Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Halılarımız gün içinde en çok kullandığımız eşyalar arasında geldiğinden dolayı sürekli olarak kirlenmektedir. Halı temizliği ise bir o kadar zor olduğu için özellikle evinizde küçük çocuğunuz veya hastanız var ise bu temizlik size ıstırap olacaktır. Ayrıca evde kendi imkanlarınız ile yapmış olacağınız temizlik asla derinlemesine bir temizlik olamaz. Ancak endüstriyel makinalar ve özel temizlik kimyasalları kullanarak derinlemesine bir temizlik yapılabilir. Bunun için ise size bir telefon kadar yakın olduğumuzu büyük bir mutluluk ile söyleyebiliriz. Güngören halı yıkama fabrikası bırakın Güngören semtini tüm İstanbul’un en büyük halı yıkama fabrikasıdır. Ortalama 600 metrekarelik halı yıkama parkuru ile günde yüzlerce halı sanki ilk günkü temizliğinde fabrikamızdan çıkmakta ve sahiplerine ulaştırılmaktadır. Halınız kirlendiğinde veya üzerine aniden bir şey dökülüp leke oluştuğunda halınıza muhteviyatını bilmediğiniz temizlik malzemeleri ile müdahale etmeden önce bizleri yani Güngören halı yıkama firmasını bir telefon ile çağırabilirsiniz. Bir telefon ile firmamızın profesyonel ekipleri sizleri yerinizde ziyaret edecek ve halınızı paketleyerek teslim alacaktır. Sonrasında ise halınız yıkama ve kurulama işlemlerinden geçtikten sonra yine paketlenmiş halde halınızı size teslim edecektir.

Altı üstü halı yıkama sonuçta dediğinizi duyar gibiyiz. Bizler ülke olarak halı kültürüne sahip bir ülkeyiz ve bir çoğumuzun evinde çok kıymetli tarihi halıları bulunmaktadır. Bu halılarınızı hiç bilmediğiniz bir halı yıkama firmasına teslim ederseniz şayet halınızın başına gelenlerden de direk olarak siz sorumlu olacaksınız. Çünkü maalesef halı yıkama firması olarak merdiven altı çalışan , bir tarafında araba yıkanan bir tarafında aynı fırça ile halınızın yıkandığı bir çok firma mevcuttur. Bu firmalar sözüm ona temizlik yaptıklarını söyleyebilirler ama bir halı , profesyonel halı yıkama makinasına girmediği sürece ne yaparsanız yapın tam olarak temizlenmez. Halı yıkama makinaları aynı zamanda halının dokusuna göre programlandığı için halınıza da herhangi bir zarar vermez. Dediğimiz gibi halı yıkama ile ilgili ger türlü ihtiyacınız için Güngören halı yıkama firmasını rahatlıkla arayabilirsiniz.

Güngören Perde Yıkama

Bilindiği üzere Güngören İstanbul’un en eski ve en kalabalık semtlerinden birisidir. Bu sebeple bu bölgede perde yıkma hizmeti de bir o kadar ihtiyaç olunan sektörler arasında yer almaktadır. Güngören perde yıkama firması olarak sizlere bu bölgede çok uzun zamandır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Günümüzde perdeler bile teknolojiye ayak uydurmuş ve bir çok farklı perde modeli ortaya çıkmıştır. Bunlar arasında özellikle son günlerde eb ve iş yerlerinde en çok kullanılanlar, stor ve zebra perdelerdir. Bunlar hem az yer kaplaması hem daha pratik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Aynı zamanda özellikle iş yerlerinde jaluzi perde kullanımı oldukça fazladır. Yalnız bu perdelere görünüm açısından bir o kadar hoş olmasına rağmen temizlikleri bilmeyen ve alanında profesyonel olmayan kişiler için oldukça zordur. Güngören perde yıkama firması olarak bizler bu tarz tüm perdelerinizin işyeri veya evinizden özenle alıyoruz. Özellikle jaluzi perdeler çıkartılırken veya taşınırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Aksi taktirde perdeye hasar verebilirsiniz. Tabii ki bunun yanı sıra tüm klasik veya eski tür perdelerinizi de aynı şekilde temizliyoruz. 

