Göktürk Halı Yıkama

Göktürk halı yıkama

göktürk halı yıkama
göktürk halı yıkama

Göktürk halı yıkama olarak halılarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili bir halde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü benzer biçimde tertemiz ve güvenilir bir şekilde yıkanmaktadır. Profesyonel olmayan halı yıkama ya son, artık halılarınız fabrikada yıkansın halı yıkamak edinim talep eder profesyonellik talep eder hepimiz halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almaktır. Bizler göktürk halı yıkama olarak size bunu sunuyoruz. Halılarınız garantili bir halde yıkanıyor, fabrikada hijyenik bir ortam da full otomatik makinalarda halınızı yıkıyoruz. Artık düşünmenize gerek yok, bir telefon kadar yakınız. İstanbul’un bir çok semtine ücretsiz servisimizle halınızı evinizden alıyor tekrar evinize teslim ediyoruz. Siz yorulmayın halılarınızı bir yıkayalım değerli vaktiniz sevdikleriniz ve sizin olsun. Profesyonel ve uzman halı yıkama hizmetini bizim farkımız ile yaşayın, kendinizi farklı hissedin.

Halılarınızı iş bilmeyen halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız açısından bununla beraber halınızın ömrü açısından negatif neticeler ortaya çıkar. Evde meydana getirilen halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü sizi yanıltır, aslen kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının gün geçtikçe yıpranmasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir .
Ek olarak bilinçsiz halı yıkama uygulamaları ile esenlik açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için müsait bir zemin hazırlanır. Tercih edeceğiniz halı yıkama fabrikası en doğru halı yıkama tekniklerini tatbik eden, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Bütün bu uygulamalar sırasında halılarınız ilk günkü benzer biçimde canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde ve oto yıkama şeklinde yerlerde meydana getirilen halı yıkama işlemleri halınıza efsunk zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir. Halı yıkama ve temizliği meydana getirecek olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir ekibe sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka belirli kriterler arayınız, donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı şeklinde mevzuları özellikle sorunuz, ayrıca hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını ne olursa olsun sorunuz.
Hijyenik ve sağlıklı günler diliyoruz.

Göktürk halı yıkma işlemlerimiz;

Göktürk halı yıkama olarak bizi aradığınız gün içinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı almış olduğumuz andan itibaren güvence kapsamındadır. Halılarınız  merkez ofisimize ulaşmadan daha sizden alınır alınmaz numaralanır ve ofisimize ulaştığında bu numaralar bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır peşinden özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yeterli miktarda dökülür. Halı yıkama makinası yıkama işlemine adım atar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı test edilir, şayet leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrardan yıkama işlemine tabi tutulur. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle tekrar merkez ofise gelir ve burada yine kontrol edildikten sonra parfümlenir, poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı malumat için bizi arayabilirsiniz, bundan memnuniyet duyarız…

Halı yıkama işlemi
Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda çoğu zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruf şeklinde olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığında birçok olumsuzluğu bununla beraber getirmektedir. Hepimiz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir halde yıkıyoruz. Halılarınızı kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketleyerek teslim alıyoruz.

Neden Göktürk Halı Yıkama

Göktürk halı yıkama temizleme hizmeti olarak; teknik mevzuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır ustalaşmış kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak İstanbul avrupa yakasındaki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Halı yıkama temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 09:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.