Sultangazi Halı Yıkama

sultangazi halı yıkama
sultangazi halı yıkama

Sultangazi halı yıkama işlemini en profesyonel yapan firma olarak hizmetinizdeyiz. Hem makine parkurumuz, hem de tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Tanış sultangazi halı yıkama firması adıyla bir çok firma halı yıkama işlemi yapmaktadır. Tanış halı yıkama fabrikası olarak bizde siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanması  ve halı yıkama – temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından memnun olacağınız halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Halılarınız kapalı halı kurutma odalarında kurutulmakta toz ve kir gibi dışarıdan gelebilecek her türlü kirlenmeye karşı korunmaktadır. Tanış halı yıkama fabrikası tüm halı yıkama makinelerine sahip (halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi, durulama makinesi, vakumlama makinesi, halı hav alma makinesi) ender halı yıkama fabrikalarından birisidir.

Halılarınızın yıkanma işlemi bir su bir fırçalama diye tabir ettiğimiz şekilde değil önce toz alma makinesinde toz ve kumdan arındırılarak sonra yıkama işlemi için tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp daha sonra sıkma makinesi ardından hav alma makinesi ve akabinde kurutma odasında kurutulup adresinize teslim edilmektedir…