Siz eğer perdenizin yıkanma vakti geldiğine inanıyorsanız şayet hiç zaman kaybetmeden ve uğraşmadan Güngören perde yıkama servisimizi arayın. Sizin perdelerinize bile dokunmanıza bile gerek kalmadan hızlı ve doğru bir şekilde perdeleriniz alınacak her perde kendi özel yapısına göre temizliği yapıldıktan sonra yine tertemiz bir şekilde getirilerek yerlerine monte edilecektir. Bu işlem aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede sizlerde perdesiz kalmayacaksınız. Güngören perde yıkama firmamız perde yıkama konusunun yanı sıra bir çok farklı temizlik sektöründe de hizmet vermektedir. Özellikle halı konusunda uzmanlaşmış diğer iş kolumuz ile halılarınızın fabrikamızda veya evinizde temizleyebilmekteyiz. Bunun yanı sıra koltuk yıkama , yatak yıkama gibi hizmetlerimizde bulunduğu gibi dilerseniz tüm evinizi veya iş yerinizi baştan sona temizliğini yapabiliriz. Siz yeter ki bizden temizlik konusunda hizmet talep edin biz tüm ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinize hazırız.

Güngören Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işi özellikle ev hanımlarının en çok uğraştığı işlerden bir tanesidir. Koltukların üzerinde zamanla kirler koltuğun rengini değiştirir. Bir süre sonra gözünüz o kadar alışır ki koltuklarınızın eski rengini bile unutursunuz. Güngören koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızı zahmetsizce eski güzel görünümüne kavuşturmaktayız. Üstelik bu işlem tarafımızdan çok hızlı ve bir o kadar derinlemesine yapılır. Güngören koltuk yıkama servisi olarak her koltuğun kumaşına veya kaplamasına göre özel temizlik ürünleri ile koltuklarınıza müdahale edilir. Özellikle deri kaplı koltuklarda veya suni deri koltuklarda temizlik yapılırken oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir aksi takdirde deriye zarar verebilirsiniz. Buda size çok pahalıya mal olabilir. Suni deri koltuklarda kimyasal kullanırken çok dikkat etmek zorundasınız aksi taktirde belli bir süre sonra koltuk yıpranacak ve parçalanmaya başlayacaktır. Güngören koltuk yıkama firması olarak özellikle koltuk temizleme hizmeti verirken he koltuğun kendi dokusuna uygun marketlerde bulamayacağınız cinsten özel temizlik malzemeleri ile hem derinlemesine temizlik yaptığımız gibi aynı zamanda bu yapılan temizliğin koltuğa hiçbir zararı yoktur. 

Güngören koltuk yıkama firması olarak her türlü koltuğunuz için bizleri arayabilirsiniz. İster evde ister iş yerinizde sizlerin müsait olduğu zaman diliminde uzman ekibimiz sizleri ziyarete gelip temizliğinizi kusursuzca yapacaktır. Evde en zor temizlenen eşyaların arasında koltuk larımızın yanı sıra aklınıza gelecek tüm eşyaların yıkama işleminde firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle perde , yatak gibi ağır hacme sahip olan eşyalarınızın yıkanması için profesyonel temizlik firmasına ihtiyacınız var. 30 yılı aşkın süredir bu bölgede hizmet veren firmamız aklınıza gelebilecek tüm temizlik konularında her biri ayrı ayrı alanlarında uzman personeli ve özel temizlik robotları ile sizlere hizmet sunmaktayız. Bizim için her müşterimizin işi aynı özen ile yapılmakta ve söz verdiğimiz zamanda işinizi teslim etmekteyiz. Eğer sizde Güngörende yaşıyorsanız ve kendinize profeyonel birilerini bakıyorsanız doğru adreste olduğunuzu gönül ferahlığı ile söyleyebiliriz. Bunu dilerseniz referanslarımızdan da istediğiniz gibi teyit edebilirsiniz. 

