HEMEN BİZİ ARAYIN

%100 antibakteriyel ürünler ile temizlenir. Halılarınız ilk günkü temizliğine kısa süre
içerisinde ulaşır. Özel kurutma sistemimiz ile kışın dahi halılarınız yıkanır,
3 günde teslim edilir.

0542 620 9991

0212 620 9991

KOLTUK YIKAMA

Profesyonel Ekip ile Yerinde Hizmet

İNCELE

ARA : 0542 620 9991

ARA : 0212 620 9991

zekeriyaköy halı yıkama

Zekeriyaköy Halı Yıkama

Zekeriyaköy halı yıkama firmamız her tür ve çeşitten halıyı yıkayabilecek teknolojide makinalara sahiptir. Halılarınız eskisi benzer biçimde kimyasal dolu kir havuzlarında başka halılar ile üst üste temizlenmek yerine tek başına son teknoloji ürünü yıkama makinalarında temizlenerek gerçek anlamda hijyene ulaşmaktadır. Makinalarımız yüzeysel kir çıkarmak adına değil derinlemesine hijyen sağlamak amacıyla yapılmalardır.

Zekeriyaköy Halı Yıkama

Halılarınızın her bir zerresine kadar hijyene sağmakla beraber onları bozulma olmaktan da sakınan makinalarımız tamamen naturel sabun ve şampuanlar desteğiyle çalışmaktadır. Bu sayede halılarınızdan, evinizden ve yaşamınızdan kanserojen maddeleri dışlamış oluyoruz ve sağlığınız işini elimizden gelen herşeyi alanında eğitimli ve uzman personelimiz ile sağlıyoruz. Sağlığınız ve memnuniyetiniz tanış zekeriyaköy halı yıkama için herşeyden önce gelmektedir, sağlıklı ve sevinçli bir yaşam için lütfen arayınız.

Zekeriyaköy Koltuk Yıkama

Zekeriyaköy koltuk yıkama olarak uzun yılların verdiği güven ile sizlerleyiz. Koltuk yıkama Zekeriyaköy de yıkamış oldugumuz her koltukta kirler karşısında %100 temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda çok ağır lekelerden dolayı oluşmuş olan deforme olmadığı sürece her türlü leke ve kirden rahatlıkla kurtulmuş olursunuz. Koltuklarınız her zamanki hijyenik ve temiz görünümüne kavuşmuş olur. Firmamız tarafından yıkanan tüm koltuklarınız solma veya yıpranmalara karşı son derece tedbirli davranıp her hangi bir zarar görmesine engel oluyoruz.Tanış koltuk yıkama olarak sadece Zekeriyaköy değil İstanbul’un tüm semtlerinede hizmet vermekteyiz.

Koltuklarınızda oluşan lekeleri bizlere haber vermeden önce herhangi bir işleme tabi tutmayın. Yanlış işlemler koltuklarınızda geri dönülemez sonuçlara neden olabilmektedir. Zekeriyaköy koltuk yıkama olarak kullandığımız temizlik ürünleri tamamen antibakteriyel olup, özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle hem daha sağlıklı hemde kesin çözüm sunmaktadır.

Zekeriyaköy Koltuk Yıkama Firması

Zekeriyeköy koltuk yıkama firması Tanış olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Hizmet almak için lütfen telefon numaralarımızdan ulaşıp servis randevusu alınız. Randevu alındığı tarih ve saatte arkadaşlarımız gelerek işlemleri en kısa sürede bitirip sizlere teslim ediyorlar.

Teslim sonrasında kuruması için 5 saat gibi süre vermeniz gerekmektedir. Bu süreç içerisinde koltuklarınız kurumuş olacak ve rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu süreç içerisinde koltuklarınızı kullanmamanızı öneriyoruz.

Zekeriyaköy Perde Yıkama

Zekeriyaköy perde yıkama hizmetimiz ayrıca tüm İstanbul illerini de kapsamaktadır. Profesyonel ve güçlü servis ağımız ile perde yıkama veya perde temizleme işlemi yapıyoruz. Tüm hizmetlerimizde vermiş olduğumuz garantili temizlik hizmetini perde yıkamada da vermekteyiz.

Tanış perde yıkama olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlerin desteğini almaktayız. Bu sayede her geçen gün büyümekte ve hizmet kalitemizi daha iyiye taşımaktayız.

