X
X

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Halı temizleme endüstrisi uzun yıllardır faaliyet gösteriyor ve hala çok sayıda sektör olduğu için pazarımız hala çok düşük.Bu, birçok nedenden dolayı, genellikle dolandırıcılardan veya çalışanlardan kaynaklanıyor. Halı yıkama sektöründeki insanlar çok önemlidir. Örneğin, müşteri hizmetleri personeli her zaman güler yüzlü davranmalı, müşteri taleplerine sabırla cevap vermeli, müşterilere saygısızlık etmemeli ve müşterileri herhangi bir gereksinim konusunda uygun şekilde bilgilendirmelidir.

Aksi takdirde sadece çalışanları değil, tüm şirketi lekeleyecektir.Sonuç olarak şirket, sadece bir kişi yüzünden değil, aynı zamanda o çalışanı düzgün yetiştirmek için yeterli disipline sahip olmayanlar nedeniyle de düşük kaliteli bir şirket haline gelir. Gelecekte ustalara gelirsek, yıkadıkları halıların temizliğine ve temizliğine ne kadar iyi gelirler, önemli olan kendi malları gibi davranmalarıdır. Gaziosmanpaşa halı temizliği size garanti sağlar. Çalışanın sorumluluğu teslim süresiyle başlar, bu profesyonellerin işinin tamamıdır.Müşterilere ilk etaptan yardım etmeli, onlarla iyi geçinmeli ve teslimattan sonra sorulan sorulara net cevaplar verebilmeli.

Personel teslimattan sonra fabrikaya gelirken öğeleri doğru bir şekilde yerleştirmeli ve diğer uzmanlara taşırken çok dikkatli olmalıdır. Çalışanların önemi sadece dışarıya (yani müşterilere) değil, aynı zamanda iç ekip çalışması ruhuna da saygı duymaktır. Ve tabii içeride üç ana süreç alt projesi var.Ayrıca halı operasyonumuz kesinlikle sadece üç aşama değil, uzun yıllardır hukuka (hukuk gibi) bağlı kaldığımız üç projedir.

Diğer konuları tartışacağız, ancak hatırlatılmanız gerekirse, siparişin ilk aşaması, teslimatın ikinci aşaması, ölçümün üçüncü aşaması, değerlendirme, problem keşfi vb. Gibi 7 aşamamız var. Müşterilerimizi bilgilendirmek. Genel olarak, çalışma sistemlerimiz dışa dönük makinelerimizle programlanmıştır. Bu standart olarak bir makinede temizlik, sıkma ve kurutma almaya benzemiyor, bizimkinin tam tersi. Fırçalarımız ve profesyonel dişli makinalarımızın kullanımından dolayı kir ve lekeleri temizlemeyi amaçlayan makinalarımız tamamen lekelere ve dibe odaklanmıştır.

15 dakika içerisinde halınız resmen parlayacak, özel renk koruması ve aktivasyon filtresi sayesinde makinemiz halınızı canlı tutacak ve dokuma ipliğini sıkacaktır. Bu hizmeti uzun zaman önce görmemiş olacağınıza eminiz ve Gaziosmanpaşa halı temizliği bu hizmeti sizler için uzun yıllar garanti etmiştir. İster personelin hizmetine, ister üç günlük işçiliğimize güveniyor olun, halılarınız gerçekten muhteşem. Hanımınızın yıllardır yaşadığı halı sökme problemini onarabilir, rengini tekrar parlak hale getirebiliriz. Bayanlar, lütfen emin olun ki tüm dertleriniz üç gün içinde tarafımızdan çözülecektir.

Tek yapmanız gereken telefonu kapatıp çağrı merkezimizi aramak ve bize sipariş vermek. Siparişi günün birkaç saati içinde alacağız ve uzman ekibimiz anında harekete geçecek. Sanırım daha önceki konuları tartıştık, eşyalarınızın nerede ve nasıl yıkandığını görmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Uzman ekibimiz sizi gönülden karşılayacaktır. Bir paspas bile on aşamadan geçmeli ve teslim edilmeden önce iyice temizlenmelidir. Bir paspas olsa bile, önemli değiliz ve ona verdiğimiz hizmet, başkalarına gösterdiğimizle tamamen aynı olmalıdır. Gaziosmanpaşa halı temizliği bunu yıllardır yapıyor.