X
X

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama hizmetini zamanında ve uygun fiyata almak ister misiniz? Halı temizliği için sizi saatlerce hatta günlerce bekletmeyeceğiz. Halınızı söz verdiğiniz saat diliminde getirip söz verdiğimiz saatte teslim ediyoruz. Zaman kazanmak için Tanış Halı Yıkama ile iletişime geçiniz. En uygun fiyatlı halı yıkama hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tüm hizmetler arasında en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Halılarınız, kilimleriniz, antikalarınız ve en kaliteli halılarınız fabrikamızda ücretsiz ve garantili hizmetimizle yıkanıp adresinize teslim edilir.

Firma olarak Ataşehir bölgesinde kaliteyi sağlamak için çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi her evdeki halılar yılda en az bir kez yıkanmalıdır. İstanbul’da 2 milyondan fazla konut olduğunu düşünüyorsanız halı yıkama işinin pazar büyüklüğünü tahmin edebilirsiniz. Bu pazardan pay almayı ümit eden yüzlerce kişi, “halı yıkama fabrikası” adına işyerleri açarak hizmet sektörüne girdi. Ancak pek çok kişi kayıt dışı işlerle uğraşmakta, bu da sadece tüketicilerin çıkarlarına zarar vermekle kalmamakta, haksız rekabet yaratmakta ve bu işle profesyonel olarak uğraşanların önünde engel oluşturmaktadır. Şirketimiz Kadıköy ve Maltepe bölgelerinde (özellikle Ataşehir bölgesinde) tüm resmi kayıtlara sahip az sayıdaki firmada tüketicilere en kaliteli hizmeti verebilmek için hizmet vermektedir.

Zamanında, uygun fiyatlı halı temizleme hizmeti Firmamız, firma yapısı ile tüm halı modellerinin temizliğinde geniş deneyime sahiptir. Kuru temizleme babamın mesleği olduğu için halı temizliğine temizlik bilgisini aşılayarak sektörde yer edinmiştir. Tüketicileri halı yıkama firmalarına, özellikle de anlık halı yıkama hizmetlerinin kullanımına mahkum etmiyoruz. Vaat edilen zamanı teslim ederek tüketicilerin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Uzmanlarımızla birlikte İstanbul’da Anadolu halkına hizmet vermekteyiz. Ucuz ve kaliteli halı temizliğinin adresi Tanış Halı Yıkama Fabrikasıdır. Halılar, perdeler, koltuklar, pencereler, kapılar ve ev hanımları açısından harika bir iş çıkardı. Ataşehir’de halı yıkama hizmeti alabilmek için komşunun kapısı çalındı. Çalışmalarınızın çoğunu size saklıyoruz. Halı, perde ve koltuk temizleme hizmetimiz sayesinde ücretsiz servisimiz adresinize ulaşır ve ürünü temizledikten sonra adresinize gönderir. Pek çok konuda kendinizi yorgun veya yıkılmış hissetmenize gerek yok. Ayrıntılar için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

Halıyı yılda en az bir kez temizlemenizi tavsiye ederiz. Çünkü halı kısa sürede kirleneceği için tıpkı giysilerimiz ve diğer nesnelerimiz gibi kısa sürede kirlenir. Bu nedenle halıyı sık sık temizleyerek halının ömrünü uzatabilir, toz ve akarları çıkarabilirsiniz. Fabrikamızda halı yıkama adımları aşağıdaki gibidir. Halı bol miktarda halı şampuanı ile yıkanır, daha sonra durulanır ve sıkma makinesinde sıkılır ve son olarak kuruyan halı kontrol edilerek servis personelimize teslim edilmek üzere teslim edilir. Hizmet için hazırladığımız görselleri aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Halı doğal şampuanla dikkatlice yıkanır ve sıkıldıktan sonra kurutulur. Kuru halılar hızlı bir şekilde teslim edilir.