Esenyurt Halı Yıkama

esenyurt halı yıkama
esenyurt halı yıkama

Esenyurt halı yıkama olarak 1000 m² kapalı alanda, deneyimli ekibiyle ve güvenilir adımlarla sizlere hizmet vermektedir. Tesisimiz insan sağlığına uygun ürünler kullanarak ve teknolojiye ayak uydurarak sizler için çalışmaktadır. Esenyurt halı yıkama derinlemesine temizlik yaparak hızlı çözümler üreterek temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Halı yıkama yüzyıllardan beri yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Başta dokumacılık ile gelişen halı sanatı artık yerini bir çok çeşit halı modeline bırakmıştır. Fabrikamızda her türlü yıkama işlemi son sistem düzen ile yıkanıp halınıza ilk günkü görünümü ve hijyeni sağlayıp sizlere tekrar sunuyoruz. Her halı yıkama işlemi kendi makina ve şampuanlarıyla yıkanarak halılarınız ömrünü uzatmayı sağlamaktayız.

Esenyurt halı yıkama işlemi

Esenyurt halı yıkama alanında en son teknolojik yeniliklere haiz şirket olarak akıllarda yer edinmektedir. Sektörün en iyi bilgisayar programlı halı yıkama, toz alma makinası ve özel kurutma odası ile halı, perde, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktan saadet duymaktayız. Esenyurt halı yıkamaya vermiş olduğunuz siparişler kısa zaman içerisinde alınır, alınan halılarınız etiketlenip, leke kontrol ve kayıt işlemi yapılarak cinsine bakılıp ayrılıp toz alma işlemine geçilir. Dakikada 10.000 titreşime sahip otomatik makinalarda halılarınızın tozu en ince ayrıntısına kadar toz ve mikroplardan arındırılır. Arkasından şirket bünyesinde yer edinen tam donanıma sahip halı yıkama makinasında yıkanır. Yıkama işlemi sırasında kaliteli bir sonuç alabilmek için kaliteli ürünler kullanarak halılarınızı ilk günkü görümüne kavuşturulur. Yıkanan halılar hava şartları ne olursa olsun 12 saat kapalı odalarda havalandırılır. İyice kurutulan halılar hav alma işleminin arkasından nitelik testü yapılır ve sizlere uygun gün ve zamanda teslim edilir.

  • Profesyonel ekipman ve elemanlar
  • Ücretsiz servis
  • Ekonomik fiyatlar
  • Her türlü temizlik alanında faaliyet
  • Hızlı ve zamanında teslimat

Esenyurt halı yıkama satın alan memnuniyeti sağlayan bir şirket olarak akıllarda yer edinmektedir. Halılarınızı halımız gibi görüp en uygun şartlarda ve insan sağlına uygun şampuanlarla yıkanır. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalınmadığı takdirde halınızı yine ücretsiz bir şekilde alınıp aynı koşullar altında tekrardan yıkamaktayız.