Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler Halı Yıkama

Şirinevler halı yıkama firması olarak her türlü halınızı kendi ücretsiz servislerimiz ile evinizden alıyor ve tekrar evinize bırakıyoruz. Bizler Şirinevler halı yıkama firması olarak yaklaşık 30 yılı aşkın süredir halı yıkama konusunda hizmet veren bir firmayız. Sadece Şirinevler bölgesinde değil İstanbul’un genelinde bu konuda neredeyse hizmet vermediğimiz pek bir kimse kalmamıştır desek abartmış olmayız. 600 metrekare halı yıkama parkuru ile aynı zamanda bırakın İstanbul’u Türkiye’nin en büyük halı yıkama firmalarından bir tanesi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Bu başarımızı ise yapmış olduğumuz işte göstermiş olduğumuz hassasiyete borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bizim için her müşterinin özel olduğu gibi her halıda özeldir. Bu sebeple tüm halıları kendi yapılarına özel programlanabilir halı yıkama makinalarında özenle yıkadıktan sonra itina ile kurutarak paketlemekteyiz ve müşterilerimize teslim etmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimiz halılarına ilk aldıkları gündeki gibi kullanmaya devam etmektedirler. Özellikle bağışıklık sistemi zayıf çocuk ve hastaların bulunduğu alanlarda bu halı temizliğine ekstra önem gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü kendi imkanlarınız ile temizlemeye çalıştığınız halılarınız tam randumanlı olarak temizlenmiş sayılmaz.

Şirinevler halı yıkama firması olarak özel makinalarımızda yıkanan halılardan çıkan kiri görseniz sizlerde gözlerinize inanamazsınız. Bu sebeple özellikle halı gibi yıkanması profesyonellik gerektiren eşyalarınızda sizler hiç zahmete girmeden bir telefon ile Şirinevler halı yıkama firmasından servis isteyebilirsiniz. Firmamız halı konusunda sizlere her alanda profesyonel hizmet vermektedir. Sadece alıp yıkama değil aynı zamanda yerinde yıkama , halı tamiri, halı saçak yapımı, saçak tamiratı ve overlok gibi halı ile ilgili tüm sorunlarınızda bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Şirinevler halı yıkama firması temizlik konusunda sizlere çok farklı alanlarda da hizmet veren firmamız ev ve ofis temizliği konusunda da profesyonel ekibiyle sizlerin yanındadır. Temizlik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her alanda bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Şirinevler Perde Yıkama

Perdelerimiz camlara çok yakın bulunduklarından dolayı dışarıdan gelen kir ve tozdan çok hızlı bir şekilde etkilenmekte ve kısa bir süre içinde kirlenmektedir. Bu kir eğer bir tül veya kumaş perdenin üzerindeyse yıkanabilme olanağı varken eğer jaluzi veya stor perde üzerinde bir kir var ise bunu temizlemek için profesyonel yardım almanızı öneririz. Bu tür perdeler çamaşır makinasında yıkanmadığı için özel bir şekilde temizlenmeleri gerekir. Şirinevler perde yıkama firması olarak tüm perdeleriniz istisnasız olarak özenle temizlenmektedir. Eğer perdelerinizin yıkanma zamanı geldiyse şayet bir telefon ile Şirinevler perde yıkama firmamızı arayabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz evinize veya iş yerinize gelerek perdelerinizi yerinden sökecek ve sizleri perdesiz bırakmamak adına çok hızlı ve etkili bir şekilde temizliğini yapıp kuruladıktan sonra sanki ilk günkü gibi yine siz hiç zahmet etmenize gerek kalmadan yerine takacaktır. Şirinevler perde yıkama firması eğer perdelerinizde onarılması gereken yerler var ise bunlarıda itina ile ücretsiz olarak tamir etmekte bu şekilde müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmayı hedeflemektedir. 

