Feriköy Halı Yıkama

Feriköy Halı Yıkama

feriköy halı yıkama
feriköy halı yıkama

Feriköy halı yıkama olarak bir tezimiz var, halılarınız artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski pak imajına kavuşturulamayacak bir noktaya gelir. Bu şekilde durumlarda halının derin temizlik gerektirdiğine ilişik bazı emareler kendini göstermeye adım atar:

Halı matlaşır ve yapışkanımsı bir manzara kazanır.
Halı, ilk almış olduğunız zamana nazaran artık aynı renkte değildir.
Halı; sandalye ayaklarının etrafında, iz şeklinde, kirli dairelere haizdir.
Halı, oda için artık bir toz kaynağı haline gelmiştir.
şayet halınızda bu göstergelerden biri veya birkaçı mevcutsa, halınızın derin temizliğini yapma vakitı gelmiş demektir.
Derinlemesine temizlik, halı ve kilimlerinize nüfus eden zararlı maddeleri, kirleri ve pisliği çıkaran profesyonel halı yıkama işlemidir.
Dört dörtlük bir yıkama işlemi için sefa meydanı halı yıkama servisi’nden hizmet alabilirsiniz.

Feriköy halı yıkama ve profesyonelliğimizin önemi

Biroldukça insan profesyonel feriköy halı yıkama işleminden sonra halıların bir evde oluşturmuş olduğu fark karşısında şaşırırlar. Bunun ana sebebi; yaklaşık bir evde bile halıların fazlasıyla kirlenmek durumunda kalmalarına karşın insan oğlunun halıların temiz olduklarını sanma yanılgısına düşmeleridir. Ama pak gözüken halıların ve koltuk yüzeylerinin altında bile zaman içinde kir, toz ve pislikler birikir.

Halıların ustalaşmış halı yıkama işlemleriyle temizlenmesi; eve yapılan yatırımı korumakla beraber, özellikle küçük çocuklar, alerjisi olan insanlar ve ev hayvanı sahipleri için olmazsa olmaz öneme sahiptir.

Halı ve koltuk benzer biçimde döşemelik kumaşlı eşyalarınızı düzenli ve bilgili temizletmeniz sağlığınızı tehdit eden kirleri ve birçok alerji yapıcı maddeyi ortadan kaldırarak daha iyi soluk almış olduğunız, temiz bir ömür alanı oluşturmanıza katkı sağlar.

Feriköy halı yıkama hangi sıklıkta yapılmalıdır ?

Halılarınızın ve koltuklarınızın kullanım sürelerini artırmak için, halı imalatçılarının çoğu 6 ayda bir profesyonel yıkama öneri ederler. Pratikte de; çok kullanılan alanlardaki halılar yada lekelenme benzer biçimde durumlar hariç halılarınız için yılda iki kere halı yıkama hizmeti almanız yerinde olacaktır. Bu işlem, halınızdaki bakterileri defetmenizi ve evinize yeni ve ferah bir hava kazandırmanızı sağlar.

Kesin olan bir şey daha varsa: halılarınız yıkama işlemindnen sonra temizlenmekle kalmayacak, yeniye yakın bir manzara de alacaklardır.

Niçin profesyonel halı temizliği?

Bazı ev sahipleri, halı yıkama işlemini takiben halılarının daha hızlı kirleneceğiyle ilgili endişelerini anlattılar.
Bu kaygı, birfazlaca yıkama şirketinin halı temizleme işlemlerini hijyen olmayan ortamlarda yapmasından kaynaklanır.

Halı yıkama şirketlerinin çoğu, harcamadan kaçmak ve vakit tasarrufu sağlamak için en ucuz temizlik malzemelerini kullanmakta, deterjan kalıntısını gidermek için ayrı bir durulama işlemi gerçekleştirmemekte ve çalışanlarına ustalaşmış tahsil vermemektedir.

Tanış feriköy halı yıkama servisi; müşteri memnuniyetine dayanan servis anlayışı ve yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle tam anlamda ustalaşmış halı yıkama hizmeti vermektedir.