Fulya Halı Yıkama

Fulya halı yıkama

fulya halı yıkama
fulya halı yıkama

Fulya halı yıkama İstanbul’un çoğu semtine uzun yıllar ustalaşmış ev tekstili temizleme hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Halı, koltuk, perde, stor perde ve döşek gibi bir çok ev ürününde temizleme hizmeti sunmaktadır. Fulya halı yıkama hizmetinden istifade etmek için bizi arayarak hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Fulya halı yıkama hizmeti

Fulya halı yıkama hizmetinde randevunuz doğrultusunda halılarınız uzman eksperimiz tarafından ücretsiz servisle kapınızdan fiş karşılığında teslim alınır. Size en yakın halı yıkama fabrikamıza götürülerek ustalaşmış halı yıkama ekibimiz kontrolünde halı yıkama işlemlerine başlanır.
Fulya halı yıkama yolculuğunda ki ayrıcalıklarınız; halılarınız, halı türlerine göre ayrıldıktan sonra farklı yıkama koşullarından en uygun olanına karar verilerek, ilk işlem olarak ayarlanabilir güçlü vakum özelliği olan toz alma makinalarımızla tozlarından arındırılır. Tam otomatik, yarı otomatik veya buharlı temizleme benzer biçimde çeşitli yıkama koşullarına göre her halı bir bir halı türüyle uyumlu antibakteriyel ve bitkisel bazlı deterjanlarla kimyasal madde kullanılmadan şehir şebeke suyu ile temizlenir. Halılarınızın yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odalarında yada özel açık alanda kurumaya bırakılır.
Kısa vakit sonra kuruyan halılar profesyonel ekibimiz tarafından temizlik testinden geçirilerek sizlere teslim edilmek üzere taranarak paketlenir. Randevu saatleri aralığında adresinize geri teslim edilir.

Fulya halı yıkama türleri

Halı temizleme türleri halı çeşitlerine göre farklılık gösterir. Makina halılarına standart ıslak yıkama işlemi rahatlıkla uygulanırken el dokuma türünde ki daha narin ve özel halılar için buharlı yıkama yapılması daha müsait oluyor. çin, el dokuma, patchwork, nepal, step benzer biçimde halı türleri için ustalaşmış buharlı halı yıkama hizmetimiz vardır.
Ayrıca fulya halı yıkama hizmetinin yanında fulya perde yıkama, fulya döşek yıkama, fulya koltuk yıkama gibi öteki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.