Belki perde yıkadığını söyleyen bir çok firma görebilirsiniz etrafınızda. Ama asıl önemli olan yaptığınız her iş her ne olursa olsun o işe değer katmak ve müşterinizin özel olduğunu ona hissettirebilmektir. Ancak bu şekilde uzun soluklu ve başarılı bir iş yapmış olursunuz. Bizler Şirinevler perde yıkama firması olarak sadece perde yıkama konusunda değil bir çok farklı temizlik konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bizim amacımız temizlik konusunda 30 yılı aşkın süredir edindiğimiz deneyimlerimizi ve hizmetimizi en az bir bu kadar yıl daha kusursuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırabilmektir. Bunun içinde sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve ekipmanlarımızıda bu anlamda modernleştirmekteyiz. Özellikle perde yıkama, halı yıkama gibi konularda profesyonelleşmiş olan firmamız komple ev ve ofis temizliğide yapmaktadır. Bizleri temizliğe ihtiyacınız olan her an rahatlıkla arayabilirsiniz. 

Şirinevler Koltuk Yıkama

Bir çok iş yerinde ve evde kullanılan koltuklarımız bir süre sonra ister istemez kirlenmektedir. Başlı başına bir koltuğu temizlemek ise oldukça zor işlerden birisidir. Aynı zamanda koltuğun kaplamasına göre özel temizlik malzemelerinin de kullanılması oldukça önemlidir. Aksi taktirde koltuk kaplaması zarar göreceği gibi bir süre sonra ise dokusu inceleceğinden dolayı yırtılacaktır. Şirinevler koltuk yıkama firması olarak sizleri bu zorlu iş yükünden kurtarıyoruz. Temizliğin her konusunda hizmet veren Şirinevler koltuk yıkama firması özellikle koltuk yıkama konusunda uzun zamandan beri profesyonel bir hizmet kolu olarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Koltuklarınızın temizlenme vakti gelmişse veya üzerinde farklı sebeplerden dolayı bir leke oluşmuşsa evinizde veya iş yerinizde kimyasalı belli olmayan ürünler ile müdahale etmeden önce bizi arayın. Şirinevler koltuk yıkama servisi olarak müsait olduğunuz ilk zamanda ekiplerimizi sizlere yönlendireceğiz ve koltuğunuzun temizleyerek ilk günkü haline geri getireceğiz. Koltuk yıkama konusunda uzman ekibimiz aynı zamanda profesyonel ekipmanları ile koltuklarınızı köşe bucak temizlemiş olacaklar. 

Sizler evinizde koltuklarınızı kendi imkanlarınız ile yıkadığınızda belli bir süre sonra eğer koltuğunuz kumaş kaplama ise dalga dalga renkler göreceksiniz. Bunun sebebi ise koltuğunuzun her yanının eşit şekilde kuvvetli bir şekilde temizleyememenizden kaynaklanmaktadır. Özellikle koltuk kaplamaları oldukça zor temizlenen eşyalarınız arasında gelmektedir. Şirinevler koltuk yıkama firmasının zaten işi bu olduğu için her biri alanında uzman temizlik makinaları ile çok kısa bir süre içinde koltuklarınız temizlenecek ve kullanıma hazır olacaktır. Şirinevler koltuk yıkama firması olarak özellikle kaplaması konusunda emin olmadığınız ürünlerde her elinize gelen kimyasalı kullanmamanızı öneririz. Özellikle suni deri ürünleri çok hassas bir dokuya sahip oldukları için en ufak yanlış bir ürün kullanımında rengi açılacak ve kolay kolay telafisi olmayan sorunlar ortaya çıkacaktır. Bizleri tercih ettiğinizde göreceksiniz ki her temizliğin her konusunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız. Şirinevler koltuk yıkama firması olarak aynı zamanda halı yıkama, perde yıkama gibi konularda da sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. 

