X
X

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar halı temizliği olarak bu sektördeki tüm hizmetleri kaliteli ve yüksek performanslı hizmetlerle firmamızdan alabilirsiniz. Ağırlıklı olarak; halı temizleme, koltuk temizliği, perde temizliği, yatak temizliği, yorgan temizliği, battaniye temizleme hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimiz için özellikle oteller, camiler, yurtlar ve oteller için yerinde hizmet veriyoruz ve uzman ekibimiz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız size fabrika kalitesinde hizmet sunabilir. Bu hizmet ile halıyı bize teslim etmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz ile temizlik yapacağız.

Ayrıca her gün veya haftanın belirli günlerinde dipten veya yüzeyden ev temizlik hizmeti alabilirsiniz. Üsküdar halı yıkama hizmeti profesyonel temizlik çözümleri sunmak için her zaman yanınızda. Fabrikamızda kurduğumuz halı tamiri atölyemizde gelişmiş tezgahlarımız da çeşitli halıların uzman onarım hizmetlerini bizlere sunmaktadır.

Halı yıkamak için hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Üsküdar halılarının yıkanmasında fabrikamızda kullanılan tüm yıkama işlemlerinde insan sağlığına ve çevreye en uygun doğru yıkama ürünleri kullanılmaktadır. Kullandığımız ürünler, doğal ve bitkisel ürünler ile antibakteriyel yıkama ürünlerini içermekte, lisanslı içerik ve raporlar sağlamaktadır. Müşterilerimize kullanmak istediğimiz ürünlerin içeriği hakkında bilgi veriyoruz. Fabrikamızdan halı yıkama hizmetini aldıktan sonra halıyı evinize güvenle yayabilirsiniz.

Kimyasal ürünler kullanıyor musunuz?
Üsküdar halılarının temizliği olarak her zaman doğal ve bitkisel ürünleri tercih ediyoruz. Ağır kanserojen içeren, konsantre ve insan sağlığına zararlı deterjanlardan daima uzak duruyoruz. Ancak bazı lekeler doğal ve bitkisel ürünlerle çıkarılamaz. Bu lekeler için kimyasallar kullanılmalıdır. Firma olarak burada sağlığı tercih ediyor, Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal ürünleri tercih ediyoruz.

Tüm bunlara ek olarak, müşterilerimizden kimyasal ürünlerin kullanımını onaylamalarını talep etmekteyiz. Müşteri onayı olmadan kimyasal ürünleri asla kullanmıyoruz. Müşterinin onayını aldıktan sonra kimyasal ürünleri sadece kirlenmiş alana uygularız, halının tamamına yaymayız.

Halı temizliğinin kullanım alanları nelerdir? Üsküdar halı yıkama firması olarak öncelikle müşterilerimizden aldığımız halıların üzerindeki tozu temizlememiz gerekiyor. Bu işlem çok önemlidir çünkü zamanla halının dibine yapışan toz burada kokarak% 100 hijyeni engeller ve halının canlılığını bozar. Ev tipi elektrikli süpürgeler veya ev tipi elektrikli süpürgeler halının üzerindeki bu tozu gideremez. Güçlü vakum ekipmanımızla önce halının üzerindeki tozu derinlemesine temizliyoruz.

Toz alma işleminden sonra step halı temizliği, antika halı temizliği, tüylü halı temizliği, Nepal halı temizliği, Bünyan halı temizliği, halı bükme temizliği, el halısı temizliği, ipek halı temizliği gibi halınıza en uygun temizlik prosedürlerini belirleyip zenginleştirin, Pamuklu halı temizliği. Köpükle yıkama aşaması tamamlanır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra santrifüj yardımı ile halı bol su ile iyice durulanacak ve ardından suyun% 95’i durulanacaktır. Bu işlem halınızın size daha hızlı teslim edilmesini sağlar.

Bundan sonra halınız doğal havalandırma altında tamamen kuruyacaktır ve tüy dökmeye başlama zamanı gelmiştir. Şardon aşamasında halının yüzeyindeki tüyler alınır ve halı fabrikadan yeni çıkmış ve paketlenmiş gibi iyi taranır. Üsküdar halı temizliği olarak halı artık sizlere teslim edilebilir. Tüm bu işlemler sadece 3 günde tamamlanabilir ve halınız 3 gün içinde tarafınıza teslim edilir.

Garantili halı temizleme hizmeti ile halınız ve alacağınız hizmet de garantilidir. Ücretsiz servisimiz ile halınız evinizden alınarak tekrar evinize taşınacaktır. Çalışan ailelere yönelik ücretsiz servisimiz mesai saatleri dışında da sağlanmaya devam edecektir.