak yıkama firması olarak yataklarınız özenle teslim alınır ve kısa bir süre içinde tamamen temizlenmiş ve kurulanmış bir şekilde tekrar yatacağınız şekilde teslim edilir. Bakırköy yatak yıkama firması özel yatak yıkama makinaları ile her türlü yatağı dikkatlice yıkamakta sonrasında ise özel kurulama odalarında hızlıca kuruluma işlemi yaparak nemden yatağınız ve yay gibi bileşenleri zarar görmeden teslim aşamasına getirmekteyiz. Yatak temizliği özellikle yeni bebeğe sahip kişilerin mutlaka yaptırması gereken bir uygulamadır. Çünkü gözle görülmeyecek kadar küçük bakteriler ister istemez yatağınızın içinde birikmektedir. Bu bakteriler ise özellikle bağışıklık sistemi düşün yeni bebek veya hasta kişilerde ciddi rahatsızların doğmasına sebep olmaktadır. Bakırköy yatak yıkama firması olarak kullanmış olduğumuz kimyasallar hem çok etkili hem de bir o kadar insan sağlığına zararsızdır.

Yatak yıkama dediğimiz gibi çok yapılmasa da yapmak isteyenlerde ister istemez fırça ve sabun yardımıyla temizlik yapmaya çalışmaktaydılar. Bu şekilde hem yeterli bir temizlik olmadığı gibi uzun bir süre bu ağır yatağın kuruması beklenirdi. İster istemez yaylar paslanabilmekte veya kumaşta rutubet olabilmektedir. Ayrıca özellikle küçük çocuk sahiplerinin veya hasta kişiler sık sık yataklarına kaçırabilmektedirler. Böyle bir durumda eğer yatağınızın üstünde bir koruyucu malzeme yoksa yatağınızın her yerine bulaşan bu tuvaletin özenle temizlenmesi gerekir. Bunu da evinizdeki imkanlarınız ile maalesef gerçekleştiremezsiniz. Size tavsiyemiz böyle bir durumda hemen bizleri arayarak bu konuda profesyonel destek almanızdır. Bakırköy yatak yıkama servisi hiç vakit kaybetmeden yatağınızı alıp ilk günkü temizliğine kavuşturmaktadır. Bu şekilde kusursuz bir temizlik yaptığınız gibi  aynı zamanda yatağınızın kullanım süresini de arttırmış bulunmaktasınız. Eğer yataklarınızı uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız periyodik olarak temizliğini aksattırmayın. Eğer dilerseniz belli periyodlarda yatak temizliğinizi bizlerde sizlere hatırlatabiliriz.

Bakırköy Yerinde Halı Yıkama

Temizlik işlerinden en ağır işlerden biriside halı temizliğidir. Özellikle evlerimizdeki hanımlarımız bunun ne kadar zor olduğunu oldukça iyi bilmektedir. Özellikle evinizdeki halıları taşınmayacak şekildeyse bunu mecburen evde temizlemeniz gerekmektedir. Bakırköy yerinde halı yıkama firması olarak artık sizleri bu zahmetli işten kurtarıyoruz. Ayrıca bu tarz halılarımız sadece evlerde iş yerlerinde de sık sık kullanılmaktadır. Özellikle halıflex dediğimiz yere özel yapışkanlar ile yapıştırılmış bu halıların yerinde yıkanması gerekmektedir. Bakırköy yerinde halı yıkama firması olarak randevu vermiş olduğumuz saatte alanında uzman personel ekipmanlarımızla sizleri ziyaret etmekte ve halınızı çok hızlı ve kusursuz olarak temizleyerek işimizi teslim etmekteyiz. Bundan dolayı Bakırköy yerinde halı yıkama dendiğinde ilk akla gelen firmalara arasında yer almaktayız. Halı yıkama işlemi özellikle hijyen açısından özen göstermeniz gereken bazı sektörler varki buralarada mutlaka profesyonel kişilerin yardımını almanız gerekiyor. Bakırköy yerinde halı yıkama servisimizde çalışan tüm ekibimiz alanında profesyonel kişilerden kurulmuş olup işini hassasiyet ile yapan kişilerdir.

Bakırköy yerinde halı yıkama firması olarak ev veya ofisinize geldiğimizde öncelikle ekiplerimiz halının üzerinden alınması gereken eşyaları ya toplarlar yada bir kenara çekerler. Sizin elinizi hiçbir şeye sürmeniz gerekmez. Ekiplerimiz halınız için uygun ekipmanı getirdikten sonra yine halınızın türüne göre kimyasal kullanarak temizlik işlemini başarıyla tamamlar. Bir çok yerinde halı yıkama firması sözüm ona temizlik yapıyorum diye fırçalar ile işe girişerek temizlik yapmaya çalışmaktadır. Bu şekilde belki ucuza halı yıkattırdığınızı zannedebilirsiniz ama aslında halınıza çok daha büyük hasar vereceğinizden dolayı bu iş size çok daha pahalıya mal olabilir. Hangi hizmete ihtiyacınız olursa olsun alanında profesyonel firmalar ile çalışmaya özen göstermeniz sizin uzun vadede daha çok kazançlı çıkmanıza yarayacaktır. Bakırköy yerinde halı yıkama firması olarak 30 yılı aşkın deneyimimizle yerinde olduğu gibi halılarınızı alıp halı yıkama fabrikamız dada yıkama sağlayabilmekteyiz. Aynı zamanda sadece halı yıkama hizmeti vermek ile kalmayıp halı konusunda uzmanlarımız her türlü halı tamiri ve onarımı konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Bakırköy Ev ve Ofis Temizliği

