İstinye Halı Yıkama

Istinye halı yıkama

istinye halı yıkama
istinye halı yıkama

İstinye halı yıkama istanbul’un çoğu semtine uzun yıllar profesyonel ev tekstili temizleme hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Halı, koltuk, perde, stor perde ve döşek şeklinde bir çok ev ürününde temizleme hizmeti sunmaktadır.

İstinye halı yıkama

hizmetinden yararlanmak için telefonlarımızdan hemen malumat ve buluşma alabilirsiniz.

Istinye halı yıkama

İstinye halı yıkama hizmetinde randevunuz doğrultusunda halılarınız uzman eksperimiz tarafınca ücretsiz servisle kapınızdan fiş karşılığında teslim alınır. Size en yakın halı yıkama fabrikamıza götürülerek ustalaşmış halı yıkama ekibimiz kontrolünde halı yıkama işlemlerine başlanır.
İstinye halı yıkama yolculuğunda ki ayrıcalıklarınız; halılarınız, halı türlerine bakılırsa ayrıldıktan sonra farklı yıkama koşullarından en müsait olanına karar verilerek, ilk muamele olarak ayarlanabilir güçlü vakum özelliği olan toz alma makinalarımızla tozlarından arındırılır. Tam otomatik, uçurumı otomatik yada buharlı temizleme şeklinde çeşitli yıkama koşullarına göre her halı bir bir halı türüyle ahenkli antibakteriyel ve bitkisel bazlı deterjanlarla kimyasal madde kullanılmadan şehir şebeke suyu ile temizlenir. Halılarınızın yıkama işlemi bittikten sonrasında kurutma odalarında yada uçurumı açık alanda kurumaya bırakılır.
Kısa süre sonrasında kuruyan halılar profesyonel ekibimiz tarafından temizlik kontrolünden geçirilerek sizlere teslim edilmek üzere taranarak paketlenir. Randevu saatleri aralığında adresinize geri teslim edilir.

İstinye halı yıkama türleri

Halı temizleme türleri halı çeşitlerine göre değişiklık gösterir. Makina halılarına standart ıslak yıkama işlemi kolaylıkla uygulanırken el dokuma türünde ki daha narin ve özel halılar için buharlı yıkama yapılması daha uygun oluyor. Çin, el dokuma, patchwork, nepal, step şeklinde halı türleri için profesyonel buharlı halı yıkama hizmetimiz vardır.
Ayrıca halı yıkama hizmetinin yanında istinye perde yıkama, istinye döşek yıkama, istinye koltuk yıkama şeklinde diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İstinye halı yıkama fabrikası hattını şimdi arayın. Size özel ustalaşmış temizleme hizmetlerinden yararlananın!