Ortaköy Halı Yıkama

ortaköy halı yıkama
ortaköy halı yıkama

Ortaköy halı yıkama sektöründe ilkeli dürüst çağdaş çalışma anlayışı ile hep zirvede olan tanış halı yıkama Ortaköy dahil tüm İstanbul avrupa yakasına hizmet vermektedir. Ortaköy halı yıkama ile ilgili tüm hizmetleri tek elden vermekte olan fabrikamızda her türlü halı yıkama hizmeti verilmektedir. Kapıdan kapıya olan Ortaköy halı yıkama hizmetimizin yanında kapıda kredi kartı ödemesi mevcuttur.

Ortaköy halı yıkama olarak;
Evlerinizde veya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yerinde önce tozunu alarak, daha sonra köpüğü halıya yedirerek fırçalama yapılmakta varolan lekeler çıkartılmakta daha sonra yüksek devirli vakumlama yapılarak halı veya halıflexteki şampuan ve sabun alınmaktadır. Son aşamada sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir

Halı Yıkama Ortaköy

Ortaköy halı yıkama fabrikası halı kurutma ve hijyen konusunda akılcı çözümler sunar. Ortaköy halı yıkama servisimiz 7 gün 24 saat ücretsizdir. Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve Ortaköy halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık makineler ile yapılma zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makineleri halı sıkma makineleri, toz alma makineleri bir sanayi haline gelmiştir. Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur . Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur .