Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

gaziosmanpaşa halı yıkama
gaziosmanpaşa halı yıkama

Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak gaziosmanpaşa ilçemizin bütün mahallelerine halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, halıfleks yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.
Halı yıkama muayyen teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı neticeler alınabilen, edinim ve malumat birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı olan evde yaşayan bireylerin sağlıklarını bile tehdit edebilmektedir.
Temizlik işlemleri bilgili olarak yapılmadığında mevcud kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ev hanımları titiz ve evleri eşyaları mevzusunda hassastırlar. Sağlığımız, yaşamış olduğumuz ortamın temizliğinden de doğrudan etkilenir.
Halılar akarlar için en müsait barınma ve çoğalma ortamıdır.
Akar allerjenleri özellikle halı, yastık, döşek, yorgan, battaniye, koltuk ve benzeri şeklinde üzerinde toz tutan ev eşyalarında yüksek miktarda bulunmaktadır.
Bu allerjenlerin solunum yolu ile vücuda girmesi, allerjik kişilerde şikayetlerin başlamasına yol olmaktadır.

Gaziosmanpaşa halı yıkama teknikleri aşağıdaki gibidir.

* yıkama öncesi toz alma,
* şampuanlı suda dezenfekte etme,
* otomatik makineyle arkası önü dönüşümlü olarak yıkama,
* sıkma makinesi ile fazla suyu atma,
* yıkama ve sıkma sonrası kalite test yapma,
* kapalı mekanda iklimleme makineleriyle kurutma sistemi,
* hav alma makinesiyle tüyleri yatımına tarayıp poşetleme sistemi.
Firmamız gaziosmanpaşa halı yıkama veya gop halı yıkama olarak bağlarbaşı, barbaros hayretin paşa, fevzi çakmak, özgürlük, karadeniz, karayolları, karlıtepe, kazım karabekir, merkez, mevlana, pazariçi, sarıgöl, şemsipaşa, yenidoğan, yenimahalle, yıldıztabya mahallesi dahil bütün gaziosmanpaşa sınırları dahilinde bulunan her semtte halı yıkama hizmeti vermektedir.
Ücretsiz halı yıkama servisi için gaziosmanpaşada halı yıkama servisi numaralarımızı arayabilirsiniz.