Güngören Yorgan ve Battaniye Yıkama

Güngören yorgan battaniye yıkama firması olarak evlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Evlerimizde en zor temizliği yapılan eşyalardan bazıları yorgan, battaniye, yastık ve ağır hacimli eşyalardır. Güngören yorgan battaniye yıkama firması olarak geniş servis ağımız ile eşyalarınızı evinizde özenle alıp paketledikten sonra firmamıza getirerek eşyanın cinsine göre özel yıkama programlarında endüstriyel büyük çamaşır makinalarında özenle yıkamakta aynı zamanda bu yıkama esnasında insan vücuduna hernangi bir zararı bulunmayan kimyasallar kullanılmaktadır. Yıkanma işleminden sonra her ne kadar durulama yapılırsa yapılsın eğer insan sağlına zararlı kimyasallar kullanılırsa bunlar bir nebzede olsa eşyalarınız üzerinde duracak ve özellikle bağışıklık seviyesi düşük kişilerde sağlık problemlerine yol açabilecektir. Bu yüzden her yorgan battaniye yıkayan yere de güvenemezsiniz. Bizleri yerimizde ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki temizlik konusun da her detaya dikkat etmekteyiz ve bunu en iyi şekilde yapmak için elimizden gelen özveride bulunmaktayız. Güngören yorgan battaniye yıkama firması olarak tüm eşyalarınız diğer kimselerin eşyaları ile karıştırılmadan özenle yıkanmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra özel kurulama odalarında eşyalarınızda zerre nem bırakmadan temizlik işlemi sonlanmış olur. Temizlenen ürünleriniz sonra yeniden özenle paketlenerek tarafınıza iletilmektedir. Güngören yorgan battaniye yıkama firmamız aynı zamanda evlerinizde yıkama imkanınız olmayan yataklarınızın temizliğini yine sizleri çok fazla yataksız bırakmadan hızlı ve doğru bir şekilde yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Güngören yorgan battaniye yıkama firmamız temizlik konusunda tüm ihtiyaç duyduğunuz alanlarda hizmet vermektedir. Temizlik ile ilgili ister eviniz, ister iş yeriniz isterse fabrika veya binalarınızda nasıl bir temizliğe ihtiyacınız var ise sadece bizleri aramanız yeterli olacaktır. Alanında profesyonel ekibimiz hiç zaman kaybetmeden sizleri ziyaret ederek sorununuzu giderecektir. Bizler 30 yılı aşkın süredir kalitemizden asla taviz vermeden bugünlere geldik ve bundan sonra da bu şekilde ilerlemeye devam edeceğiz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Güngören Yatak Yıkama

Yatak yıkama belki de bir çok evimizde şimdiye kadar hiç yapılmamış temizliklerden birisidir. Bir çok evde yatakların çarşaf ve battaniyelerini değiştirdiğinizde yatak temizliği yapılmış sayılmazsınız. Yatağınızı bu gün temizlemeye verseniz yatağı temizlemeden önce ve sonra tartarsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız. Gözle görülmeyen boyuttaki zararlı bakteriler zamanla yatağınızın gözeneklerinden geçerek yatak içinde toplanmaya başlar. Yatak temizliği yapmakta neredeyse evde imkansızdır. Yıkanması bir dert olduğu gibi kuruması ise başka bir derttir. Güngören yatak yıkama firması olarak sizleri bu zor işten kurtarmaktayız. Güngören yatak yıkama firmamızı bir telefon ile arayarak hemen bir servis isteyebilirsiniz. Servis araçlarımız sizlerin de müsait olduğunuz bir zamanda sizleri ziyarete gelerek yataklarınızı alıp çok kısa bir süre içinde tamamen temizlenmiş şekilde sizlere geri getirecektir. Öncelikle her bir yatağın kendi durumuna göre temizlik işlemi yapılmaktadır. Aynı zamanda yıkandıktan sonra özel kurulama odalarında hiçbir nem kalmayana kadar yatağınız kurutulduktan sonra yeniden firmamızın araçları ile evinize teslim edilmektedir. 

