Etiler Halı Yıkama

Geçmişten süregelen temizlik alışkanlıklarımızdan bir tanesi de halı yıkamadır. Her insan işten gelince evinde mis kokulu, derinlemesine temiz bir halıya ayak basmak ister. Temiz bir halı için hanımlar balkon gibi dar yerlerde halılarını yıkamaya çalışırlar. Hanımlarımız yorulacağı gibi su israfı olacak ve derinlemesine bakteri, kirlerden arınamayacak. Bu olumsuzlukları göze alamayan hanımlar ve halı yıkamaya vakit bulamayan hanımlarımız, halı konusunda tecrübe sahibi olmuş firmaları bulmaya başladılar. Teknolojinin giderek büyümesiyle sayıları artan halı yıkama firmaları ve makineleri sayesinde halı yıkama işlemi kolaylaşmış duruma gelmiştir.

etiler halı yıkama
etiler halı yıkama

Etiler Halı Yıkama

Ellerinizi dokundurmadan sağlıklı bir temizlik istiyorsanız bu işi iyi bilen güvenli, halınıza zarar vermeden derinlemesine temizlik sunan Etiler halı yıkama servisine gidin ve halılarınızı güvence altına alın.

En Büyük Destekçimiz

Etiler halı yıkama olarak halılarınızı alır ve özenle temizlik işleriz. Telefon numaramız ile ve internet sitemizle bizlere ulaşabilir, açık adresinizi vererek ve halılarınızın boyutlarını söyleyerek uygun, ekonomik bir fiyatla anlaşarak halılarınızı birinci elden alır ve söylediğiniz gün ve tarihte size teslim ederiz. Halı yıkama işleminde kullanılan makinelerimiz tamamen son teknolojiye uygun olup profesyonel bir şekilde halı yıkama işleminizi tamamlar.

Peki, halılarınızı nasıl yıkıyoruz:

  • Önce tozunu alıyoruz.
  • Otomatik makinalarda köpüklü ve derinlemesine hijyen ile yıkıyoruz.
  • Halınız yıkandıktan sonra sararak sıkma görevini yapan makine ile suyunu alıyoruz.
  • Açılarak klima ile zarar vermeden kurutma makinesi kullanmadan kurutuyoruz.

Etiler Tanış Halı Yıkama Fabrikası Garantisi

Etiler halı yıkama ile güvenli, ekonomik bir temizliğe adım atın. Müşterisini daima önde tutan halı yıkama servisimiz size bir tık kadar yakın. Daha temiz, daha parlak, nemsiz ve özenle kurutulmuş halıların garantisini verebiliriz. Sizler adına evinizin örtüsünü düşünerek kendi halımız gibi özenle alır, derinlemesine yıkar ve ücretsiz geri teslim ederiz.