Dikilitaş Halı Yıkama

dikilitaş halı yıkama
dikilitaş halı yıkama

Dikilitaş Halı Yıkama

Dikilitaş halı yıkama tanış olarak her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya geleceğini sizlere hatırlatmak isteriz. Bu şekilde durumlarda halının derin temizlik gerektirdiğine ilişik bazı emareler kendini göstermeye başlar:

  • Halı matlaşır ve yapışkanımsı bir görünüm kazanır.
  • Halı, ilk almış olduğunız zamana gore artık aynı renkte değildir.
  • Halı; iskemle ayaklarının etrafında, iz şeklinde, pis dairelere haizdir.
  • Halı, oda için artık bir toz kaynağı haline gelmiştir.

Eğer halınızda bu göstergelerden biri yada birkaçı mevcutsa, halınızın derin temizliğini yapma süresi gelmiş anlamına gelir.
Derinlemesine temizlik, halı ve kilimlerinize nüfus eden zararlı maddeleri, kirleri ve pisliği çıkaran profesyonel halı yıkama işlemidir.
Dört dörtlük bir yıkama işlemi için dikilitaş meydanı halı yıkama servisinden hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel dikilitaş halı yıkama ve önemi

Birfazlaca insan ustalaşmış halı yıkama işleminden sonrasında halıların bir evde yaptığı fark karşısında şaşırırlar. Bunun ana sebebi; yaklaşık bir evde bile halıların fazlasıyla kirlenmek durumunda kalmalarına rağmen insan oğlunun halıların pak olduklarını sanma yanılgısına düşmeleridir. Ama pak gözüken halıların ve koltuk yüzeylerinin altında bile zamanla leke, toz ve pislikler birikir.

Halıların ustalaşmış dikilitaş halı yıkama işlemleriyle temizlenmesi; eve yapılan yatırımı korumakla birlikte, özellikle minik çocuklar, alerjisi olan insanlar ve ev hayvanı sahipleri için olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Halı ve koltuk gibi döşemelik kumaşlı eşyalarınızı düzenli ve bilinçli temizletmeniz sağlığınızı tehdit eden kirleri ve bir oldukça alerji yapıcı maddeyi ortadan kaldırarak daha iyi nefes aldığınız, pak bir yaşam alanı oluşturmanıza katkı sağlar.

Dikilitaş halı yıkama hangi sıklıkta yapılmalıdır ?

Halılarınızın ve koltuklarınızın kullanım sürelerini çoğaltmak için, halı imalatçılarının çoğu 6 ayda bir yıkama tavsiye ederler. Pratikte de; çok kullanılan alanlardaki halılar yada lekelenme şeklinde durumlar hariç halılarınız için yılda iki kere dikilitaş halı yıkama hizmeti almanız yerinde olacaktır. Bu muamele, halınızdaki bakterileri defetmenizi ve evinize yeni ve ferah bir hava kazanmanızı sağlar.

Kati olan bir şey daha varsa: halılarınız yıkama işleminden sonrasında temizlenmekle kalmayacak, yeniye yakın bir görünüm de alacaklardır.

Niçin dikilitaş halı temizleme?

Bazı ev sahipleri, dikilitaş halı yıkama işlemini takiben halılarının daha hızlı kirleneceğiyle ilgili endişelarını ifade etmişlerdir.
Bu kaygı, bir oldukça yıkama firmasının halı temizleme işlemlerini hijyen olmayan ortamlarda yapmasından kaynaklanır.

Halı yıkama şirketlerinin çoğu, harcamadan kaçmak ve vakit tasarrufu sağlamak için en ucuz temizlik malzemelerini kullanmakta, deterjan kalıntısını gidermek için ayrı bir durulama işlemi gerçekleştirmemekte ve çalışanlarına profesyonel öğrenim vermemektedir. Tanış halı yıkama olarak antibakteriyel ve doğal ürünler ile halılarınıza işlem yapılmaktadır.

Dikilitaş halı yıkama servisi; satın alan memnuniyetine dayanan servis anlayışı ve yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle tam anlamda ustalaşmış halı yıkama hizmeti vermektedir.