Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

fatih halı yıkama
fatih halı yıkama

Fatih halı yıkama fabrikaları içerisinde en donanımlı halı yıkama makinalarına haiz olan firmamız kurulduğu günden bu yana yaptığı işin en kalitelisini, verdiği hizmetin en iyisini vermeye gayret etmektedir.

Fatihde halı yıkama İstanbul genelinde halı yıkama sektörü içinde işine özen veren ve halı yıkama aşamalarında özellikle titiz ve duyarlı davranan tanış halı yıkama müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Fatih halı yıkama firmaları olarak fatih ve diğer ilçelerimize çok önem vermekteyiz. Her geçen gün ve değişen teknolojinin devamlı değişmesiyle kendi bünyemizde halı yıkama yaptığımız işlemleri güncellemekte olup yapılması gereken işin en iyisini yapma gayretindeyiz. Fatih’te halı yıkatmak isteyen müşterilerimiz halılarının fatih halı yıkama ile halılarının güvenilir ellerde ve güvenli yıkama hizmetine tabii tutulacaklarından güvenli olabilirler.Fatihde en güvenli halı yıkama firması olarak halılarınız adresinizden alındıktan itibaren minimum sizin kadar özenli davranır, evinize vaya adresinize teslim edilinceye kadar uzman ekiplerimizin ve güvenilir halı yıkama fabrikamızın güvencesi altındadır. Halılarınız bize getirildikten sonra uzman ekiplerimiz tarafından hassasiyetlerine göre incelenmekte ve cinslerine göre ayrıldıktan sonrasında hangi yıkama aşamasına doğal tutulacaksa ona nazaran yıkanmaktadır.

Yıkama sırasında yeniden halı cinslerinize bakılırsa halı yıkama şampuanı ve temizlik maddeleri kullanılmaktadır.Bunu neden yapmış olduğumuzu soracak olursanız; her halının kendine nazaran bir ham maddesi vardır. Bu demek oluyor ki halı yıkamaya maruz kaldığı zaman hangi deterjan zarar verir hangisi zarar vermez ve zarar veren maddenin kullanıldığı zaman halıların özelliğini yitirmemesi için bu teknik kullanılmaktadır. Bazı halılar narin yapısı gereği çok kırılgan ve naziktir. En ufak bir müdahalede derhal özelliğini kaybeder ve halı artık kullanılamaz duruma gelir. Bizler bu konularla muhattap olmamak adına halılarınızı yıkama öncesi uzman ekiplerimiz tarafından analiz ettirdikten sonra hangi aşamanın müsait geleceğine karar verip ona bakılıp yıkama işlemine başlıyoruz.