X
X

Bakırköy Halı Yıkama

Diğer firmalarla aynı fabrikayı bulduk Bakırköy Halı Yıkama Topluluğuna hoş geldiniz ve birkaç gün, hafta ve yıl içinde size İstanbul hizmeti vereceğiz ve tüm Türkiye genelindeki hizmetler ekibimizin genel müşterileri için hazırlanmış soru ve cevaplardır. Bölüm ve genellikle bunu her zaman yapıyoruz. İmkansız, öğrencileri, bekarları ve 7-70 yaş arası evli çiftleri destekliyoruz ve takımdaki herkesle gurur duyuyoruz. Genellikle müşterilerin sorduğu sorular ve zorluklar giderilir.Uzmanlarımız birkaç gün içinde bu soruların cevaplarını arayacak ve size doğru bilgi vermeye çalışacaktır.

Aslında, kadınlarımızın sürekli sorunları ve eşlerinin eve karşı kayıtsız tutumu nedeniyle çoğu aile halı, perde, koltuk, yorgan, battaniye vb. Yıkamaya gerek olmadığını düşünüyor. Bu yönü desteklemiyorlar. Eş ve eşten her şeyi bekle. Şimdi bu alandaki kadınları destekleme zamanı. Düşük bir fiyata herkesin dikkatini çektik. Bu nedenle hanımlarımız hiç korkmamalı, ceplerine zarar vermeyecek, tam tersine bu iş için fazla para ödemeyecekler.

Çağrı merkezimize sıkça sorulan sorulardan biri şudur: Bize teslim etmeden evde halı ve diğer eşyaları profesyonelce nasıl temizleyebiliriz. Bakırköy halı yıkama firması olarak çağrı merkezimizi arayarak bize istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Halıyı evde yıkadığım zaman leke çıkarıcı olarak kilogram kullandım ve bir kere bile düşmedi yanlış bir şey yaptığımı düşündüm doğru mu sence Evde özel bir karışık deterjan tavsiye edebilir misiniz? Pelüş halılar genellikle güneşte sertleşir, sebebi nedir? Gerçekten tüm bayanların dikkatini çekmek için kilo kullanıyor musunuz?

Sanırım bir daha asla böyle bir hata yapmayacağım, bu da mobilya ve halıları tamamen çöpe attığınız anlamına geliyor. Fazla asitliği olan bir tuz olarak değerlendirilebilir, halının rengine ciddi zarar verir. Dürüst olmak gerekirse, bunlar bizim önerdiğimiz deterjanlardır, lütfen biraz zaman ayırın. Peluş halılar genellikle yıkandıktan ve kurutulduktan sonra ıslandığı için güneşte sertleşir. Güneş nesnenizi bundan daha sert hale getirir. Peluş halıları yıkarken sadece şampuan ve saç kremini taktiksel olarak kullanın, bu daha iyidir.

Kurutmaya gelince, daha önce de söylediğim gibi, yıkadıktan sonra mutlaka suyu biraz boşaltmak gerekir, aksi takdirde sertleşir. Kurutmak için elektrikli soba veya ısıtıcı kullanın, aksi takdirde dediğiniz gibi sertleşme meydana gelir. Bu yöntemlerden uzak durun, merak etmeyin, gerekirse karanlık bir yerde kurutun. Halıyı yıkarken veya temizlerken genellikle şampuan veya yumuşak bir koku yayar, ancak yıkandıktan sonra evinizin huzurlu kokması için nemli halının üzerine biraz gül suyu serpebilirsiniz. Halıya parfüm sıkabilir miyiz? Hayır, halıya, kanepeye, perdeye ya da kadınlara parfüm sıkmayın, aksi halde eşyalarınıza böcek çeker.

Aksi takdirde karıncalanma hissi olabilir. Hanımlar, her zaman diyoruz ki, siz bu kadar çok kıyafeti yıkamadan profesyonel ekibimiz tarafından evinize getirilecek, geri döndüğümüzde bile halıyı temizleyeceğiz ve geri koyacağız. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde herkesin memnun olmasını diler, ailemizin büyümeye devam etmesini temenni ederiz. Artık hanımların ev işlerinden kurtulmaları ve kendilerine biraz zaman ayırmaları gerekiyor.

Gün boyu çocuk, yemek yapmak, halı yıkamak, yorgan, perde, battaniye bulmak ister misiniz? Bu gerçekten senin için bir günah mı? Diğer bayanları özlüyor musunuz? Şimdiye kadar sadece İstanbul’da 200.000’den fazla kadın müşterimiz var. Bu kadınların fazladan insanı olmadığından emin olabilirsiniz.