Bayrampaşa Halı Yıkama

bayrampaşa halı yıkama
bayrampaşa halı yıkama

Tanış halı yıkama firmamız bayrampaşa halı yıkama ve tüm mahallelerinde hizmetinizde.
Altıntepe mahallesi,Cevatpaşa mahallesi,Kartaltepe mahallesi,Kocatepe mahallesi,Muratpaşa mahallesi,Ortamahalle mahallesi,Terazidere mahallesi,Vatan mahallesi,Yenidoğan Mahallesi ve Yıldırım mahallesinden bize artık bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Halılarınız emin ellerde.

Bayrampaşa halı yıkama fabrikasını tercih edin. Bayrampaşa halı yıkama işin uzmanı kaliteli ve profesyonel ekip ile çalışmaktadır.

Halılarınız fabrikamıza gelir gelmez silkelenir ve toz alma makinemiz ile tozdan arındırılır. Daha sonra tam otomatik makinede kaliteli halı yıkama şampuanı, leke çıkarıcı ve yumuşatılar kullanılarak tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanır.

Halılarınızın yıkama işlemi bittikten sonra sıkma makinesinde suyu iyice sıkılır ve leke kontrolü yapılır. Böylece yıkamanın kalite kontrol aşamasında yapılmış olur daha sonra da son sistem makineler aracılığı ile kurutma odasına alınarak kurutma işlemi de gerçekleşmiş olur.

Kurutma odasında halılarınız kurutulduktan sonra paketleme aşamasına geçilir. Halıların yine son kontrolü yapılır ve herhangi bir olumsuzluk var mı kontrol edilir. Daha sonrada müşterilerimiz için hazırlattığımız halı kılıfları ile ücretsiz servisimiz ile teslim edilir.