Şirinevler Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye bilindiği üzere evlerimizde büyük hacimli eşyalar arasında yer almaktadır. Bu yorgan ve battaniyelerin tam anlamıyla yıkanması ise evlerimizdeki çamaşır makinası teknolojisiyle pek mümkün değildir. Hatta bir çok çamaşır makinasının sırf bu yüzden bozulduğu çok sıkı görülmektedir. Şirinevler yorgan battaniye yıkama servisi olarak hem ekonomik fiyatlar ile hemde hızlı bir sürede yorgan ve battaniyelerinizin yıkama işlemini kısa bir sürede bitirerek kurulama işleminden sonra evinize teslim ediyoruz. Şirinevler yorgan battaniye yıkama firması istediğiniz adresten yorgan ve battaniyelerinizi ücretsiz servis araçlarımız ile almaya gelmekte yine temizlik işleminden sonra aynı titizlikle eşyalarınızı teslim etmektedir. Yorgan ve battaniyeleriniz her biri özel olarak endüstriyel çamaşır makinalarında tam olarak yıkanması gerektiği gibi özenle yıkanmakta ve en doğru temizlik malzemeleri kullanılarak lekeler ve gözle görülmeyen bakteriler derinlemesine temizlenmektedir. Bu şekilde eşyalarınızı bundan sonra gönül ferahlığı ile kullanabilirsiniz. Evde yıkama işlemine girişseniz ekonomik açıdan da oldukça fazla zarar etmenize rağmen yinede tam anlamıyla temizlik yapılmamış olacaktır. 

Şirinevler yorgan battaniye yıkama firmamızda çalışan personellerimiz yorgan, battaniye ve buna benzeyen bir çok ağır hacimli eşyanızı üretilen kumaşın veya yünün özelliğine göre uygun ısılardaki sular ve yine dokusuna uygun özel temizlik kimyasalları ile temizleme işlemi yapmaktadır. Derinlemesine temizlenecek diye mevcut eşyanızın dokusuna zarar vermemekteyiz. Firmamız üzerinden almış olduğunuz hizmetten eğer memnun kalmazsanız şayet bizleri bir telefon ile aramanız yeterli olacaktır. Mutlaka sizleri memnun edene kadar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizler çok uzun yıllardır temizlik konusunda her alanda hizmet vermekteyiz. Bu başarımızı ise her zaman sadece lafta değil icraattada müşteri memnuniyetini sağlayarak edindiğimizi çok iyi biliyoruz. Şirinevler yorgan battaniye yıkama firması olarak aynı zamanda sizlere halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama gibi alanlarda hizmet verdiğimiz gibi dilerseniz şayet tüm ev veya ofis temizliği olarakta hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon ile rahatlıkla ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Şirinevler Yatak Yıkama

En son yatağınızı nasıl yıkadınız ? Sizce bu yıkama başarılı oldu mu? Bence bu soruların cevabını ancak bizim firmamızda yataklarınızı yıkattığınızda tam olarak cevabını alabileceksiniz. Yatak yıkama evinizde kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz bir temizlik değildir. En azından sağlıklı bir temizlik olmayacağına eminiz. Şirinevler yatak yıkama firması olarak tüm yataklarınız evinizden özenle alınarak temizliği yapıldıktan sonra yine tam anlamıyla temizlenmiş ve kurumuş bir şekilde teslim edilir. Bu şekilde sadece yatağınızı temizlemiş olmazsınız bununla birlikte yatağınızın ömrünüde uzatmış olursunuz. Yıllar geçtikçe yatağınızın içinde bir çok bakteri birikir ve bunları oradan yok edebilmek evdeki imkanlarınız ile mümkün olmaz. Bu bakteriler bazen kilolarca ağırlığı bulabilir. Özellikle küçük çocuk sahipleri ve hasta yakınları bu yatak yıkama olayına maksimum seviyede dikkat etmeleri gerekir. Bu gözle görülmeyen bakteriler belki yetişkinlere zarar vermeyebilir ama bağışıklık sistemleri düşük kişilere ciddi zararlar verebilir. Özellikle alerji hastaları bu tarz bakterilere dikkat etmek zorundadır. Temizliğin her konusunda olduğu gibi yatak yıkama konusunda da bizleri gönül ferahlığı ile tercih edebilirsiniz. Referanslarımızdan da göreceğiniz üzere Birçok farklı mekan ve temizlik konusunda Şirinevler’de birçok yeri hizmet verdik.  Biz müşteri memnuniyetine %100 inanan bir firma olarak her yaptığımız işte başarılı olmayı hedeflemekteyiz.  Bizim için her yapılan iş yeni bir referans demektir.  Bu yüzden müşterilerimiz istedikleri zaman referanslarımızı rahatlıkla arayabilmeleri için tüm yapmış olduğumuz işlemlerde maksimum özeni göstermekteyiz.