Bakırköy ev ofis temizliği firması olarak hem son kullanıcı dediğimiz tekil müşterilerimiz olduğu gibi bir çok müşterimize de periyodik temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu şekilde müşterilerimizin temizlik zamanı geldiğinde kendileri arayarak bilgi vermekte almış olduğumuz randevuya göre profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kendilerini ziyaret ederek temizlik işlerini profesyonelce bitirerek son kontrolleri yine tarafımızca yapılarak teslim etmekteyiz. Bakırköy ev ofis temizliği konusunda firmamız sizlere daha önceden kimlik bilgilerini verdikleri personeller sizlerin temizliği için gelecektir. Tüm personelimiz sigortalı olup müşterilerimizin güvenliği bizim için hat safhada önemlidir. Sizlerde her ne kadar işin başında dursanız durmasanız da bildiğiniz ve sizlere referans verebilecek firmalar ile çalışmanızı öneririz. Bu şekilde içiniz daha rahat bir şekilde temizlik işlemi yapılacaktır. Gün boyunca zaten yorulan kadınlarımızın ayrıca bizler gibi profesyonel derinlemesine temizlik yapması beklenemez. Güç kuvvet olarak yapabilse bile bazı şeyler vardır ki insan gücünün çok üzerinde efor ister bunun içinde profesyonel temizlik cihazları ve kimyasalların kullanılması gerekir.

Bakırköy ev ofis temizliği firmamızın aracında zaten tüm temizlik robotları yer almaktadır. Bu temizlik robotları bir insanın hiçbir şekilde yapamadığı gibi derinlemesine temizlik yaparak gözle görülmeyen bakterilerin dahi temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda her alanda her kimyasal kullanılamaz. Aynı zamanda bu kimyasalların insan sağlığına zararlı olup olmadığıda önemlidir. Bizler hem kendi personelimizin sağlığı hem de müşterilerimizi sağlığı için buna maksimum derecede özen göstermekteyiz. Bakırköy ev ve ofis temizliği firmamız her türlü alanda temizlik yapabilmek için tam teçhizatlı olarak hazırdır. Artık günümüzde apartmanları bile bizler gibi profesyonel temizlik firmaları periyodik olarak temizlemektedir. Bir kişi ile bir apartman temizliği gerçek anlamda yapılması mümkün değildir. Bizler apartmanın durumuna göre gerekli adette personel ile işe girişerek kısa bir süre sonra tertemiz bir apartmanı sizlere teslim ediyoruz. Bakırköy’de oturuyorsanız ve böyle bir temizlik şirketine ihtiyacınız var ise hiç vakit kaybetmeden bizleri arayın. Yaptığımız işleri gördüğünüzde veya bir kez bizimle çalıştıktan sonra sürekli bizi tercih edeceğinize eminiz.

Bakırköy Halı Tamiri ve Overlok

Halılar özellikle ülkemiz kültüründe çok büyük önem taşır. Bu yüzden ev hanımları için halılarının ayrı bir önemi vardır. Bazı halılar vardır yere sermeye bile kıyamazsınız o yüzden duvarlara asarsınız. Bazı halılar vardır üstünden ki her bir motifin ayrı bir anlamı vardır. Bakırköy halı tamiri ve overlok firması olarak bizler halılarınızın ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden her halı ile özenle ilgilenmekteyiz. Halılarda en çok problem yaşanan yerlerden birisi halıların kenar kısımları ve saçaklarıdır. Firmamız her türlü el halısı, kilim ve makine halısı tamiratı konusunda alanında profesyonel halı uzmanları ile hizmet vermektedir. Bakırköy halı tamiri overlok firması halınızın sökülmüş saçaklarını isterseniz ojinalinde olduğu gibi yeniden örerek orijinal haline getirebildiği gibi aynı zamanda hazır halı saçakları arasında seçim yapmanızı sağlayarak çok hızlı bir şekilde saçak sorununuzu gidermektedir. Bakırköy halı tamir servisi olarak özellikle el halılarında aynı renk yünler kullanılarak orijinaline sadık bir şekilde halınız özenle tamir edilir.

Bazı halılar vardır ki yüzyıllık göz nuru desek bile tarifini tam olarak yapmış sayılmayız. Bu tarz halılarınızı tamir için her önünüze gelen yere teslim edemezsiniz. Firmamızın onardığı halıları gördüğünüzde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Her biri halı ustası olan personelimiz halılarınızı bir tarihi bir tabloyu tamir eder gibi özel olarak ele alır ve halınız için ne gerekiyorsa hiçbir şeyden kaçınılmadan harfiyen yapılır. Genelde el yapımı halılarda kullanımdan ötürü dökülmeler veya bölgesel kopmalar yaşanabilmektedir. Eğer halınız bir çerçeveye gerilecek kadar sağlam ise çerçeve üzerinde değil ise elde özenle tamir edilir. Aynı zamanda firmamız overlok konusunda da modern overlok makinaları ile sizlere hizmet vermektedir. Bizim için personelin kalifiye olması kadar kullanılan ekipmanında kalifiye olması ve modern olması çok önemlidir. Özellikle temizlik konusunda bu cihazlardan mümkün mertebe yararlanılmaktadır. Aksi taktirde tam bir temizlik işlemi yapıldı denilemez. Bizleri tercih eden müşterilerimiz çok iyi bilir ki bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir.