Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

güngören halı yıkama
güngören halı yıkama

Güngören halı yıkama hizmeti ile başladığımız bu sektörde avrupa yakasının çoğu ilçesine tüketiciye en kaliteli hizmeti, İstanbul’un en modern tesislerinden birine sahip olan tanış halı yıkama fabrikasında, son teknoloji makineler ve temizlik ürünleri ile halılarınızı mis gibi temiz bir şekilde teslim etmektedir. Güngören halı yıkama işini önemseyerek yapan firmamız uzman personellerle halılarınızı ücretsiz olarak evlerinizden almakta ve temizlendikten sonrasında yine ücretsiz olarak teslim etmektedir. Bizim için kalite çok önemlidir. Çünkü halı demek sağlığınıza etki eden en efsunk unsurlardan biri anlama gelir. Dolayısıyla halı temizliği bizim için çok önemlidir.

Güngören halı yıkama fabrikasında iş akışı

1- Güngören halı yıkama aşaması:
Adresinizden personelimiz halıları aldığı andan itibaren tanış halı yıkama fabrikası garantisi altındadır. Fabrikamıza gelen halılar çeşitlerine göre ayrıldıktan sonra yıkama işlemine geçilir. Otomatik halı yıkama makinesinde natürel şampuanlar ile yıkananan halılar her noktası eşit bir halde yıkanarak ustalaşmış temizlik aşamasının ilk safhası tamamlanmış olur.

2- Güngörende halı sıkma aşaması:
Yıkanan halılar halı sıkma makinesinde sıkılmaktadır. Böylelikle daha çabuk kurumakta ve suyun halıya zarar vermesinin önüne geçilmiş olunmaktadır. Makinenin içi krom kaplıdır ve küf oluşumu izin verilmemiştir. Dakikada boşta iken 1400, halı sıkarken 1200 devir ile dönmektedir.

3- kurutma aşaması:
Halılar sıkıldıktan sonrasında kurutulmalıdır. Kendi kendine bırakılarak kuruyan halılar hem vakit kaybı olmakta hem de güneş ışınlarından dolayı renklerinin solmasına neden olmaktadır. Fakat kapalı kurutma odalarında bu söz mevzusu değildir. Halılar 12 -18 saat içinde kurumakta ve güneş ışınlarından zarar görmemektedir.

4- halı kabartma aşaması:
Halılar kuruduktan sonrasında kabartma makinesinde hem tozları alınır bununla beraber hav iplikleri kabartılır.

5- kalite kontrol:
Halı yıkamanın son aşaması olan kalite kontrol aşamasında yüksek ışık altında halılar bir bir test edilir. Leke, sökük, yırtık, deforme, renklerde değişme benzer biçimde problemler tespit edilerek telafisine gidilir. Sorunsuz olan halılar da paketlenerek servise hazır hale getirilir. Avrupa yakasının en geniş servis ağına sahip olan firmamızın servis bölgelerini görmek için hizmet ağımızı inceleyebilirsiniz. Hızlı ve ücretsiz servis için şimdi bizimle telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören halı yıkama hizmetinde hizmet bölgelerimizden bir kaçı şunlardır: Akıncılar, gençosman mahallesi, güneştepe mahallesi, haznedar, mareşal çakmak mahallesi, mehmet nesih özmen mahallesi, merkez mahallesi, sanayi mahallesi, tozkoparan ve diğer tüm güngören mahallerini kapsamaktadır.