Gürpınar Halı Yıkama

Gürpınar Halı Yıkama

gürpınar halı yıkama
gürpınar halı yıkama

Gürpınar halı yıkama firmamız, evimizde her gün sürekli olarak üzerinde gezdiğimiz halılarımız zamanla kirlere maruz kalmakta ve bu kirleri bünyesinde tuttuğu için zaman arasında pis gözükmeye adım atar ve temizlenme vaktinin geldiğini işaret eder. Bu işareti görmüş olduğumuz zaman halımızı detaylı bir temizlikten geçirmemiz şarttır. Çünkü kirlenen halılarımız sağlığımız için büyük tehlike arz eder. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için gürpınar halı temizliği gerekir. Bu temizlik sayesinde halılarınız ilk günkü parıltısına kavuşur ve mikroplardan ve kirlerden arınmış bir halde kullanılmaya sürer. Peki, halılarda uygulanacak en etken temizlik yöntemi nedir? Bu probleminin cevabı normal olarak yıkama olacaktır.

Gürpınar halı yıkama olarak halılarınız yıkanır

Kirlendiğini hissettiğimiz halılarımızı bir gürpınar halı yıkama sürecine doğal olarak tutmamız icap eder. Çünkü halının derinlerinde saklanan kirler, normal sathi bir temizlik sonucunda halıdan ayrılmayacaktır. Süpürge ile ancak toz ve katı haldeki kirler halıdan uzaklaştırılır. Halıların iplikleri içine yerleşmiş ve halıyla özdeşleşmiş kirler için süpürgenin yapacağı bir şey yoktur. Bu nedenden ötürü halının lüzumlu deterjanlar veya şampuanlar kullanılarak ilgili yıkama işleminden geçirmemiz gerekir. Halılarınızın güzelce yıkanmasını istiyorsanız fabrikamıza getirmeniz yeterlidir.

Sizin için detaylı temizlik

Tanış gürpınar halı yıkama fabrikamıza getirilen her halıya özenle işlemler uygulanmaktadır. Halılarınızın yıkanma sürecinde en küçük bir ayrıntıların bile gözden kaçmaması için çalışanlarımız efsunk bir çaba sarf etmektedir.

Getirilen halılar öncelikle tozlarından arındırılır. Toz hayatımızda kullandığımız her şeyin baş hasımıdır. Kirletmese bile kirli şeklinde durmasına neden olur.

Toz alındıktan sonrasında halılar detaylı bir yıkama işleminden geçer. Bu yıkama işleminde halılar kirlilik düzeyine nazaran gerek görülürse aynı işlemlerden tekrar tekrar yeniden geçirilebilir. Güzelce yıkanan halılar, suyu sıkılması için otomatik makinalarda işlem görür. Daha sonra halılar fabrikamızın kurutma bölgelerinde kurutularak teslime hazır hale gelir. Tam manasıyla temizlenen bir halı tekrar kirlenmemesi için paketlenir ve fabrikamıza ilişik servislerle evinize doğru yola çıkar.