Halıcıoğlu Halı Yıkama

Halıcıoğlu halı yıkama

halıcıoğlu halı yıkama
halıcıoğlu halı yıkama

Halıcıoğlu halı yıkama da halılarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili bir halde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü gibi tertemiz ve güvenilir bir şekilde yıkanmaktadır. Otomatik yıkamada halı yıkama ya son artık halılarınız fabrikada yıkansın halı yıkamak tecrübe talep eder profesyonellik talep eder hepimiz halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almaktır. Bizler halıcıoğlu halı yıkama olarak size bunu sunuyoruz. Halılarınız garantili bir şekilde yıkanıyor, fabrikada hijyenik bir ortam da full otomatik makinalarda halınızı yıkıyoruz artık düşünmenize gerek yok bir telefon kadar yakınız İstanbul’un çoğu semtine ücretsiz servisimizle halınızı evinizden alıyor tekrar evinize teslim ediyoruz. Siz yorulmayın halılarınızı bir yıkayalım kıymetli vaktiniz sevdikleriniz ve sizin olsun. Profesyonel ve uzman halı yıkama hizmetini bizim ayrımımız ile yaşayın, kendinizi farklı hissedin, bizi bir defa denemeniz yeterli.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafınca veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız açısından bununla beraber halınızın ömrü açısından negatif neticeler ortaya çıkar. Evde meydana getirilen halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak imajı sizi yanıltır aslen kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla beraber halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün kilo vermesine ve vakit içinde kopmasına neden olabilir .
Ek olarak şuursuz halı yıkama uygulamaları ile sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Tercih edeceğiniz halı yıkama fabrikası en doğru halı yıkama tekniklerini tatbik eden, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz faydanıza olacaktır.Bütün bu uygulamalar sırasında halılarınız ilk günkü şeklinde canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde ve oto yıkama gibi yerlerde meydana getirilen halı yıkama işlemleri halınıza efsunk zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir. Halı yıkama ve temizliği meydana getirecek olan şirket bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halıcıoğlu halı yıkama işinizi yapmış olduracağınız firmada kesinlikle muayyen, başı kriterler arayınız donanımı, tesisi, personel rakamsı ve ücretsiz servis olanakı benzer biçimde konuları özellikle sorunuz, ek olarak hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Hijyenik ve sağlıklı günler diliyoruz.

Halkalı halı yıkma işlemlerimiz

Bizi aramış olduğunuz gün içinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize ulaştıktan sonra bilgisayara fiş numarasıyla beraber kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bolca suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yıkama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkamadan gelen halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı test edilir, eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için özel kurutma odasına alınır. Kurumuş olan halılar servisimizle tekrar merkez ofise gelir ve burada yine kontrol edildikten sonra parfümlenir, poşetlenir ve müşterimize yollanır. Tüm bu işlemlerimiz ortalama hava şartlarına nazaran 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir…

Beyoğlu halı yıkama ve halıcıoğlu halı yıkama olarak sipariş telefonunuzu bekler iyi günler diliyoruz…..