Zekeriyaköy Perde Yıkama Firması Olarak

Hizmetlerimizi ücretsiz servis ile destekliyoruz. Perdelerinizi bulunduğu mekandan sökerek firmamızda özel sistem makinelerimiz ile temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Temizlik sonrası kalite kontrol işlemleri gerçekleşiyor ve ücretsiz servisimiz ile perdeleriniz yerine takılıyor.

Firmamız stor perde, zebra perde, jaluzi perde, japon perde, plise perde, tül perde temizleme işlemlerini kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yıkamaktadır.

Zekeriyaköy Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zekeriyaköy yorgan ve battaniye yıkama işleminde lekelerinin ve kirlerinin çıkmasının yanı sıra önemli noktalardan bir taneside anti bakteriyel temizlik işlemlerininde yapılmasıdır. Özel programlı tam otomatik makinelerde ürünün çeşidine göre antibakteriyel temizlik ürünleri ile derinlemesine temizlik işlemi uygulanmaktadır.

Yıkama öncesinde muhakkak lekeler kontrol edilerek gerekli yumuşama işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem lekelerin tamamen çıkmasını sağlamaktadır.

Zekeriyaköy yorgan ve battaniye yıkama aşamalarını kısaca sıralamak gerekirse;

Sırasıyla leke kontrol, ve müdahalesi, ön yıkama işlemi, ana yıkama, son yıkama, durulama, sıkma ve kurutma işlemidir. Burada vurgulamak istediğimiz diğer bir konu ise sıkma ve kurutma işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede ürünleri sizlere teslim ettiğimizde ütülenmiş gibi olmalarını sağlamak ve nemli kalmalarını önleyerek bakteri oluşumunu yok etmektir. En son kalite kontrol işleminden sonra paketlenerek teslimatı gerçekleştirilir.

Zekeriyaköy Profesyonel Temizlik Hizmeti

Zekeriyaköy Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti özellikle yaşlı bayanlar, yeni doğan çocuklu anneler ve çalışan bayanlar için önemlidir. Evlerinizin sizlerin özeli olduğu bilincinde hareket ederek temizlik hizmetini hassas bir şekilde yerine getirmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz evlerinizi taleplerinizi de göz önüne alarak standart ve detaylı temizlik seçenekleri ile temizlemektedir.

Zekeriyaköy Ofis Temizliği

Ofis Temizliği hizmetlerimiz detaylı ve periyodik temizlik şeklinde seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerin talepleri dikkate alınarak firmamıza en uygun çalışma günü ve saatine göre personelimiz hizmet verecektir. Bu sayede hem zaman hem iş kaybını sizler tarafında önlemiş oluyoruz.

Zekeriyaköy İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul’da en çok talep edilen temizlik hizmetlerinden bir tanesi olan inşaat sonrası temizlik için gerekli olan tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. İnşaat artıkları tamamen temizleniyor ve son olarak ince temizlik dediğimiz detaylı temizlik işlemi yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz sonrasında eşyalarınızı gönül rahatlı ile taşıya bilirsiniz. Aynı zamanda toplu konut ve çoklu daireler için inşaat sonrası temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bu çalışmalar için yeterli sayıda deneyimli personelimiz bünyemizde yer almaktadır.

Zekeriyaköy Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği hizmetini özel kurumlar, şirketler, avm ve iş hanları yoğun olarak talep etmektedir. Gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alarak konusunda tecrübeli personellerimiz tarafından özel sepetli vinç ve dağcı tırmanma yöntemleri ile temizlenmektedir.

Zekeriyaköy Villa Temizliği

Villa Temizlik Şirketleri arasında tercih edilen bir konumda olmanın vermiş olduğu öz güven ile villa, yalı, köşk temizleme hizmetlerini garantili ve profesyonel olarak yerine getirmekteyiz. Temizlik taleplerine göre 3-4 ve daha çok sayıda personel desteği sunabilecek alt yapıya sahibiz. En iyi şekilde villa temizliği ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Zekeriyaköy Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli olarak Temizlik Personeli taleplerinizi kale temizlik şirketi olarak sağlamaktayız. Avantajlı fiyatlar ile profesyonel tecrübeye sahip temizlik personellerimizi sözleşmeli olarak firmanızda görevlendiriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek sözleşme şartlarını ve detayları öğrene bilirsiniz.