Bizleri tercih eden tüm müşterimiz gibi sizlerde bizi tercih ettiğinizde ve çalıştığınızda göreceksiniz ki biz her işimizi profesyonelce yaklaşarak yapmaktayız. Yatak tıkama konusunda da aynı tiziliği gösteren firmamız sizleri yataksız bırakmamak için yatak temizliğini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirip yataklarınızı teslim etmektedir. Yatak temizliğinin yanı sıra ev ve ofis temizliği gibi genel temizlik konularında da bizden destek alabilirsiniz. 

Şirinevler Yerinde Halı Yıkama

Evlerimizde ve ofislerimize şıklık kazandırması aynı zamanda yerlerin soğuğundan korunmak için bir çok ev ve iş yerinde halıflex kullanılmaktadır. Bu halıflexler yere özel yapıştırıcılar ile monte edilmekte olup maalesef sökülüp herhangi bir yerde yıkanması mümkün değildir. Bu sebeple halıflex kaplı alanlarda temizliği mecburen olduğu yerde yapmanız gerekmektedir. Şirinevler yerinde halı yıkama firması olarak ihtiyacınız olan her mekanda yerinde halı temizlik işinin alanında uzman personeller ve profesyonel halı yıkama makinaları ile yapmaktayız. Bu şekilde hem yerinde derinlemesine temizlik sağlarken hemde siz bu işe için yorulmamış oluyorsunuz. Çocuklu ailelerin birçoğu çocukları üşümesin diye yerlerin Halı ile kaplamaktadır. Bütün gün halı üzerinde oynayan çocuklar için halı temizliği bir o kadar önemlidir.  Özellikle küçük çocukları bağışıklık sistemleri çok düşük olduğu için sizin için normal olan bir temizlik onlar için çok zararlı olabilir.  Siz gözünüzde görmüş olduğunuz temizliğe güvenerek halı temizliği yaptıramazsınız. 

Şirinevler yerinde halı yıkama firması olarak Bizler tüm halılarınızı özel halı yıkama makinaları ile aynı zamanda özel kimyasallar kullanılarak derinlemesine temizlemekteyiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Şirinevler yerinde Halı Yıkama firmamızı arayarak bizden randevu istemenizdir. Bu şekilde çok kısa sürede ekiplerimiz sizi yerinizde ziyaret ederek halınızı tertemiz bir hale getirecektir. Şirinevler yerinde Halı Yıkama firması olarak sadece yerinde değil isterseniz halılarınızı Halı Yıkama fabrikamıza götürerekte temizleyebiliriz. Çok uzun yıllardan beri halı konusunda hizmet veren firmamız Halı Yıkama yanında halı tamiri overlok konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda halılarınızı saçak tamiri özenle yapılmaktadır.  Şirinevler halı yerinde yıkama firması Sadece halı konusunda değil temizlik anlamına her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.  Ev ofis temizliği lan tutun bina temizliğine kadar temizlik hakkında aklınıza gelebilecek tüm konularda yardımcı oluyoruz. Eğer bizleri arayarak referanslarımızı isterseniz sizlerle referanslarımızı seve seve paylaşabiliriz. Halı Yıkama konusunda 30 yıllık tecrübemizle her zaman yanınızdayız.

Şirinevler Ev ve Ofis Temizliği

İş yerlerinizde veya evinizde profesyonel bir temizliğe ihtiyacınız var ise şayet Şirinevler ev ofis temizliği firmamızdan rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Özellikle profesyonel temizliğin altını çizmek istemekteyiz. Çünkü profesyonel bir temizlik için hem ekibin profesyonel olması gerekiyor hemde kullanılan cihazların profesyonel olması gerekmektedir. Aksi taktirde tam bir temizlik yapılmış sayılmaz. Aynı zamanda bir ev kadının her ne kadar kuvvetli veya dayanıklı olursa olsun tek başına bir evi temizlemesi mümkün değildir. Bunun yanısıra iş yerinizde  çalışan bir personelde belli bir yere kadar temizlik yapabilecektir. Günlük temizlik yapsanız dahi gözle görülmeyen bakteriler köşe bucak evinizi saracaktır. İşte burada devreye Şirinevler ev ofis temizliği firması girmektedir. Bir ekip olarak temizlik yapan firmamızın tüm personelleri kendi alanlarında uzman sayılmaktadır. Ekibimiz sürekli olarak kendisini bu anlamda geliştirmekte aynı zamanda gelişmiş temizlik robotlarının kullanımı anlamında da eğitimlerden geçmektedirler. Ancak eğitimlerimizi başarılı bir şekilde bitiren personellerimiz ev ve ofis temizliğine çıkmaktadırlar. 

Şirinevler ev ofis temizliği firması olarak her işimizde olduğu gibi bu temizlik işimizdede tamamen empati yaparak yol almaktayız. Şirinevler ev ofis temizliği firması olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin daimi olarak bizlerle çalışmasını arzulamaktayız bu sebeple her işimizde maksimum özeni göstererek yol almaktayız. Ancak bu şekilde bir firmanın gerçek anlamda başarılı olacağına ve aynı şekilde başarısını sürdürebileceğine inanıyoruz. Diğer türlü eğer sürdürülebilir bir başarı elde edemezseniz şayet sürekli olarak firma olarak kan kaybı yaşar ve bir süre sonra yok olup gitmeye mahkum olursunuz. Şirinevler ev ofis temizliği olarak tüm temizlik işlerimizde müşterilerimize garanti vermekteyiz. İsterse müşterilerimiz periyodik olarak ta kendilerini ziyaret edip temizlik işlerini yapabilmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimiz sadece günlük ufak tefek temizliklerini yaparak her zaman için derinlemesine bit temizlik içinde ferah bir şekilde yaşayabileceklerdir. Bizim için sizin sağlıklı koşullarda yaşamanız çok önemli olduğundan dolayı tüm kullanmış olduğumuz kimyasalların muhteviyatına da özellikle dikkat etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz kontrollü ürünler olup insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Şirinevler Halı Tamiri ve Overlok

Halı kültürü Türk adetlerinde çok önemli bir yeri vardır. Her yeni evli çifte ailesi tarafından bir halı hediye edilir. Bu halı bazen çok eski olduğu gibi bazen de makine halısı olabilir. Ama öyle ya da böyle her evde bir halı mutlaka bulunur. Şirinevler halı tamir overlok firması olarak tüm halılarınızı özenle tamir etmekte ilk alındığı günkü gibi eski haline getirmekteyiz. Halı tamiri konusu özel bir konu olup herkes halı tamiri yapamaz. Firmamız bünyesinde bulunan halı ustalarımız alanında uzun yıllardan beri çalıştıkları için tüm halıları çok yakından tanımakta ve tüm halılara uygun tamir yapabilmektedirler. Halı denince akla sadece makine halıları değil Milas el halıları, kilimler, ipek halılar ve aklınıza gelebilecek tüm halılar gelmelidir. Halılar ister istemez sürekli kullanıldığından dolayı bir süre sonra yıpranmaktadır ve ilk yıpranma saçaklarda görülmektedir. Halı saçakları belli bir süre sonra kopmakta ve haliyle yok olmaktadır. Özellikle eski halılarınızın saçaklarını el ile teker teker dokuyarak eski orijinal hale getirmekteyiz. 

Eğer isterseniz hazır halı saçağı kataloğumuzdan da hazır saçaklardan seçerek hızlı bir şekilde onarımı sağlayabiliriz. Firmamız 30 yılı aşkındır halı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Sadece halı tamiri değil aynı zamanda 600 metrekarelik halı yıkama fabrikası ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikaları arasında yer almaktadır. Halı tamiri yaptırmak istiyorsanız şayet bir telefon ile Şirinevler halı yıkama overlok firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman halı ustalarımız sizleri evinizde ziyarete edecek ve sizin yanınızda hızlı ve doğru bir şekilde halınızı analiz edecektir. Halının genel yapısına , hasar görmüş alanın durumuna göre size yapılacak iş ile ilgili bir yol haritası çıkaracak ve bununla birlikte yaklaşık uygun fiyatlı bir maliyet çıkartacaktır. Bundan sonra eğer sizin içinde uygunsa halılarınızı evinizden halı atölyemize alarak hızlı bir şekilde tamir işlemi yapıldıktan sonra yine halılarınız paketlenerek evinize teslim edilecektir. Halınızı gördüğünüz de sizler bile gözünüze inanamayacaksınız.