Yakuplu Halı Yıkama

yakuplu halı yıkama
yakuplu halı yıkama

Yüksek Yıkama Kapasitesi Ve Profesyonel, Deneyimli Genç Kadromuzla, Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz
Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize teslim edilir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar Ddğurabilmektedir.

Yılların tecrübesiyle , tanış halı yıkama tesislerinde yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, halının hijyeni, kalıcı ve güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

yakuplu halı yıkama

1. Toz alma aşaması : Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Halıların cinsine göre ayrılması

3. Otomatik bant sisteminde el değmeden yıkama : Halı; bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Halı, durulanır ve vakumlanır.

4. Halı sıkma Aşaması : Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

5. Kapalı özel alanda kurutma : Kurutma odasına alınan halı kuruması için askıya alınır

6. Kalite kontrol ve paketleme : Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra tüy yatımına göre taranır, paketleme makinesinde paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

AMBALAJLI OLARAK GELEN HALILARINIZI TESLİM ALDIĞINIZDA KULLANMAYACAKSANIZ KESİNLİKLE AMBALAJINDAN ÇIKARTINIZ.