Güngören yatak yıkama firması olarak sadece yatak yıkama konusunda değil temizlik anlamında bir çok konuda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Biz yaklaşık 30 yıldır temizlik sektörü içinde olduğumuz için haliyle bir çok kolda da uzmanlık sahibiyiz. Güngören yatak yıkama servisimizin yanı sıra halı yıkama, tamir ve onarımı, perde yıkama, koltuk yıkama ve bunların hepsi bir yana komple ev ve ofis temizliği de yapmaktayız. Yatak yıkamada göstermiş olduğumuz itinayı diğer tüm alanlarda göstermekteyiz. Güngören yatak yıkama firması olarak amacımız sadece görüntüde temizlik sunmak değildir. Gerçek anlamda derinlemesine temizlik yapmak ve bu temizliği yaparken de bir yandan eşyalarınızın da mevcut yapısını korumaya çalışıyoruz. Aynı zamanda her temizlik malzemesinin bir kullanım alanı vardır. Evlerinizdeki bulaşık detarjanı ile evde temizlik yapılmaz. Bizleri tercih ettiğiniz zaman göreceksiniz ki bizde her şey abartıdan uzak sadece olması gerektiği gibidir. 

Güngören Yerinde Halı Yıkama

Özellikle ufak çocukları olan ebeveynler çocuk yerde daha iyi oynayabilsin hemde üşütmesin diye yerlere halı kaplama diğer bir adıyla halıflex kaplatmaktadırlar. Bu sayede çocuğunuzu yerden gelen soğuğa karşı belki korumuş oluyorsunuz ama ya halıdaki gözle görülmeyen bakterilere karşı koruyabiliyormusunuz. Evlerinizde her ne kadar halı yıkama makinanız olsa dahi eğer halı temizliği endüstriyel halı yıkama makinaları ile yapılmıyorsa yada yine profesyonel temizlik kimyasalları kullanılmıyorsa siz ne derseniz deyin tam anlamıyla temizlik yapılmış sayılmaz. Bizlerde bunu çok iyi bildiğimiz için neredeyse 30 yılı aşkın halı konusunda hizmet veren bir firma olarak Güngören yerinde halı yıkama firması olarak sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Güngören yerinde halı yıkama servisimizi arayıp bu konuda talepte bulunduğunuzda firmamız sizden bir randevu zamanı belirlemenizi isteyecektir. Bu şekilde ekiplerimiz tam randevu zamanında profesyonel halı yıkama makinaları ve uzman ekibi ile sizi ziyaret edecek olan Güngören yerinde halı yıkama firmamız derinlemesine ve hızlı bir şekilde halılarınızı temizleyip size teslim edecektir. 

Güngören yerinde halı yıkama firması olarak aynı zaman profesyonel halı tamiri ve saçak tamiri gibi konularda da sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu şekilde evinizde mevcut halılarınızda veya el halısı gibi özel halılarınızda varsa bir probleminiz bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Halılarınız en kısa süre içinde her biri halı ustası ekibimiz tarafından özenle tamir edilecektir. Aynı zamanda saçaklarınızda orjinaline sadık kalınarak yine elde örülmektedir. Güngören yerinde halı yıkama firması aynı zamanda 600 metrekarelik bir halı yıkama parkurunada sahiptir. Halıflex dışındaki yer monte olmayan halılarınızıda aynı zamanda yine özenle toplayıp yıkama servisimizde yıkadıktan sonra geri getiriyoruz. Dediğimiz halı konusunda tüm ihtiyaçlarınıza tamamen profesyonel bir şekilde yaklaşarak yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimizi tabii ki sadece Güngören bölgesinde değil tüm İstanbul’da geniş servis ağımız ile başarıyla sağlıyoruz. Güngören yerinde halı yıkama firması olarak bir çok farklı alanda da temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik ihtiyacınız olan her alanda bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Güngören Ev ve Ofis Temizliği

Ev ve ofis temizliği özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde bir yandan yol problemi bir yandan çalışma hayatı derken bir türlü tam olarak sağlıklı ve derinlemesine yapılamamaktadır. Kadınlarımızın bir çoğu büyük şehirlerde ekonomik açıdan çalışmak zorunda kalmaktadır. İstanbul’da sadece bir yerden bir yere gitmek iş girişi ve çıkış saatlerinde en az 2 saat sürmektedir. Bu yorgunluk üzerine zaten hafta içi temizlik yapılamamaktadır. Hafta sonu ise vücut zaten yorulmuş ve bitap olmuşken dinlenmeye mi zaman ayıracaksınız yoksa temizliğime. Siz en iyisi hiç yorulmadan rahat bir şekilde temizlik işlerinizi Güngören ev ve ofis temizliği firmasına yönlendirin. Hem dinlenmeye vaktiniz olsun hemde eviniz her daim pırıl pırıl ve bahar kokusu ile dolup taşsın. Alanında profesyonel ekibimiz yine her biri profesyonel temizlik robotları ile size hizmet vermektedir. Güngören ev ve ofis temizliği firmamız dan hizmet aldığınızda göreceksiniz ki diğer temizlik firmaları ile aramızda açık ara fark bulunmaktadır. Aynı zamanda bir çok firmaya göre çok daha uygun fiyat ile sizlere yardımcı olmaktayız. 

Güngören ev ve ofis temizliği firması her yaptığı işin altına kendi imzasını atmaktadır. Bu sebeple tüm işlerinde kusursuz olmaya çalışmaktadır. Bu sebeple her yaptığımız işin arkasından şeflerimiz işleri detaylıca kontrol etmekte gözden kaçan bir nokta var ise onu gidermektedir. Bununla birlikte oldu ki çok küçük bir ihtimal olmasına rağmen temizliğinizde problem gördünüz bizlere lütfen hemen bildirin ve konuyu telafi edelim bizim için sizlerin memnuniyeti her şeyin başında gelir. Bir problem var ise o problem sizi memnun edene kadar giderilmeye devam edilecektir. Çünkü bizler özellikle hizmet sektöründe ki kalite anlayışının böyle olması gerektiğine inanıyoruz. Bizleri daha önceden temizliğe çağıran tüm müşterilerimiz bizlerden periyodik olarak temizlik hizmeti almaya devam etmektedir.

Güngören Halı Tamiri ve Overlok

Bir çoğumuzun evinde el işi göz nuru belki de biraz deforme olduğu için yada kıyamadığımız için eski halılarımız bir köşede katlanmış bir şekilde durmaktadır. Bir güzel eşya ancak kullanıldığı zaman güzelliği ortaya çıkar ama dediğimiz gibi halınızda bir problem var ise bundan çekinebilirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey bizleri yani Güngören halı tamiri ve overlok firmamızı aramak olmalıdır. Güngören halı tamiri ve overlok firması olarak neredeyse 30 yılı aşkın deneyimimiz ile Güngören ve bununla birlikte tüm İstanbul’da halı tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Halı tamiri oldukça ustalık isteyen bir iştir. Her halının farklı bir örülme şekli vardır. Bu sırada kilim tamiride yaptığımızı bildirmeden geçmeyelim. Aynı zamanda örgü tekniğinin yanı sıra kullanılan malzemenin de halı ile uyumlu olması gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan işi geri dönüşümü olmadığı için bu son hali ile halınızı bir daha görmek istemeyeceğinizden dolayı belki atabilirsiniz bile. Güngören halı tamiri ve overlok firması olarak müşterilerimizin asla böyle tatsız bir olay ile yüz yüze gelmesini istemeyeceğimiz gibi buna izinde vermeyiz. 

Güngören halı tamiri ve overlok firması olarak firmamız saçak konusunda da oldukça profesyoneldir. Halılarımızda öncelikli olarak saçaklar zarar görmektedir. Özellikle eski halılarda saçaklar sökülmektedir. Bu durumda Güngören halı tamiri ve overlok firması olarak sizlere iki seçenek sunmaktayız . Bunlardan birincisi halınızın saçaklarını sıfırdan yeniden örmektir. Bu şekilde halılarınız görünüm olarak orijinal haline geri dönecektir. İkinci alternatif ise hazır saçak modellerimizden birisini seçmeniz olacaktır. Bu ilk metoda göre çok daha uygun fiyatlı bir alternatiftir. Aynı zamanda çok daha hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Görünüm olarak ise rahatsızlık verici hiçbir görüntüsü yoktur. Bu tamamıyla sizin kendi seçiminizdir. Bizler her konuda size yardımcı olmaya hazırız. Güngören halı tamiri ve overlok firması olarak aynı zamanda halı temizliği konusunda da İstanbul’un en iddialı firmalarından birisi olduğumuz rahatlıkla söyleyebiliriz.