X
X

Uşak Halısı Yıkama

Uşak halısı, nadide el dokuması halılardan biridir. Profesyonel olmayan halı temizleme firmaları tarafından temizlenen veya yanlış temizlenen el dokuması halılar, halıların kalitesinin bozulduğu anlamına gelir. Bu tür halıların temizlenmesi çok zahmetlidir ve tecrübe gerektirir.

Servis personelimiz kapınızda sizler için el yapımı halı dokuyacaktır. El dokuması halıların temizlik fiyatı, halının cinsine ve dokuma tekniğine göre değişmektedir. El dokuması halı temizleme ücretimizi web sitemizin fiyat listesi sayfasında bulabilirsiniz. Fiyatlarımız günceldir.

Adresinizden satın aldığınız el dokuması halıları üç gün içerisinde yıkayıp kurutup adresinize teslim edeceğiz. Evinizi teslim aldığımız andan itibaren tüm Eldokuma halı çeşitleri sigortalıdır. Bakım veya temizlik sırasında oluşabilecek herhangi bir hasar, kayıp veya bozulma için lütfen halı temizleme fişinizi koruyun.

Tanış halı temizleme fabrikamızda dokuma teknolojisi ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak tüm el dokuması halılar, profesyonel bir sistem ve halı yapısına uygun şampuan kullanılarak tam otomatik halı yıkama makinesinde temizlenir. Halıyı nasıl temizleyeceğimi web sitemin video sayfasında görebilirsiniz. Tanış halı temizleme fabrikasında el dokuması halı temizliği için kullandığımız şampuan bitkisel olup, doğaya ve insan sağlığına asla zarar vermez. Tanış halı temizleme fabrikasında çalışan personelimiz el dokuması halı temizliği konusunda ne tür bir halının nasıl temizleneceğini, nasıl ve hangi malzemeyi eğittiğini bilir. Fabrikaya girdiğiniz halıyı önce toz toplayıcıya koyun, ardından tozu alın ve ardından türüne göre ayrılmış halıları yıkamak için uygun yıkama yöntemini kullanırız. Tam otomatik halı yıkama makinesinin yıkama işlemine sokarız. Halı kurutma işlemi kapalı alanda makine ile yapılır. Kullanıma hazır halı paketlenerek adresinize sevk edilir. Halıyı teslim ettiğimizde halı temizlik ücreti alınır.