X
X

Perde Yıkama

Firmamızın hizmetleri arasında perde temizleme hizmetleri bulunmaktadır. Çalışanlarımız çeşitli perdeleri çıkarır, temizler ve şirketimizde tekrar monte eder. Tanış halı yıkama firması olarak ana hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bugün, yılların tecrübesine güveniyoruz ve desteğiniz ve güveniniz her geçen gün artıyor. Ücretsiz hizmet ile perdelerinizi söküp en kaliteli şekilde firmamızda temizliyoruz.

Stor perde, tül perde, zebra perde, panjur gibi narin perdelerinizi özenle temizleyeceğiz. Yapısı gereği panjurlar hassas bir şekilde temizlenmelidir. Bu tür perdelerin evde temizlenmesi başlı başına bir sorundur. Bu iş firmamızda profesyonelce yapılabilir.

Katlanabilir yapısı sayesinde zebra perdeler, temizlenmesi en zor perdelerden biridir. Zebra perdesi geniş olmalıdır. Evimizde böyle bir yer olmadığı için evde yıkayamıyoruz. Firmamızda zebra perdeler temiz ve hijyenik bir süreçten geçmiştir. Jaluzilerin yapısı çok kırılgandır. Temizleme işlemi dikkatlice yapılmalıdır. Benzer şekilde, bu tip perdelerin daha geniş bir temizleme alanına sahip olması gerekir. Perdeler doğal temizleyicimiz ile özenle temizlenir ve deforme olmaz.

İstanbul’da perde temizleme firması arıyorsanız doğru yere geldiniz. Profesyonel, sorunsuz perde temizliği için bizi tercih etmeye devam edin. Firmamız hijyene büyük önem vermektedir. Şirketimiz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı olarak çeşitli temizlik hizmetleri vermektedir.