X
X

Pendik Halı Yıkama

Pendik halı yıkama firmamız sizlere Tanış halı temizleme hizmeti vermektedir.İstanbul’un en popüler ve tek halı yıkama firması olup en yaygın servis ağına sahiptir. Profesyonel ekibi, gelişmiş donanımı ve gelişmiş halı temizleme hizmet kalitesi ile Pendik halı yıkama, çeşitli halı yıkama projeleri için hassas çözümler sunar. Gerekirse evinizden ya da iş yerinizden halıyı alabilir, ihtiyaç halinde evinizde ya da işyerinizde yerinde temizlik ile profesyonel halı temizleme hizmeti verebilirsiniz. Firmamız halı yıkama kalite standartları hizmetinden memnun kalmanızı sağlar.

Şirketimizde müşteri memnuniyeti en önemlisidir.Ev hanımlarının hassasiyetini göz önünde bulundurarak kaliteli halı yıkama hizmeti verebilmekteyiz. önce sağlık gelir Sağlık, Pendik halıları için öncü hizmetimizdir. Sağlıklı halı temizleme hizmetleri ile sağlığınız düşünülür. Pendik halı temizleme fabrikamızda sadece doğal ve bitkisel halı yıkama ürünleri kullanılmaktadır. Antibakteriyel halı temizleme ürünlerimizi kullanmak sağlığınızı garanti altına alabilir ve en üst düzeyde hijyen sağlayabilir.

Halı temizleme fabrikamızda kullanılan hiçbir üründe insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Bu nedenle halıyı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını sağlamak için doğal ve bitkisel ürünleri kullanmaya çok özen göstermekte ve bu konuda oldukça duyarlıdır. Bu, bizi diğer tüm şirketlerden ayıran en büyük özelliklerimizden biridir. Ancak hassasiyetimiz bununla da sınırlı değil.

Pendik halılarının yıkanmasında çok hassas olsak ve sadece bitkisel halı temizlik ürünleri kullanmamıza rağmen bazı lekeler doğal ve bitkisel ürünlerle çıkarılamaz. Halınızdaki lekeler doğal ve bitkisel halı yıkama ürünleriyle çıkmazsa sizlerle iletişime geçerek halı üzerindeki lekeleri size bildirip kimyasal leke çıkarıcıların kullanımını onaylamanızı rica ederiz. Müşteri tarafından onaylanmadığı takdirde kimyasal ürünler kullanmayacağız. Müşterilerimiz kimyasal ürünlerin kullanımını onaylarsa, halının maksimum temizliğini sağlamak için sadece lekeli kimyasallar kullanacağız.

Pendik halı temizliği olarak garantili halı temizleme hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Böylelikle halınız ve hizmetiniz garantili olacaktır. Tüm müşterilerimiz halı yıkama hizmetinin garantisinden yararlanır, bu sayede olası herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Pendik halı temizliği için verdiğimiz bir diğer hizmet ise hızlı halı temizliği ve tatmin edici müşteri hizmetidir. Artık halıyı döşedikten sonra birkaç gün bekleme zahmetini ortadan kaldırdık. Çünkü tüm müşterilerimizin halılarını 3 gün sonra iade ettik.

Hızlı halı temizliği farklı bir halı temizleme prosedürüdür, kısa süreli temizliğe benzemez. Hızlı temizlik profesyonel bir çalışma prensibi, bir ekip ve bir sistemdir. Halılarınızı teslim aldıktan sonra bekletmeden hemen temizlik işlemine getireceğiz Halı temizliğinin tüm aşamalarını vakit kaybetmeden gerçekleştirdik Halıları 3 gün içerisinde sizlere teslim edeceğiz.

Pendik halı yıkama hizmeti olarak verdiğimiz bir diğer hizmet de halı tamiri ve bakımıdır. Halının her türlü overlok, şeritleme ve diğer bakım işleri fabrika profesyonellerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Pendik halı temizliği ile halının üzerindeki tüm eşyaları tek elle çıkarabilir, böylece ağır yükü ortadan kaldırabilirsiniz. Pendik Halı Yıkama Şirketi olarak halılarınızı evinizden alıp evinize ulaştırıyoruz. Mesai saatleri içinde ve dışında vermeye devam ettiğimiz hizmetler tamamen ücretsizdir. Kaliteli bir halı yıkama hizmeti almak ve tüm ayrıcalıklarımızdan tam olarak yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.