Florya Halı Yıkama

Florya halı yıkama

florya halı yıkama
florya halı yıkama

Istanbul bakırköy kazasının gözde semtlerinden olan florya efsunk balkonlu, geniş bahçeli ve havuzlu evleri ünlüdür. 1950’li yıllarda plajları, çay bahçeleri ve gece kulüpleri ile yazlık dinlenme alanı olarak tercih edilse de ilerleyen yıllarda artan göç nedeniyle yazlık yer olma özelliğini yitirmiştir. Son zamanlarda sitelerin ve lüks konutların yoğunlukta olduğu bölgede ek olarak çok sayıda alışveriş merkez, otel, hastane, spor kompleksi ve toplumsal tesis de vardır.

Florya halı yıkama fabrikası

Tüm büyük müesseseların olduğu gibi florya bölgesindeki kurumların da profesyonel temizlik şirketine ihtiyacı vardır. Tanış halı yıkama olarak ev kadınının halı yıkama ihtiyacından , otellerin döşek yıkama ihtiyacına kadar tüm temizlik işlemlerini ustalaşmış olarak yapmaktayız. Florya’ya verdiğimiz hizmetler arasında halı yıkama, döşek yıkama, koltuk yıkama, halı tamiri şeklinde hizmetler mevcuttur.

Florya halı yıkama hizmetleri tanış halı yıkama olarak florya’daki müşterilerimize ücretsiz servis olanakı sunmaktayız. Evinizden ya da işyerinizden bir telefonla alınan halılarınız gelişmiş teknolojiye haiz endüstriyel makineler ile yıkanır. Tecrübeli kadromuz yardımıyla halılarda herhangi bir deforme yahut renk solması gibi sorunlarla karşılaşmamaktayız. Ipek, çin, hereke benzer biçimde özel türdeki halıları da özel yıkama yöntemleriyle problemle karşılaşmadan yıkıyoruz. Halı yıkama florya arama anahtarı ile bizlere ulaşabilirsiniz.