X
X

Şişli Halı Yıkama

Şişli, Şişli’nin en güvenilir halı temizleme firmasıdır.Garantili halı temizleme hizmeti vermektedir.Halı temizleme alanında öncü bir firmayız ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Firmamız Şişli halkının çeşitli halı temizleme ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bu sektördeki yeniliğimiz, faaliyetlerimiz ve sürekli kendimizi yenileme vizyonumuz ile halı yıkama alanında en gelişmiş ekipmanları kullanarak müşterilerine hak ettikleri değeri sağlamaktadır.

Halı temizleme nasıl çalışır? Şişli halı yıkama hizmeti sizlere hizmet verebilmek için halı temizleme sürecinde halı tipine göre en doğru halı temizleme prosedürünü uygulayabilir. Geçmişte insanlar bahçede veya kapı eşiğinde halı yıkayabiliyordu ama günümüzde insanların yaşam koşullarının ana noktası evde veya evin dışında halı yıkama olasılığının ortadan kalkmasıdır. Bunun dezavantajları olsa da daha fazla avantajı vardır. Çünkü eski moda halıların temizliği sık sık yapılmalıdır ve gerekli sıhhi koşulları sağlayamaz.

Şehir hayatından dolayı halı yıkama işi bir endüstri haline gelmiş, insanlar firmalardan ve firmalardan halı yıkama hizmeti alabilmiştir. Ancak bu durumda kalite her işte bir sorun haline gelmiştir. Peki kadınlar halı yıkama hizmeti aldıkları firmaları karşılaştırmaya ve aldıkları hizmetin kalitesinden bahsetmeye henüz başlamadılar. Bu karşılaştırma her şeyden önce verilen yıkama hizmetinin kalitesi olsa da hanımlar, firmanın sizi telefonla arama yolu ve zamanında gelip durumunuzu almanın yolu budur. Söz verilen teslim süresi, yıkama kalitesi ve kullanılan şampuanın kokusuna kadar ambalajın ayrıntılarını da dikkate alarak karşılaştırmaya devam ettiler.

Şişli halılarının temizliği olarak firmamız, müşterilerinin çeşitli beklentilerini dikkate almakta, memnuniyet veya memnuniyetsizliğe neden olabilecek tüm beklenti ve sorunları sürekli kontrol etmekte ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek için müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır.

Şişli halı yıkama firmamızı arayabilir ya da telefonla ararsanız sizi hemen arayalım. Müşteri temsilcilerimiz evinizden halınızı almanız için size uygun bir zaman ayarlayacak ve planlanan saatten önce hatırlatmak için mutlaka sizi arayacaktır. Evinizden alıp götürdüğünüz halı, makbuzunuzdan çıkartılarak aracımız ile halı yıkama merkezimize getirilecektir. Halı teslim alındıktan sonra iade tarihi halı teslim fişinde belirtilecektir.

Heisley Halı Temizleme Merkezimize giren halılar türlerine göre ayrılacak ve ilgili temizlik prosedürlerine dahil edilecektir. Tüm halılar aynı yıkama prosedürü kullanılarak yıkanmadığından, satın aldığınız günün canlılığını korumak için halılarınızın temiz ve dayanıklı olmasını sağlamak için doğru yıkama prosedürünü seçmek gerekir. Ayrıca halı üzerinde özel işlem gerektiren lekeler var ise bu lekeler de tespit edilerek özel bir yıkama işlemine tabi tutulur.

Sağlığınıza uygun ve halı tipine göre seçilen şampuanları kullanarak Şişli halı yıkama, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmaz. Kullandığımız şampuan sağlığa zararsız olduğu gibi, halıya en üst düzeyde hijyen sağlamak ve koku yaymak için uygun miktarda halı üzerinde de kullanılabilir.

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılar kurutma işlemine girecek ve kurutma işlemi bittikten sonra ambalajına konularak size teslim edilmek üzere hazır hale getirilecektir. Müşteri temsilcimizin halınızı hazırladığı ve teslime hazır olduğu bilgisini aldıktan sonra sizlerle randevu yapacak ve halınız size teslim edilerek ekibimiz tarafından size teslim edilecektir. Şili halı temizliği olarak çeşitli merdiven halı temizleme, antika halı temizleme, tüylü halı temizleme, Nepal halı temizleme, Bünyan halı temizleme ve kavisli halı temizleme işlemleri yapılacaktır.