Cihangir Halı Yıkama

cihangir halı yıkama
cihangir halı yıkama

Cihangir halı yıkama tesisimizde İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi cihangirde de halı yıkama hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Cihangir halı yıkama hizmetimiz ücretsiz servislerimizle gerçekleşir. Halı yıkama işlemleri özen ile ustalaşmış yöntemlerle yapılmalıdır. Aksi halde sağlığınız sakıncalı durumlar altında olabilir. Halı yıkama işinin profesyonel yapılması topluluk sağlığı açısından önemlidir. Evlerimizde en fazla kullanılan ve sık sık temizlenmesi gereken eşyalardan biri halılardır. Ek olarak kıymetli halıların doğru şekilde yıkanarak bakım yapılması gerekir.

Cihangir halı yıkama tesisimizde kaliteli makina ve elemanlarımızla hizmet vermekteyiz. 4 mevsim kapalı kurutma alanımızla kış yaz fark etmeden halılar süratle kurumaktadır. Kapalı kurutma alanımızda son sistem rutubet alma cihazlarımızla sağlıklı ortamlar hazırlamak için çalışıyoruz.

Beyoğlu cihangir halı yıkama tesisimiz size bir telefon kadar yakın. Derhal arayın , ücretsiz servislerimizle halınızı alalım, yıkayalım.