Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama dediğiniz anda akla gelecek konu sağlık olmalıdır. Bu nedenle de aşağıda vermiş olduğumuz video da tam otomatik makinelerle el değmeden tamamen bitkisel şampuanlarla halının cinsine göre yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Büyükçekmece halı temizleme hizmetlerimizi sunan personellerimiz profesyoneldir. Halı temizleme konusunda uzmanlardan oluşan olağanüstü bir kadronun idamesiyle gurur duymaktayız. Her yeni çalışanımız; halı fiber bileşenleri, leke çıkarma teknikleri ve ekipmanın işletimi konularında yoğun eğitim alır. Eşsiz temizleme sistemi ve çalışan özveri kombinasyonunun başarımızın anahtarlarıdır.

Aynı zamanda yüksek müşteri hizmetleri ve iletişim standardına sahibiz. Uzmanlarımız her zaman fiyatlandırma seçeneklerini, leke çıkarma, halı temizleme ipuçlarını ve temizleme işlemini size açıklamaktan mutluluk duyar!

büyükçekmece halı yıkama
büyükçekmece halı yıkama

Profesyonel Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama olarak fabrikamızda full otomatik makineler kullanarak, el değmeden bitkisel şampuanlarla yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Büyükçekmece Halı Yıkama olarak tesisimizde insan sağlına uygun ürünler kullanmaktadır. Amacımız kar sağlamaktan çok müşteri memnuniyeti yerine getirmek olmuştur.
Toz Alma işlemi

Fabrikamız sizler için son model otomatik toz alma makinesiyla halılar yıkanmadan önce ve yıkandıktan sonra halılarda bulunan kir, toz, ölü derileri ve yabancı maddeleri halılarınızdan uzaklaştırmak için halı toz alma ve çırpma makinesinde gerekli özeni göstermekteyiz. Bu işlem halılarınızın yıkanmadan önce daha temiz yıkanmasına ve bakterileri halınızdan uzaklaştırmak için etkili bir yöntemdir.

büyükçekmece halı yıkama
büyükçekmece halı yıkama

Halı Kurutma ve Sıkma İşlemi

Büyükçekmece halı yıkama olarak işimizin ehli olarak ve son sistem teçhizat araçlarla halı yıkama , halı kurutma ve kalite kontrol gibi işlemleri ayrı ayrı makinalarda yerine getirmekteyiz. Halı sıkma makinası yıkama sonra gerçekleşen, halı kurutma işlemidir. Halı sıkma yada kurutma makinası halınızı % 90 – 95 oranında kurutmaktadır ve ardından kirli sudan arındırılan halılar temiz iski suyu ile duralama yapılır.

Tüm Lekelere Kesin Çözüm

Şarap, çikolata veya kir gibi fark edilebilir halı lekeleri, tüm odanın görünümünü ve hissini azaltabilir. Bu lekeleri kendi başınıza temizlemek zor olacaktır. Sadece evde kullanılan temizleyiciler ve kağıt havlularla lekeleri tamamen çıkaramayabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama temizlik hizmetlerimiz güçlü teknoloji, endüstri lideri leke çıkarıcı teçhizat, özel olarak formüle edilmiş leke çıkarıcı deterjanlar ve deneyimlerini kullanmaktadır. Profesyonel teknisyenlerimiz her türlü leke ile ilgili tecrübeye sahiptir.

Ücretsiz Servis Ağı

Büyükçekmece halı yıkama İstanbul avrupa yakasında başta Büyükçekmece ve diğer tüm ilçe ve mahallelere ücretsiz servis ağımız ile hizmet vermekteyiz.