X
X

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu, İstanbul’un birçok maceranın yaşandığı en hareketli, ilginç ve güzel bölgesidir. İstanbul’a gelenler kesinlikle Beyoğlu’nu ziyaret etmek ister. Fatih Sultan Mehmet adını almıştır. Yani 1461’de Trabzonspor’da Yunan Puntos eyaleti yıkıldı ve aralarında Karayannis Komanos’un oğlu olunca son imparator Davidt Komanos ve ailesi İstanbul’a götürüldü. Müslüman olmayı seçince tünelin etrafına yerleştirildi ve daha sonra Beyoğlu adını aldı, bu da beynin hayatta kaldığı anlamına geliyordu.

Beyoğlu, Bizans döneminde nedense kullanılmayan bir yer oldu ve her yerde bağlar ve bahçeler vardı. İstanbul yakasında yaşayan Bizanslılar ona karşı yaka anlamına gelen Pera adını verdiler. Beyoğlu (Beyoğlu), Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle önemli bir kültür, sanat ve eğlence merkezi haline geldi. Firmamız Beyoğlu ve çevresinde insanlara mükemmel halı yıkama hizmeti vermektedir. Firmamız Beyoğlu Halı Temizleme Merkezi olarak faaliyetlerine devam edecek ve bu alandaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeye, en son ve en ileri teknoloji ile halıları en kusursuz şekilde temizlemeye devam edecektir.

Bu nedenle firmamız Çin’de ilk kez halı temizliğini garanti eden bir uygulama programını başlatmış, bu durumda halı üretiminin geniş bir alan olması ve farklı kalite ve dokuma kalitesindeki halıların olması nedeniyle müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkarılmıştır. Farklı iplik çeşitleri ile üretilmektedir. Çok çeşitli halı marketlerinde halıları eşit yıkarsanız istediğiniz sonucu alamazsınız. Firmamız bunu gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmiştir, kendini sürekli geliştirmekte, teknik destek ile halı tipine göre yıkama teknolojisini geliştirmekte ve en iyi amaca ulaşmak için gerekli tüm ekipmanları hazırlamaktadır.

Ayrıca halıyı firmamıza güvenle teslim edip halı tipine göre belirlenecek temizleme yöntemine ve halıya göre seçilen şampuan ile halının kusursuz temizliğini kontrol edebilirsiniz. Siz de memnun kalacağınız firmamız, zamanında teslimat, halı teslimi, kredi kartı ile ödeme, uygun fiyat politikası ve online sipariş gibi birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir.

Firmamız halı temizliğinin yanı sıra Beyoğlu’nun koltuk temizleme merkezi olarak faaliyetlerine devam edecek, sizi tatmin edecek ve gülümsetecek bazı görevleri yerine getirecektir. Çünkü halılar gibi koltuk kumaşlarındaki farklılıklar da özel temizlik gerektirir. Ama ondan önce daha önemli bir konu var: Koltuktaki tozu süpürerek temizlemek. Özellikle günümüz şartlarında koltukta kalan tozlar temizlenmelidir. Aksi takdirde temizlik için kullandığınız mendiller bu tozların derinliklerini aşmayacak ve size sahte bir temizleme etkisi sağlayacaktır. Bu nedenlerden dolayı koltukta gerçek temizlik için lütfen bizi tercih edin.