X
X

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp halı yıkama fabrikasının ön saflarında yer alan Tanış Halı Yıkama, geri kalmış sektörlerin teknolojik gelişiminden yararlanarak Eyüp’ün değerli yetenekleriyle sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Firmamız halı temizleme veya temizleme sürecinde değerli ev hanımlarının en önemli yardımcısı olup, problemlerinizi uygun ve ekonomik çözümlerle çözebilir.

Özellikle İstanbul gibi bir metropolde, konut birimlerinin birleşimi ve birden fazla binanın sürekli gelişimi, insanları ortak alanları kullanmaya zorluyor. Eyüp’te halka açık alanların yüzlerce kişi tarafından kullanılması yaşam alanını kaçınılmaz olarak sınırlıyor. Bu, daha önce bu alanda yaptığımız ev işlerini tek başımıza yürütmemizi imkansız kılıyor. Bunlardan en önemlisi evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız halılardır. Halımız kirlendikten sonra halı temizliği veya halı temizliği yapmalıyız.

Bunun için uygun bir ortam ve alan gereklidir. Günümüz şartlarında bu talebi karşılamak için halı yıkama fabrikaları kurulmuştur. Eyüp Halı Yıkama Fabrikası, halıları mümkün olduğunca temizlemek için tam donanımlı otomatik halı yıkama makineleri veya manuel cep telefonları kullanacak.

Tanış Halı Yıkama Fabrikası olarak halıları yıkamak, kurutmak ve kapımıza kadar ücretsiz teslim etmek için tam donanımlı otomatik halı temizleme makinesi kullanıyoruz. Ayrıca fabrikada yıkadığımız halılar sayesinde kullandığımız halı temizleyicileri bakteri oluşumunu engelleyebilmekte, halılar dayanıklıdır ve içlerinde müdahale edici maddeler yoktur.

Eyüp’ün gözde halı yıkama fabrikası Tanış Halı Yıkama, her konuda rakiplerinin gerisinde kalıyor. Eyüp, İstanbul’un en güzel bölgelerinden biri … Bir halı yıkama firması (özellikle halı) ile tanışmadan önce ev hanımları hayalini kurdular.Eyüp halı yıkama firmasının kurulmasıyla, Artık endişelenmeyin, halıyı rahatça yıkadıkları için mutlular.

Eyüp yerleşim bölgesinin yerleşim alanları Eyüpsultan Merkez, Nişanca, Dyterdar, Patton, İslamabad, Rami Cuma, Topkal, Rami Yeni, Sirahtargazi, Sakarya, Alibeköy Merkez, Ecentepe, Caradorap, Yesipinila, Emce Eyüp ilçesi kırsalında Kemerburgaz belediyeleri ve bağlı toplulukları Mimar Sinan ve Mithatpaşa, Göktürk ve Akpınar, Ağaçlı, Çiftalan, İhsaniye beldeleri, Işiklar, Odayeri, Pirinççi ve Yayla Köyleri. Bu bölgelerde her yıl 365 gün halı temizleme hizmeti veriyoruz.