X
X

Beykoz Halı Yıkama

Beykoz semti, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri ve İstanbul’un fethinin en önemli tanıklarından biri olup, İstanbul’un en nadide bölgelerinden biridir. Bu güzel alanda sayısız güzellik vardır ve her köşenin değeri farklıdır. Böylesine güzel bir Beykoz ile tabii ki Beykoz halı temizliği konusunda en iyi hizmet. Tanış halı yıkama firması olarak halı yıkama hizmetlerinde hizmet anlayışı sunmaktayız.Halı temizleme işini profesyonel seviyenin ötesinde yaparak her müşteriye kendini özel hissettirerek kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler standart hale gelmektedir.

Halı temizleme nasıl çalışır? Beykoz halı temizliği olarak halı yıkama işinde önceliğimiz sağlık ve hijyen olmak üzere iki kelimeye indirgenebilir. Yani halı temizleme işleminde insan sağlığına zarar vermeyen ve kimyasal ürünler içermeyen doğal antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. İşin ucuza yapılması için firmamız ağır kimyasallar içeren kanserojen ürünler kullanmaktan her zaman kaçınmıştır. Beykoz halıları için bir temizlik işi olarak, çocukların bu halıları yıkarken oynayacaklarını biliyoruz, bu yüzden elimizden geleni yapacağız.

Halı temizleme işleminde halı tipine göre temizlik işlemi profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir. Bundan sonra antibakteriyel doğal ürünü doğru seçin ve gerekli miktarı doğru uygulayın, ardından halıyı yıkayın. Firmamız her türlü halı temizliği, antika halı temizliği, tüylü halı temizliği, Nepal halı temizliği, Bonny halı temizliği, esnek halı temizliği işlerini titizlikle yapmaktadır. Beykoz halı yıkama hizmeti olarak sizlere garantili halı temizleme hizmetleri ile lüks halı temizleme hizmeti veriyoruz. Bu nedenle, her kuruşa hak kazanırsınız ve asla zarar görmezsiniz. Beykoz halılarının temizlik hizmeti olarak halılarımızı yıkarken adeta zamanla yarışıyoruz. Zamanın sizin için önemli olduğunu biliyoruz ve halınızı beklerken makul bir süreyi aşmayacağız. Bu nedenle Tanış Halı Yıkama olarak firmamız yaz kış demeden 3 gün sonra halınızı size iade etmeyi, 3 gün içinde halınızı teslim etmeyi ilke edinmiştir. Şirketimizde kalite standart haline geldi ve sistemimiz İstanbul’un en yaygın ve gözde halı temizleme firmasının güvenini sürdürmek için güçleniyor ve güçleniyor çünkü ev hanımları halı temizlemenin bu kadar güvenli, sağlıklı, hızlı ve kaliteli olduğunu biliyor. Getirdik.

Beykoz halılarının temizlik işi olarak halılarınızı evinizden alıp fabrikamızdaki halıları temizledikten sonra evinize geri götürüyoruz. Ayrıca size iki kez hizmet versek bile sizden herhangi bir ek ücret talep etmeyeceğiz. Beykoz halı yıkama ve diğer hizmetler Bir Beykoz halı yıkama firması olarak firmamızın hizmetleri (sadece halı yıkama alanında bir atılım değil, bu alanda da bir lider) kesinlikle bununla sınırlı değil. Tanış halı yıkama olarak halı tamiri çalışmaları da yapmaktayız. Bu şekilde halıyı sadece yıkadıktan sonra geri almakla kalmaz, onarmaya da çalışmazsınız. Firmanın overlok projesi olarak her türlü saçak tamirini yapıyoruz. Beykoz halı temizliği, halı temizliğine olan ihtiyacı da beraberinde getirir. Halı evden alınır, kendinizi yorgun hissetmezsiniz, halıdan güvenli ve emin bir şekilde çıkarılır, doğal ve bitkisel ürünlerle yıkanır ve 3 gün içerisinde teslim edilir. Aynı zamanda halı üzerinde herhangi bir bakım çalışması varsa, o zaman Ek bir ödeme yapılmadan ikametinizden alınabilir ve ikametinize iade edilebilir. Beykoz halı temizliği bir telefon kadar yakındır. Bizi aradığınızda tüm bu hizmetleri alabilir ve kaliteli halı temizleme hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizi memnun etmek için çok çalışmaya devam edecek.