X
X

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy, İstanbul’da canlı ve yoğun nüfuslu bir yer ve her şeyin en yüksek kalitesine sahip. Burada dolu dolu ve kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz. Her şeyi en iyi ve en mükemmel şekilde elde edebileceğiniz bu alana bağlı kalmak zordur. Çünkü insanlar hemen alternatifleri kolayca bulabiliyor.

Kadıköy halı yıkama firması olarak İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde Kadıköy bölgesinin gözde halı yıkama firması olan en iyi halı temizleme hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız halı temizleme sistemi konusunda faaliyetlerini sürdürmekte olup halı yıkama alanında öncü ve lider bir firmadır. Kadıköy halı yıkama firması olarak isteklerinizi anlıyoruz ve halı temizliği alanında beklentilerinizi anlayarak sağladığımız halı temizleme hizmetleri seviyesi beklentilerinizi aşıyor. Her şeyden önce profesyonel ekibimiz sizlere hizmet verecektir. Profesyonel ekibimiz bu alandaki lider konumunu sürdürmeye ve Avrupa standartlarının lider halı temizleme merkezi olmaya kararlıdır. Kadıköy Halı Yıkama Merkezimizi aradığınızda, müşteri temsilcimiz sizden halıyı almak için randevu almanızı isteyecektir.Çalışma saatleri içinde halınızı alma imkanımız yoksa halınızı mesai saatleri dışında alıp size temin edeceğiz. İstediğiniz doğru zamanda teslim edin. Kadıköy halı temizleme hizmeti tamamen ücretsizdir.

Kadıköy halı temizliği olarak her türlü merdiven halı temizliği, antika halı temizliği, tüylü halı temizliği, Nepal halı temizliği, Bünyan halı temizliği, halı esnek temizliği tamamlayabilir. Bizi farklı kılan … İstanbul ve Kadıköy’de onlarca hatta yüzlerce halı yıkama firması varken neden bizi tercih etmeniz gerektiğini ve farklılıklarımızı kısaca açıklayalım.

Kadıköy halı temizleyicisi olarak sağlık birincil hassasiyetimizdir. Yani halıları temizlemek için sadece otlar ve doğal antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. Fabrikalarımıza kansere neden olan ağır kimyasallar içeren deterjanların getirilmesine izin vermiyoruz. Bizden aldığınız halıları güvenle dağıtabilir ve kullanabilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin hayatını ve sağlığını tehlikeye atmayacağız. Sistematik halı temizliğinin en büyük özelliği sağlık konusunda net bir duruş sergilemesidir. Ürünlerimiz bitkisel olup en üst düzeyde hijyen ve temizlik sağlıyoruz.

Ar-Ge ekibimizin çalışmaları sayesinde temizlik ve sağlık açısından en iyi sonuçları alacaksınız çünkü her halı tipine göre uygun halı şampuanı ve yıkama modeli seçilecektir. Kadıköy halı temizliği olarak halı temizliğini garanti ederek halılarınızı ve bütçenizi koruyoruz. Bu şekilde bize her kuruşunu ödeme hakkına sahipsiniz. Herhangi bir zarar görmeyeceksiniz, halınızı ve paranızı koruyacaksınız.

Kadıköy halı yıkama firması olarak sizden aldığınız halıları sadece 3 gün sonra tekrar size teslim edeceğiz. Dolayısıyla halım büyürse, bugün ne zaman çıkacak, ben arayayım, bilgi alayım vs bir çok sıkıntıyı ortadan kaldıracağız. Tanış halı yıkama firması olarak yaz kış 3 gün sonra bize iade edeceğinizi biliyorsunuz, böylece halıları bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Bizim için her müşteri özeldir ve önce gelir. Halının önceden teklif edilmesi ve daha çabuk büyümesi için özel bir talepte bulunmaya veya ek ücret ödemeye gerek yoktur.

Alttan temizlemeye başladığınızda lütfen halıyı bize teslim edin, biz 3 gün içinde size getirelim, temizlikten hemen sonra döşeyin. Kadıköy halı temizliği olarak sadece halı temizliği değil aynı zamanda halı tamir işleri de yapıyoruz. Her türlü overlok işleri, saçak onarımları ve diğer onarımlar firmamızın profesyonel ekibi tarafından yapılmaktadır. Sağlıklı halıları ücretsiz Çin bitkisel şampuanı ile temizlemek, gerekirse halılarınızı onarmak ve hızlı halı temizleme hizmetimizden tam olarak yararlanmak için hemen bizi arayın.